Coronavirus فلوریدا: برای اولین بار محلی بیمار مرخص; Nokomis گفت: به عزت قرنطینه پس از پرواز

55 سال Nokomis زن بود و یک مسافر در همان پرواز از نیویورک به تمپا که شامل یکی از دو مثبت COVID-19 مورد در فلوریدا.

ساراسوتا — دولت اولین مقیم مبتلا COVID-19 مرخص شده از ساراسوتا بیمارستان که او را تحت درمان پزشکان بیمارستان جمعه اعلام کرد.

“برای قرار دادن بیمار و مراقب ایمنی اولین بیمارستان بسته اتاق عمل برای روش انتخابی برای سه روز و بازگشت به کامل عملیات در ماه مارس سه شنبه” بیمارستان اظهار داشت: در انتشار اخبار در اواخر بعد از ظهر جمعه.

علاوه بر این بیمارستان گفت: پس از فدرال مراکز کنترل بیماری دستورالعمل “برخی از کارکنان furloughed با پرداخت کامل برای برنامه ریزی شیفت.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و CDC برای اطمینان از ما گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای بیماران ما مراقبان و جامعه” در این بیانیه اضافه شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد بیمار آن را منتشر نکرده اند غیر از آن است که 60 ساله گاو دریایی شهرستان ساکن هستند. دولت و مقامات بیمارستان آموخته شنبه شب که تست مثبت بوده است برای این ویروس اما آن را اعلام عمومی تا یکشنبه شب دوم اقامت در Hillsborough County, همچنین شناخته شده به عنوان داشتن ویروس.

در ضمن 55 سال Nokomis زن گفته شد به خود قرنطینه شنبه پس از او پرواز در پرواز با یک مسافر بود که این بیماری با توجه به Tampa Bay Times.

جولیا Nemeth-Harn گرفت موضوع را با این واقعیت است که او مطلع شد فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی دو روز پس از فلوریدا مقامات دولت اول تست مثبت برای COVID-19.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Nemeth-Harn شد یک مسافر در خطوط هوایی دلتا پرواز از جان اف کندی به فرودگاه بین المللی تمپا, on Feb. 26 در حالی که بازگشت از یک سفر اسکی در ایالت مین است.

Nemeth-Harn گفت: این بار که او ناراضی با تاخیر در مطلع.

مقامات دولت دانست و در مورد مثبت شدن تست در فوریه. 29.

Nemeth-Harn گفت: بار او نا امید شده بود با پاسخ هر دو بخش بهداشت محلی — او وعده داده شده بود یک ایمیل پیگیری پس از او نامیده می شد و هرگز آمد — و متعاقب آن پاسخ ایمیل از وزارت بهداشت و درمان است که به اشتباه ذکر شده او به عنوان سفر از ایتالیا.

در ضمن یکی از دوستان از شهرستان Pinellas بود که در همان پرواز بود و نه گفته پاینلاس شعبه از وزارت بهداشت و درمان است که او نیاز به خود شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

Nemeth و شوهر او در خانه مانده اند پس از قرنطینه.

استیو houston press سخنگوی وزارت بهداشت در ساراسوتا تایید یک ایمیل به جمعه که گروه در تماس است و نظارت بر “افراد است که تعیین می شود در معرض خطر به دلیل پرواز مربوط تماس بگیرید.”

در حالی که houston press اشاره کرد که این گروه نمی تواند به جزئیات به طور کلی در افرادی که در معرض شده بود به COVID-19 از طریق هواپیما سفر می توان طبقه بندی به عنوان “متوسط یا کم خطر است.”

خطر متوسط مسافران که نشسته در ظرف شش پا از تایید مورد خواهد بود به خواسته خود قرنطینه برای 14 روز.

کم خطر مسافران بودند که در خارج از این شعاع همچنین می تواند تماس های محلی در بخش بهداشت و درمان اما نمی خواست به خود شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

Houston press اضافه شده که هیچ افراد تحت نظارت توسط وزارت بهداشت و درمان به دلیل سفر قرار گرفتن در معرض در حال حاضر بیمار است.

در ضمن ساراسوتا یادبود نظام سلامت است که در ادامه به آزمایش و درمان مردم برای ویروس های تنفسی است که گردش این زمان از سال به گفته یک سخنگوی بیمارستان.

بیمارستان ارسال نمونه به دولت-اجرای labs برای هر کسی که تست منفی برای آنفولانزا و ویروس های دیگر و در دیدار CDC معیارهای COVID-19 تست. همه دولت-اجرای آزمون شده اند که بازگشت به آمریکا تا به امروز منفی هستند.

بیمارستان را تنها به روز رسانی نتایج اگر آن را دریافت presumptive مثبت یا مثبت مورد.

فلوریدا وزارت بهداشت در گاو دریایی شهرستان باز کرده است تا یک خط تلفن در 941-242-6649 برای هر کسی که مظنون آنها ممکن است coronavirus و خواستار آنها را به تماس بگیرید که شماره قبل از بازدید از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>