پیتسبورگ تشک کارخانه قصد دارد به 1,000 ماسک برای خدمات اضطراری کارگران تا پایان ماه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

زمانی که COVID-19 ضربه LuAnn Schecht صاحب پیتسبورگ تشک کارخانه در Ellijay می دانست که او تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن او دو تولید کارکنان مشغول به کار است.

او همچنین می دانست که او می خواست برای پیدا کردن یک راه را به بازگشت به محلی خدمات اورژانس کارگران او ساخته شده است روابط با با بیش از سال.

“من می خواستم که قادر به نگه داشتن کارکنان پرداخت می شود. آنها خانواده,” او گفت:. “و خدمات اورژانس در منطقه بسیار خوب بوده است. من تشک برای EMTs و firehouses.”

که چگونه 50 ساله تشک ساخت شرکت کردم و شروع به ساخت ماسک محافظ در طول چند هفته گذشته برای خدمات اضطراری کارگران و هر کس دیگری به آنها نیاز دارد. این شرکت کاهش یافته است آن دسته از 50 ماسک پنج شنبه گذشته با جنوب گاو دریایی آتش و نجات و طرح به 1000 تا پایان ماه آوریل است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

انتقال Ellijay تسهیلات تولید از تشک به ساخت ماسک تولید آسان نبود Schecht گفت. آن را یک دوره دو هفته ای از آزمون و خطا. آنها تا به حال به یک نمونه اولیه مورد تایید قرار داده و از تماس لوازم خود را بزرگ ساخت و تولید تجهیزات نیست دقیقا مناسب برای ساخت چیزی کوچک به اندازه کافی برای پوشش دادن به کسی که بینی و دهان.

اما Schecht گفت: او قرار دادن یک تماس برای مواد مانند پارچه و لوله پاک کن در Facebook صفحه و غرق شد پاسخ. این شرکت حتی با دریافت دو فوق العاده اهدا ماشین آلات دوخت, او گفت:.

“در حال حاضر ما در حال جریان — ما هنوز یک خط مونتاژ,” او گفت:.

آنها هنوز پذیرش کمک های مالی از نرم پنبه پاک کننده لوله و قرقره موضوع در هر رنگ.

با وجود غیر قابل پیش بینی از اقتصاد پس از COVID-19 شیوع Schecht گفت که هنوز هم وجود دارد تقاضا برای تشک. او ساخته شده یک برای یک راننده کامیون است که به خواب در کامیون خود را در حالی که او باعث می شود تحویل و یکی دیگر یک تخت قابل تنظیم برای یک زن که به تازگی از بیمارستان.

معمولا در اطراف این زمان از سال پیتسبورگ تشک کارخانه باعث تشک برای rv ها و قایق اما این که اساسا تمام کاهش یافته است پس از سفر به طور کامل متوقف شد.

“اما مردم نیاز تشک,” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de