در زیر $2.1 تریلیون Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون کارگران فلوریدا دریافت مزایای بیکاری به عنوان یک اضافی 600 دلار در هفته به مدت 16 هفته از تاریخ این کارگر برای مزایای استفاده شود. مزایای عطف به ماسبق به مارس 29, کنگره لوئیس فرانکل اضافه شده است.

در کنگره ایالات متحده لوئیس فرانکل — هرگز به گوشت چرخ کرده و کلمات — لعنتی فلوریدا بیکاری سیستم در یک sans-ماسک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه پس از آن گذاشته جزئیات چگونه, چگونه و چه وقت نا امید بیکاری filers می توانید انتظار برای دریافت مزایای از دولت فدرال است.

“سیستم ظروف سرباز یا مسافر است و مودب و راه را برای آن قرار داده است” گفت: فرانکل در حالی که نگه داشتن او فاصله از یک تعداد انگشت شماری از خبرنگاران در غرب پالم بیچ شهرستان سالن در روز چهارشنبه. “دلیل ما در اینجا این است که برای بدست آوردن کلمه را که مردم می توانند بیش از آنچه در فلوریدا به آنها می دهد.”

در زیر $2.1 تریلیون Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون کارگران فلوریدا دریافت مزایای بیکاری به عنوان یک اضافی 600 دلار در هفته به مدت 16 هفته از تاریخ این کارگر برای مزایای استفاده شود. مزایای عطف به ماسبق به مارس 29 فرانکل اضافه شده است.

چرا Ag رئیس نیکی سرخ شده به سمت چپ خاموش فرماندار اقتصادی نیروی کار?

خبر بد این است که فدرال چک نمی خواهد قطع شود تا کارگران مورد تایید برای مزایای بیکاری در فلوریدا — یک فرایند است که نا امید دهها هزار نفر از فلوریدا کارگران فرانکل گفت. با این سیستم ضعف است هیچ کس نمی تواند می گویند که چه خواهد شد.

“وجود دارد برخی از نور در انتهای تونل” فرانکل گفت. “لطفا صبور باشید و ایمن خواهد بود.”

فرانکل غرب پالم بیچ دموکرات گفت که او و دیگر نمایندگان مجلس شده است در تماس با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ دفتر در مورد مشکلات با فلوریدا آنلاین بیکاری سیستم پر کردن. اگر چه فرانکل گفت که او نمی خواست به نقطه انگشتان اشکالات بودند که به عمد ساخته شده را به سیستم برای تضعیف کارگران قبل از تاریخ DeSantis’ تصدی در دفتر.

Coronavirus فلوریدا: رهبران کسب و کار بحث در مورد چگونه برای بازگشایی دولت با خیال راحت

“ما تا به حال یک تقلب سیستم” فرانکل گفت:, و اضافه کرد که قبل از فرماندار که او را نام نیست, مهندسی سیستم در چنین راهی که آن را آسان به درخواست است. علاوه بر مزایای کم 275 دلار در هر هفته — و کوتاه ترین – فقط 12 هفته نسبت به هفته 26 در بسیاری از کشورهای دیگر فرانکل گفت.

“بیکاری سیستم توسط دولت اجرا و آن را برای فرماندار آن را تعمیر و به ما گفته شده است او در تلاش است خود را بهترین” فرانکل گفت. “من او را در کلام او که او در تلاش برای انجام این کار است.”

فرانکل به نام “قبل از فرماندار” اما زمان وزیر بهداشت ، ریک اسکات که ریاست آن به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار اصلاحات به مزایای بیکاری سیستم در حالی که او فرماندار.

با توجه به فکت شیت منتشر شده توسط فرانکل دفتر ترکیب فدرال و ایالتی مزایای معنی اکثر کارکنان گذاشته یا furloughed واجد شرایط هستند:

— تا 275 دلار در هر هفته به مدت 12 هفته موثر از تاریخ درخواست.

— 13 اضافی هفته دولت فدرال تامین منافع در دولت رای پس از منافع دولت اجرا شود.

— و 600 دلار در هر هفته فدرال تامین منافع تا 16 هفته از تاریخ درخواست عطف به ماسبق به مارس 29.

فلوریدا قانون نیز نیاز به اضافی 13 هفته دولت-بودجه مزایای اگر افزایش نرخ بیکاری بالاتر از 10.5 درصد.

کارگران با کاهش ساعت ممکن است واجد شرایط برای فلوریدا کوتاه مدت جبران برنامه که در آن کارفرمایان خود را ادامه خواهد داد و آنها را با ارائه مزایای بهداشت و درمان.

مزایای آن نیز عبارتند از:

— تا 26 هفته از نرم افزار-دارای سطح ایالتی مزایای که بودجه فدرال از تاریخ درخواست در حداقل $125 و حداکثر 275 دلار در هر هفته.

— 13 اضافی هفته دولت فدرال تامین منافع در دولت رای زمانی که منافع دولت اجرا; $600/هفته فدرال تامین منافع تا 16 هفته از تاریخ درخواست عطف به ماسبق به مارس 29 و در حال اجرا از طریق ژوئیه 31.

مزایای کارگران خود اشتغال مانند مستقل پیمانکاران مترجمان آزاد و پاره وقت کارگران (که اغلب به نام ” فرفره کارگران) کارگران که اصلا طولانی به اندازه کافی سابقه کار واجد شرایط برای منافع دولت یا کارگران که در غیر این صورت نمی خواهد واجد شرایط برای مزایای زیر ایالتی یا فدرال قانون واجد شرایط هستند:

— تا 275 دلار در هر هفته برای هفته 39 فدرال بودجه مزایای موثر از تاریخ درخواست با واجد شرایط بودن گسترش از تاریخ 27 ژانویه تا 31 دسامبر.

— و 600 دلار در هر هفته فدرال تامین منافع تا 16 هفته عطف به ماسبق به مارس 29 و در حال اجرا از طریق ژوئیه 31.

این افراد باید درخواست بلافاصله حتی اگر آنها را رد خواهد کرد در این زمان سیستم را به درخواست تجدید نظر از مزایای بر اساس تاریخ درخواست اولیه.

متقاضیان جدید می تواند تکمیل نرم افزار آنلاین در FloridaJobs.org/RAApplication.

تصویری: کروناویروس در مقابل آنفولانزا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de