Coronavirus فلوریدا: عید فصح پیام از محلی و رهبران مذهبی

این هم شبیه هیچ دیگر حداقل در خاطرات ما.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

این عید مانند دیگر حداقل در خاطرات ما.

Coronavirus ما ماندم, به و منزوی و محدود کردن این نوع از کمک هزینه تحصیلی که بسیاری از ما طلب در روز و روز را به خصوص در طول یک هفته و آخر هفته که ویژه است مثل این یکی.

نگران نباشید ما چیزی از درمان است.

هرالد تریبون خواسته ساراسوتا وزرا انجمن برای رسیدن به اعضای خود را به ما عرضه با برخی از عید پاک و عید فصح احساسات در چهره coronavirus بیماری همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در اینجا آنها را برای خواندن شما لذت.

“عید پاک نشان می دهد خدا را دوست دارم برای تمام اعضای خانواده بشری. مسیح به مرگ قرار داده در بدن خود را از گناهان همه بشریت است. ما متحد شدند در مرگ او و ما متحد در قیام او. عید پاک به ما یادآوری می کند که با وجود تفاوت های ما ما همه در این با هم.

— برگرد. هنری پورتر II, کشیش, Westcoast مرکز برای توسعه انسانی, ساراسوتا

“عید پاک اعلام — بدون فریاد — که خدا در رستاخیز عیسی مسیح است یک بار و برای همه را شکست داد ما قدیمی ترین دشمنان: گناه و قبر. این به این معنی مسیحیان نمی ترسم — که در تاریکی در حال حاضر ترس از نور افزایش یافته است! فرشته در قبر خالی آن گفت: بهترین, ‘نترس; او اینجا نیست برای او افزایش یافته است” (متی 28:5-6). عید پاک مبارک!’

— برگرد. چارلستون D. Wilson ارشد کشیش مرتبط برای تبلیغ و توسعه محله کلیسای نجات دهنده Episcopal Church

“عید پاک تعریف تاریخ بشریت هنگامی که مسیح به زندگی خود بر روی صلیب و آشتی ما را به خدای پدر. در حال حاضر در سال 2020 به عنوان ما در مواجهه با غم و درد و انزوا به دلیل coronavirus ما به نوبه خود به خدا با ایمان و نماز است که قیام او در عید پاک یکشنبه خواهد بود که نور رستگاری برای ما که ما را به رسمیت یگانگی. جمعه خوب است به مناسبت به یاد داشته باشید ما به وعده خدا و درس از انجیل برای خدمت به نیازمندان و فقرا بیمار مهاجران و بیکار به عنوان ما در تلاش برای متحد کردن روح ما در بدبختی و در فضل.”

— Rev. Celestino Gutierrez, کشیش, سنت جود, کلیسای کاتولیک

“اهمیت عید پاک استوار بر این واقعیت تاریخی است که عیسی مسیح از مردگان برخاست. آن بود نه تنها روح خود را — اما بدن خود را — که بیرون آمد از آرامگاه. که بدان معنی است که همه کسانی که به دنبال عیسی مسیح به عنوان خداوند و نجات دهنده خواهد یک روز نیز مانند او ظهور از مرده و زنده برای همیشه در بهشت است. هنگامی که ما لذت بردن از یک رابطه شخصی با او را پیدا کنیم و شجاعت و صلح در زمان مشکل.”

کن Aldrich, کشیش ارشد, میثاق زندگی Presbyterian Church

“دو زن ایستاده صلیب; تماشا به عنوان عیسی گذاشته شد در قبر و پس از آن برخورد یک قبر خالی ترسناک فرشته و در نهایت خداوند افزایش یافته است. آنها ترس اما آنها هم پر از شادی. آن است که شادی در درون آنها است که آنها را راندند به رسولان فرستاده شده به آنها بگویید که عیسی زندگی می کند. ترس منجر به سکوت و انفعال; شادی منجر به اعلام. اجازه دهید مردم با ایمان اعلام به ترس او افزایش یافته است در واقع!”

— برگرد. دکتر Kenneth C. Blyth, St. Armands کلید کلیسای لوتری

“ما از سابق rat-race زندگی ما به یک نزدیک وقفه به جز اولین پاسخ دهندگان بهداشت و درمان پرسنل و افراد مشغول به کار در ضروری کسب و کار. این کمی مانند وقفه پیروان عیسی ممکن است تجربه کرده اند پس از مرگ او. اما مانند آنها صبر کنیم; ما منتظر این بیماری همه گیر به تصویب. ما می توانیم منتظر مطالب در صفحه اصلی در سکون برای زندگی ما از عشق به عمق تنهایی و در عین حال با هم.”

