Coronavirus فلوریدا: رییس اورژانس می گوید: دولت آماده برای بیشتر بیماران بیمارستان

فلوریدا تقریبا 6,190 واحد مراقبت های ویژه بیمارستان تخت و پیش بینی شده است که کمبود 860 تخت ICU زمانی که فشار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی از COVID-19 قله.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

با COVID-19 تلفات فزاینده بالای 200 یکشنبه و تعداد کل موارد شکوه 12,000 فلوریدا اضطراری مدیریت مدیر رفت و در تلویزیون و ارائه اطمینان داد که دولت مراقبت های بهداشتی سیستم قادر خواهد بود که مسئولیت رسیدگی به یک افزایش بزرگ در موارد.

فلوریدا پیش بینی شده است که کمبود واحد مراقبت های ویژه بیمارستان تخت که coronavirus بحران قله. اما فلوریدا مدیریت اضطراری مدیر Jared Moskowitz گفت که او مطمئن است که دولت قادر خواهد بود به گسترش زمان تعداد تخت ICU برای دیدار با اوج تقاضا.

“من اعتماد به نفس کامل است که ما قادر خواهید بود برای دیدار با ICU ظرفیت” Moskowitz گفت: در طول یک ظاهر یکشنبه در رو به جنوب فلوریدا برنامه تلویزیونی تولید شده توسط میامی CBS وابسته است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

فلوریدا بود 12,151 coronavirus موارد که از صبح روز یکشنبه از جمله 136 در ساراسوتا کانتی و 135 در گاو دریایی شهرستان. تعداد COVID-19 بيمار در ساراسوتا بیمارستان یادبود افزایش یافت و به 34 یکشنبه از 32 روز شنبه 28 روز جمعه.

ایالت تلفات افزایش یافت به 218. شده اند وجود دارد هفت COVID-19 مرگ و میر در ساراسوتا و سه در گاو دریایی.

تعداد به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار است پیش بینی افزایش قابل توجهی در فلوریدا بیش از چند هفته آینده.

یک مدل کامپیوتری تهیه شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن پیش بینی می کند که تعداد COVID-19 مرگ و میر در هر روز در فلوریدا به زودی بالای 100 به عنوان شیوع ميگيرد. این IHME مدل در حال حاضر پیش بینی کرد که فلوریدا را کمبود 860 تخت ICU زمانی که فشار بر روی دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی قله on May 3.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

اما Moskowitz اشاره کرد یکشنبه که به طور منظم تخت بیمارستان را می توان به تعداد تخت و گفت: دولت بیش از 4000 تخت بیمارستان در ذخیره سازی است که می تواند مستقر شود برای کمک به این تلاش.

Moskowitz همچنین اشاره کرد که دولت با راه اندازی دو بیمارستان در فلوریدای جنوبی و دارای دو بیشتر آماده راه اندازی است. و او گفت: فلوریدا مقامات در حال کار با لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده به “را دو بیمارستان پشت خط” در میامی-Dade شهرستان و همچنین راه اندازی 400 تخت بیمارستان در مرکز کنوانسیون ساحل میامی.

داشتن هواکش برای کمک به بیماران بدحال نفس نیز ضروری است. Moskowitz وجود دارد گفت: بیش از 4000 هواکش در فلوریدا “که در حال حاضر در دسترس هستند.”

“ما احساس می کنیم که ما قادر خواهید بود برای دیدار با ظرفیت تا آنجا که پتانسیل تخت مسئله یا مشکل بالقوه با پنکه” Moskowitz گفت.

ایالت 43% از مجموع تخت بیمارستان و 38 درصد از تخت ICU نمی شد استفاده می شود که از صبح روز شنبه با توجه به ردیاب توسط فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان که تنظیم بیمارستان.

در ساراسوتا کانتی 37% از مجموع تخت بیمارستان و 38 درصد از تخت ICU نمی شد استفاده می شود که از صبح روز شنبه در حالی که در گاو دریایی شهرستان 44% از مجموع تخت های بیمارستانی و 50 درصد از تخت ICU بودند استفاده نمی شود.

فلوریدا بود 6,190 بالغ تخت ICU از صبح روز شنبه در حالی که ساراسوتا کانتی تا به حال 118 و گاو دریایی شهرستان 83.

ساراسوتا یادبود به طور معمول 62 تخت ICU بیشتر از هر بیمارستان در ساراسوتا یا گاو دریایی شهرستان. گاو دریایی یادبود بیمارستان 41 ICU تخت بلیک مرکز پزشکی در برادنتون 34 ونیز منطقه ای Bayfront سلامت 32, پزشکان بیمارستان از ساراسوتا 16 لیکوود مزرعه مرکز پزشکی 8 و انگلوود بیمارستان جامعه 8 با توجه به ahca صحبت ردیاب.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

اما ساراسوتا یادبود در حال حاضر اضافه شده 18 تخت ICU با تبدیل استفاده نشده فولاد مناطق است و در حال حاضر 80 تخت. این بیمارستان تا به حال 53 بيماران ICU که از صبح روز شنبه با توجه به ahca صحبت.

ساراسوتا یادبود نیز در حال کار برای تهیه بیشتر هواکش. این بیمارستان دارای 107 هواکش در حال حاضر اما بیشتر دستور داده شده است و در راه هستند. بیشتر هواکش نیز می توان اضافه شده توسط repurposing بیهوشی ماشین آلات.

ساراسوتا یادبود شده است برنامه ریزی برای coronavirus بحران برای بیش از یک ماه در حال حاضر. بیمارستان مدیر عامل دیوید Verinder گفت: هرالد تریبون در هفته گذشته است که اگر وقوع محلی است که به عنوان بد به عنوان “نیویورک یا ایتالیا و یا چیزی شبیه به آن” آن می تواند چالش و حتی بهترین برنامه گذاشته اما او احساس می کند نسبتا با اعتماد به نفس.

“من فکر می کنم ما بسیار آماده در حال حاضر,” او گفت:. “ما شده است با نگه داشتن بیماران شده است که در آینده نگه داشتن کارکنان و رفتن امکانات و رفتن. من فکر می کنم ما در شکل بسیار خوبی در حال حاضر. ما نمی دانیم که چگونه این است که رفتن به تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>