Coronavirus فلوریدا: اولین پاسخ دهندگان اقدامات بیشتری برای ایمن ماندن به عنوان موارد افزایش

نزدیک به 10 درصد از پالم بیچ شهرستان نجات آتش نشانی اولین پاسخ دهندگان یا COVID-19 یا در قرنطینه. بخش های دیگر داشته اند موارد متعدد ،

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در سراسر پالم بیچ شهرستان و کشور همچنان به صعود و آتش و ادارات در سراسر شهرستان در برخورد با تست مثبت در خود و کارکنان و در نظر گرفتن اقدامات محدود کننده را به مطمئن شوید که خود را در خط مقدم کارگران سالم باقی می ماند.

پالم بیچ شهرستان آتش نجات رئیس رجینالد دورن گفت: شهرستان کمیسیون روز شنبه در مورد چالش های خود را اولین پاسخ دهندگان برآورده شده است و با اقدامات احتیاطی گرفته اند برای انجام شغل خود را و امن باقی می ماند و با هیچ پایان دادن به این ویروس در معرض دید است.

دورن گفت: “همه نشانه های, همه چیز در حال گرفتن بهتر است. آنها نمی ثابت. آنها به نظر می رسد بدتر در این زمان است.”

بیش از 230,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در فلوریدا و بیش از 4000 فوت کرده اند پس از دولت شکست یک روز رکورد مرگ و میر با 120 روز پنج شنبه. در پالم بیچ شهرستان وجود دارد 578 مرگ و میر و بیش از 18,000 موارد مثبت COVID-19 بیماری که ویروس باعث می شود.

“عاطفی آن را بسیار دشوار است برای مقابله با دانستن این پتانسیل وجود دارد که وجود دارد” دورن گفت. “شما دیدن اثرات این بیماری و دور محدوده افراطی که شما می تواند آسیب آن است. اما در بسیاری از موارد این درست نیست.”

در آغاز سال فقط به عنوان تست شد و در دسترس در ایالات متحده دلری بیچ آتش نجات دستیار ارشد گرگ Giaccone گفت: بخش خود را بزرگترین چالش فقدان تجهیزات حفاظت شخصی.

در ابتدا “بسیاری از کسانی که به مردم منتقل شده است که به نظر نمی رسد COVID مثبت (ما بعدا یاد گرفتم مثبت بود,” او گفت:.

با گذشت زمان گروه خود را در دست بیشتر PPE اما موارد شروع به افزایش دوباره پس دلری بیچ افزایش آن اقدامات ایمنی. در حال حاضر بدون توجه به تماس اول پاسخ می پوشند باید حداقل از ماسک ، عینک و دستکش Giaccone گفت.

نگرانی در مورد نیروی انسانی

به عنوان این هفته پالم بیچ شهرستان نجات آتش نشانی تا به حال 109 از خود 1,360 اولین پاسخ دهندگان یا در قرنطینه پیشگیرانه و یا مبتلا به این ویروس است. از ماه مارس آنها تا به حال 36 کارکنان تست مثبت است. همانطور که از شنبه 24 تا به حال ویروس و دو باقی مانده در بخش مراقبت های ویژه با توجه به دورن.

پس از دورن صحبت با کمیسیون کمیسر ملیسا McKinlay اشاره کرد که آن را در حدود 10 درصد از پاسخ دهندگان برای اولین بار که از آنجا که از virus.

“من امیدوارم که مردم را از شنیدن این داستان وجود دارد که با 109 از خود مردان و زنانی که در قرنطینه در حال حاضر که تا به حال ممکن است قرار گرفتن در معرض که خانواده خود را برای رفتن به خانه در شب. (…) آنها در حال قرار دادن زندگی خود را در خط برای امن نگه داشتن ما,” او گفت:. “حداقل ما می توانید انجام دهید این است که به احترام و به دنبال دستورالعمل.”

دورن گفت: هیچ نگرانی در مورد بخش های کوچکتر و احتمال از دست دادن کارکنان اگر گسترش همچنان ادامه دارد.

در غرب پالم بیچ شده است وجود دارد یک مورد ثبت شده از این ویروس در آن بخش از 230 از مارس. در دلری بیچ هشت نفر از آن 161 پاسخ ابتدا باید آزمایش مثبت برای coronavirus در همان دوره زمانی.

از روز شنبه شش در وست پالم بیچ در ماجرای قرنطینه. وجود هفت نفر در دلری بیچ با یک مورد مثبت و شش در حال انتظار برای نتایج آزمون.

در یک نقطه Giaccone گفت گروه او تا به حال 15 کارکنان و پر پیشگیرانه قرنطینه. او گفت که این گروه قادر به جبران ضرر و زیان خود را با اضافه کاری برای سالم کارگران, اما آن را قرار داده است بیشتر اقدامات در محل برای کمک به کاهش وسیع تری گسترش یافته است.

او گفت: آن را قادر به رفتن بیش از یک ماه و بدون هر گونه موارد مثبت و به نظر می رسد به رسیدگی به وضعیت پیش از آن. اما زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اجازه جنوب فلوریدا به بازگشایی در این بخش بود دوباره ضربه Giaccone گفت.

دورن گفت: وزارت 109 اعضا در قرنطینه است و بالاترین آن بوده است و پس از آن شروع به مواجهه با ویروس.

“آن را نمی توان اعلام کرد به شدت به اندازه کافی است که ما به برخی از راه برای رفتن تا زمانی که حل و فصل این ویروس” دورن روز سه شنبه گفت.

تغییر به دنده شیوه

Giaccone گفت دلری بیچ شدت بیشتر احتیاطی در این بخش از جمله اجباری ماسک در اطراف ایستگاه و تر تمیز کردن و همچنین تغییر راه آنها باید وعده های غذایی با هم.

معمولا شام خواهد بود یک گردهمایی اجتماعی در هر یک از ایستگاه. در حال حاضر آنها در حال محدود کردن خوردن به واحد تنها که معمولا تشکیل شده از سه نفر است.

زمانی که اولین پاسخ دهندگان از تماس های شرکت و تایید موارد coronavirus او گفت: آنها با توجه به بالا به طور کامل با لباس و حداقل یک نفر معمولا یکی از دست زدن به بیمار را می پوشند شده هوا-تصفیه تنفسی.

این باطری دستگاه با استفاده از یک دمنده که می کشد هوا از طریق متصل فیلتر یا کارتریج را پوشش می دهد که تمام سر و گردن فرد با پوشیدن آن با توجه به فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“و آن را سه یا چهار تماس (یک روز)” Giaccone گفت. “اما در حال حاضر ما در حال درمان هر تماس مانند آن را COVID.”

دورن گفت: حتی با آلودگی پوشیدن ماسک های بیشتر در درون خود گروه و دیگر اقدامات پیشگیرانه در محل خود خدمه تنها می توانید کنترل آنچه آنها خود را در حال انجام برای کاهش گسترش یافته است.

“ما نمی دانیم که تا چه حد نیروی کار ما خواهد بود نهفته است. ما در حال گرفتن اقدامات قابل توجهی کاهش دهد که در حالی که کارکنان در محل کار هستند و ما قطعا آنها را به یک مقدار قابل توجهی از آموزش و منابع,” او گفت:.

“اما این یک تلاش جامعه نیز هست.”

[email protected]

@hannahwinston

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>