— کشیش مریم اتا شاه میثاق کلیسای منونایت ساراسوتا

“خرس یکی دیگر بار و پس از تحقق قانون مسیح است.” غلاطیان 6:2

“عید پاک است که بیش از یک روز تعطیل است و تجربه مشترک از مؤمنان در مسیح, جشن مشترک قیام او زندگی است. آن است که به ویژه در یک دوره آزمایشی و تست مانند امروز که قیامت زندگی می شود, پس زمینه همیشه در حال حاضر از بیماری و مرگ. در عید پاک, مسیح مؤمنان با هم به پیوستن به تجربه به طور کامل هر دو زندگی خود را و خود را در درد و رنج ما را که از طریق محبوب جامعه کلیسا! آن را از طریق احیا زندگی عیسی مسیح است که ما به عنوان یک کمک برای حمل هر یک از دیگران’ بار تا زمانی که تبدیل شدن آنها به نعمت!”

— کشیش ویلیام Hild اول ساراسوتا مرکز شهر کلیسای باپتیست

“برای هزاران سال عید فصح شده است و یک فصل از جمع آوری و اتصال به یاد و شادی و امید و رستگاری است. ما این است که نسل اول به رعایت این تعطیلات و این مقادیر در زمان تاریک. در حالی که البته طاعون از coronavirus باعث می شود در این سال های مختلف و دشوار آن را نیز به ما می دهد یک فرصت ضروری برای نشان دادن ایمان ما به خدا جشن تعطیلات با تمام قلب و با ادامه, اعلام, ‘سال آینده در اورشلیم! سال آینده ممکن است همه فرزندان خدا بود!'”

— خاخام ایلین رز Glickman, معبد, Emanuel, ساراسوتا

“موضوع مهمی از عید فصح Seder است پرسیدن سوال و یکی از مهم ترین پرسش ما هر سال است, ‘چرا این شب متفاوت از تمام دیگر شب؟’ در این سال من می دانم که این عید فصح است که در بسیاری از جهات بسیار شبیه به سال های رفته, حتی با یک بیماری همه گیر مواج اطراف ما. پیام ضروری از تعطیلات است که مربوط به امروز به عنوان آن بود در سال گذشته به عنوان آن را در خروج از مصر: که ما به اشتراک گذاری تزلزل امید در تاریکی خواهد بود که ما آزاد از ترس و که در نهایت ما را به ترک خانه های ما و سرمایه را با هم.”

— جنیفر خواننده خاخام از جماعت Kol HaNeshama و رئیس جمهور از ساراسوتا-گاو دریایی Rabbinic انجمن

“هر سال در عید فصح یهودی مردم دستور به تصور خودمان را اگر ما به عنوان آزاد از هر آنچه بردگی ما مانند اجداد ما بودند که آزاد از شلاق از فرعون. ما در جهان مدرن می یابد و بسیاری از راه های که می توان در یک عاطفی یا معنوی ، امروز ما ممکن است احساس به دام افتاده توسط همه گیر و در عین حال همه ما سزاوار به احساس امید آزادی. من باور دارم که همه ما از جمله در باستان عبارت ‘اجازه دهید من مردم!’ ممکن است روز آمده به زودی زمانی که همه ما خواهد بود.

— مایکل Shefrin دانشیار خاخام معبد Emanuel

“عید پاک در افغانستان ما مشاهده است که مرگ به پایان می رسد آن است. عید پاک می درخشد نور خدا عشق به تاریکی ما بدترین کابوس. عید پاک اعلام کرد در صورت بی رحمانه بی عدالتی در زمانی که همه امید از دست رفته است ‘آن است. مسیح افزایش یافته است.’ ما زندگی می کنند از آنجا که عیسی مسیح زندگی می کند. فراتر از قبر خدا از ما.”

— برگرد. سام رایت ارشد کشیش First United Methodist Church, ساراسوتا

“به عنوان اعضای بدن مسیح ما ایران به عنوان یکی. اجازه دهید ما را در این زمان به منعکس کننده درد و رنج و مرگ نجات دهنده ما به عنوان ما به صورت چالش از این بیماری همه گیر. ممکن است ما به جای همه ما ایمان و امید در شفا گریس ما خداوند افزایش یافته است.”

— Fr. Fausto Stampiglia سنت مارتا کلیسای کاتولیک.

“اولین عید پاک نمی شد جشن بزرگ جمعیت (یوحنا 20) اما تاثیر آن برای همیشه تغییر چشم انداز ما در زندگی است. در طول این فصل عید پاک که در آن دو یا سه نفر از آنها جمع آوری شده (یا بسیاری از تقریبا) ما هنوز جشن تاثیر مسیح رستاخیز و هدیه ای از زندگی است. او غلبه بر مرگ و قبر!”

— عمده چارلز سفید کردن ارتش رستگاری منطقه دستور

“این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد زمینی مرگ است. عید پاک به ارمغان می آورد آسمانی آخرت. پس از عید پاک است. بر این باورند که ترس خبر همه گیر و یا اخبار خوب از مسیح برخاسته. اجازه دهید ما زندگی و مبارزات در دست خدا, بنابراین او می تواند خود را صلح و آرامش در قلب ما. هنگامی که ما نمی توانیم خدا را می بنابراین ما هم باید.”

— روحانی تام Pfaff مادر-مرغ از ساراسوتا وزرا انجمن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>