Coronavirus فلوریدا: فلوریدا ساکن می میرد در کالیفرنیا; موارد جدید در ساراسوتا گاو دریایی

دوم بیمار تحت درمان در ساراسوتا بیمارستان یادبود برای COVID-19 بیمارستان گفت: شب جمعه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

ساراسوتا — فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 25 جدید کروناویروس موارد جمعه شب از جمله دوم بیمار در ساراسوتا بیمارستان یادبود و یک مورد در گاو دریایی شهرستان. یکی دیگر ساکن فلوریدا بود که در حال درمان در کالیفرنیا درگذشت از بیماری های دولت در بخش بهداشت و درمان ،

SMH اعلام کرد که مورد جدیدی در انتشار اخبار فرستاده مدت کوتاهی پس از 10 p. m. در آن گفت: 67 ساله گاو دریایی شهرستان نشان داد شدید تنفسی علائم و آزمایش “presumptively مثبت” برای رمان coronavirus.

بیمار قرار داده شد و تحت مراقبت کارکنان آموزش دیده در پیشگیری از عفونت و اقدامات کنترل.

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها که برخی از آنها به علت بیماری در افراد و حیوانات به نام crownlike خوشه در سطوح آسوشیتد پرس ، ویروس ها می توانند باعث سرماخوردگی یا بیشتر از بیماری های جدی مانند سارس (سندرم حاد تنفسی), ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) و COVID-19 دومی که به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال 2019 در ووهان چین.

در مورد SMH می آید ساعت بعد از بیمارستان در یک کنفرانس مطبوعاتی ارائه وضعیت یک زن 50 ساله در نیویورک ساکن است که در حال حاضر تحت درمان COVID-19 در بیمارستان است. آن را منجر به از 16 کارمند بودن خود جدا شده تا زمانی که آنها را می توان مورد مطالعه قرار گرفتن در معرض خطر است.

این زن جدا شده است تا پاک توسط مقامات بهداشت عمومی. معلوم نیست اگر این سفر مورد مربوط; یک بررسی اپيدميولوژيک در حال انجام فلوریدا وزارت بهداشت می گوید.

روز پنجشنبه وزارت امور خارجه وزارت بهداشت اعلام کرد: 17 نفر — بیش از دو برابر شدن تعداد ایالت موارد برای ماه در یک روز — از جمله دیگر 70 ساله فصلی ساکن ساراسوتا که او نیز ساکن در ماساچوست است. فرد تحت درمان در شهرستان Broward و او در سفر است ایالات متحده است اما نه چپ کشور است.

این مرد گذشته بود در ساراسوتا در ماه دسامبر مقامات بهداشتی دولت می گویند.

SMH گفت: در انتشار اخبار مراقبت از بیمار کنترل عفونت و بهداشت و درمان کارکنان تیم در حال همکاری نزدیک با DOH برای شناسایی کارکنان و دیگران در بیمارستان که ممکن است در تماس با 67 سال سن بیمار است. کارکنان که در تماس با این فرد خواسته شده است به خود منزوی تا زمانی که بیمارستان تیم می تواند ارزیابی خود را از خطر قرار گرفتن در معرض و زمانی که آنها با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار بر اساس آخرین مرکز کنترل بیماری راهنمایی.

DOH در حال بررسی است چگونه فرد آلوده شده توسط ویروس و شناسایی دیگران در جامعه که ممکن است در معرض.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>