در کنگره ایالات متحده Vern Buchanan گفت: دفتر کار گرفتن بیش از 1000 تماس ضعیف از اجزای تشکیل دهنده در حال حاضر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

زوج های سرگردان در دریا در کشتی های کروز. له از مردم قادر به حرکت فلوریدا بیکاری سیستم. صاحبان کسب و کار کوچک در تلاش برای دریافت فدرال امداد کمک های مالی. آمریکایی ها گیر در کشورهای خارجی است.

در کنگره ایالات متحده Vern Buchanan خدمت در کنگره برای 14 سال اما او هرگز شاهد چیزی شبیه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. توصیف سیل از جان گذشته تماس های تلفنی که به دفتر بوکانان به نظر می رسد مبهوت از شماره بیرون آمدن از دهان او.

کنگره بارها و بارها احساس می کند مجبور به می گویند که او اغراق آمیز نیست که اگر این مقدار از مردم در نیاز است سخت به این باور. و شاید این امر می تواند تقریبا تحت هر شرایطی اما این واقعا فوق العاده ای بار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

با بیش از 1000 تماس در هفته آینده به عنوان coronavirus متجاوزین Buchanan گفت: کارکنان خود را کار کرده است “24/7” را امتحان کنید و نگه دارید تا.

معمولی حزبی سیاسی جنگ است که باید به شکل ملی بحث در سال های اخیر و مصرف قانونگذاران باید تا حدودی فروکش طول coronavirus بحران است.

در عوض مقامات منتخب در تمام سطوح کاملا اشغال شده در یک جنبه از شغل خود که به ندرت متوجه می شود تا در زمان بحران — فردی یک در یک کمک برای مبارزه تشکیل شده است.

با اقتصاد در ویرانه های به عنوان بسیاری از کسب و کار تعطیل برای جلوگیری از گسترش این ویروس کمک دولت تبدیل به بحرانی نجات است.

به همین دلیل Buchanan نمایش 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد کنگره تصویب به تازگی به عنوان مهم ترین اقدام در طول زمان خود را در اتاق.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من انجام داده ام اینجا بودن اما این خواهد بود که بیشتر تاثیرگذار تا کنون,” او گفت:.

اما گرفتن کمک به مردم ثابت کرده است بیشتر دست و پا گیر از امید برای تشکر به فلوریدا creaky بیکاری سیستم و مشکلات گرفتن عظیم جدید کسب و کار برنامه های کمک کردن زمین. که منجر به رم از مردم به دنبال کمک از قانونگذاران محلی در مرور این برنامه ها است.

Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید گفت: این مشکلات با فلوریدا بیکاری سیستم است که با تقویت اضافی بودجه فدرال — در حال تولید بیشتر تماس به دفتر خود را در حال حاضر. او صحبت کرده و به دولت رسمی اجرا می شود که این سیستم را امتحان کنید و را فشار دهید برای بهبود.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“ما در حال تلاش برای آوردن یک حس فوریت و شدت به تمام سازمان ها در سطح فدرال و ایالتی است که مسئول گرفتن پول در خارج وجود دارد آن را سریع تر” بوچانان گفت.

دولت Rep. مارگارت خوب, D-ساراسوتا گفت دفتر او می شود بین 20 و 30 تماس در روز از مردم به دنبال کمک در حال حاضر و بسیاری از آنها در حال مبارزه برای دریافت مزایای بیکاری. تیم او در حال حاضر در حال کار با حدود 100 نفر برای کمک به آنها را دریافت مزایای.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به تازگی اعلام کرد که ارتقاء به سیستم های کامپیوتری است که فرآیندهای نفع برنامه های کاربردی و استخدام کارگران بیشتر برای برنامه های کاربردی را بر روی تلفن.

“اما تا به امروز است که تغییر حجم تماس های آینده به دفتر ما” خوب گفت: اوایل این هفته گفت که او شنیده است از افرادی که از کار شده است برای بیش از دو هفته و دریافت نکرده چک و افرادی که باید صرف 12 ساعت نگه داشتن در تلاش برای ارائه یک برنامه کاربردی برای مزایای.

در کنگره ایالات متحده گرگ Steube R-ساراسوتا همچنین با اشاره به مشکل در گرفتن مزایای بیکاری به عنوان یک مشکل بزرگ در طول یک ویدیو تاون هال او هفته گذشته برگزار شد.

“بیکاری سیستم در فلوریدا آنچه را باید انجام,” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

جدید بیکاری در وب پورتال است که دولت نورد در اواسط هفته بوده است, بهتر, بررسی, اما آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه موثر از آن خواهد شد در دراز مدت است.

بیکاری است که به دور از مسئله تنها محلی مقامات منتخب در حال برخورد با حق در حال حاضر.

خوب و Buchanan — که در حال اجرا هستند در برابر هر یک از دیگر در نوامبر اما باید مجموعه ای از مبارزات انتخاباتی کنار در حال حاضر — هر دو مشغول به کار برای کمک به ساکنان محلی گیر در زاندم کشتی کروز.

این کشتی در نهایت اجازه داده شد به اسکله در بندر باتلاقی در Broward شهرستان پس از گسترده بحث است.

خوب صحبت با تقریبا هر عضو Broward County کمیسیون در تلاش برای به دست آوردن کشتی لنگر انداخت. بوکانان بر روی گوشی با هر کس از شهردار میامی-Dade شهرستان به کاخ سفید و رئیس ستاد در تلاش برای دریافت کمک برای مسافران کشتی کروز.

ساکنان محلی دیگر رشته شده اند در کشورهایی مانند هندوراس هند و پرو پس از پرواز لغو شد و مرزها بسته شده است. بوکانان در گفتگو با سفیر ایالات متحده در هند برای کمک به ترتیب خانه پرواز برای یک ساراسوتا کهنه گیر وجود دارد.

کمک به این افراد شده است, پاداش, Buchanan گفت.

“آنها بسیار عاطفی,” او گفت:. “بسیار هیجان زده به عقب بر گردیم در خاک آمریکا”

با فلوریدا تحت اقامت در خانه سفارش از فرماندار و قانونگذاران در تلاش برای رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل های بسیاری از آنچه آنها انجام داده اند برای کمک به مردم شده است و بیش از تلفن در تمام ساعات شب و روز.

قادر به پاسخگویی در فرد مقامات منتخب در حال برگزاری مجازی سالن های شهر به شنیدن از ترکیبات.

Steube آیا یک ویدیو تاون هال هفته گذشته در شمال بندر اتاق بازرگانی را در Facebook صفحه.

یک Facebook کاربر خواسته اگر رهبران در واشنگتن و فلوریدا “می تواند عمل کرده اند هر چه زودتر” به منظور محدود کردن تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر و کمبود عرضه.

“است که یک مشکل و یک سوال مشکل بود صبح روز دوشنبه کارفرمایی و نوع انتقاد” Steube گفت. “من به شما بگویم تصمیم گیری است که رئیس جمهور و استانداران را ساخته اند به سعی کنید به تعادل سلامت و رفاه دولت خود را با این آزادی که ما بدیهی است که آمریکایی ها به عنوان یک کار بسیار دشوار است.”

Steube بارها و بارها گفت که او امیدوار است که خاموش شدن ناگهانی می تواند به زودی به پایان احتمالا مدتی در مه.

تا زمانی که اقتصاد شروع به بازگشایی دولت فدرال کمک های حیاتی خواهد بود برای بسیاری از کسب و کار. کنگره شامل جدید وام کسب و کار کوچک — چک Protection Program — در 2.2 تریلیون دلار امداد لایحه. دولت شروع به پذیرش اسناد وام در جمعه اما مانند بیکاری فرآیند نرم افزار در فلوریدا روند درخواست وام رفته است و نه هموار.

بندر شمالی اتاق بازرگانی, مدیر اجرایی, لایحه Gunnin میزبانی تصویری تاون هال با Steube. گروه خود را تهدیدی سوال اما او اشاره کرد که بسیاری از مطالب ارسالی به سادگی نظرات از مردم که “آیا واقعا می ترسم در حال حاضر.”

Gunnin گفت: وجود دارد “بسیاری از سرخوردگی در مورد توانایی” برای درخواست پول محرک و نگرانی در مورد زمانی که آن را وارد.

“اگر شما یکی از کسانی که کسب و کارهای کوچک است که اعمال می شود که برای چک حفاظت از وام و این یک یا دو هفته و شما نمی کردم آنها اجازه دهید به ما اطلاع بنابراین ما می توانید پیدا کردن آنچه holdup است” Steube گفت.

خوب گفت داستان او را می شنود از صاحبان کسب و کار کوچک بسیار مشابه هستند.

“وجود دارد بسیاری است که در حال تجربه مشکلات هر فرد کسب و کار کوچک واقع است که من صحبت کردن در مورد چگونه بسیاری از مردم آنها تا به حال به غیر روحانی کردن و یا کردند و چگونه قلب شکستن آن است,” او گفت:.

خوب برگزار شد سه tele-سالن شهر از جمله یکی که نگرانی در مورد چگونه آن را برای پرداخت می شود.

روز جدید فلوریدا یک دولت عمل سیاسی کمیته کمک کرده است که سرمایه گذاری خوبی در انتخابات صرف 1500 دلار در یکی از coronavirus سالن شهر. فلوریدا, سیاست, سایت مصاحبه نانسی واتکینز برجسته مالی مبارزات انتخاباتی متخصص اشاره کرد که یک دولت سیاسی کمیته “ممکن است تنها در تعامل خود اقدامات اداری مانند هزینه های حسابداری و یا نفوذ به نتایج” انتخابات برای دولت ، خوب است در حال حاضر در حال اجرا برای دفتر فدرال به عنوان او تلاش می کند برای سرنگون Buchanan.

خوب گفت: “اتهامات خاموش پایه” است اما به جزئیات بیشتر.

“من وابسته و جدید روز اما آن را به من نقل قول را تمام کردن PAC,” او گفت:. “من در هیئت مدیره بنابراین من می خواهم مستقیم این سوالات به روز جدید است.”

آن را نه فقط در افرادی که نیاز به کمک چه کسی در حال تماس و ایمیل قانونگذاران. برخی از تماس گیرنده می خواهید به گزارش درک نقض فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید. دیگران تعجب می کنم که اگر منظور از امر به کسب و کار خود را.

“مردم نگران در مورد آنچه که همسایگان خود را انجام می دهند و در مورد اینکه آیا آنها مجاز به انجام آنچه آنها انجام می دهند” خوب گفت: “مردم باید نگه دارید در ذهن و روح این بهداشت عمومی ،

هر چه دقیق قوانین هستند و هدف این است که روشن است.

“این بسیار مهم است در حال حاضر که مردم در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است واقعا به کمک به بالا که منحنی و محافظت از ما مراقبت های بهداشتی کارگران محافظت از سالمندان ما محافظت از این افراد در فروشگاه های مواد غذایی و سایر کارگران که در حال ضروری برای زندگی روزمره ما هستند و هنوز کار” خوب گفت.

زک اندرسون هرالد تریبون سیاسی ویرایشگر و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de