Coronavirus فلوریدا: فرماندار بسته همه رستوران ها و سالن های ورزشی

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور رستوران ناهار خوری مناطق بسته در سراسر کشور, اما آنها هنوز هم می تواند انجام سفارشات.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی جمعه بسته شدن تمام رستوران ناهارخوری و سالن های ورزشی در ایالت فلوریدا به کمک شامل گسترش coronavirus.

رستوران ها هنوز هم مجاز به انجام takeout سفارشات و همچنین اجازه خواهد داشت به فروش الکل برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل با یک غذا سفارش دهید.

منظور اجرایی بلافاصله موثر است و منقضی می شود هر زمان که وضعیت اضطراری – که DeSantis اعلام کرد در تاریخ 9 مارس به پایان می رسد.

“فرماندار DeSantis همچنان به رهبری و اقدام سریع از احتیاط برای ایمنی از فلوریدا ساکنان و بازدید کنندگان” کارول دوور, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط گفت: در آزادی مطبوعات. “رستوران ها اجازه می دهد برای باز بماند برای تحویل و از, در حالی که همچنین لغو ممنوعیت الکل برای تحویل مهم است تا به حمایت از فلوریدا موسسات ناهار خوری و کارکنان خود را. ما تحسین فرماندار DeSantis اجازه فلوریدا صنعت مهمان نوازی به ادامه پاسخگویی به نیازهای جوامع در سراسر فلوریدا در طول این زمان دشوار است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

آخرین تعطیلی کلاه یک هفته که دیدم خیلی از فلوریدا تعطیل.

اولین کافه ها و کاباره ها. در حال حاضر رستوران ها و سالن های ورزشی. حتی سواحل عمومی در حال حاضر از حد در بسیاری از بخش دولتی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در فلوریدا رسید بالای 500 جمعه.

DeSantis شروع هفته صدور یک فرمان اجرایی بسته شدن تمام کافه ها و کاباره ها در دولت برای جلوگیری از گسترش coronavirus و او به پایان رسید آن جمعه با سفارش بسته شدن رستوران ها و سالن های ورزشی.

گردباد از بسته شدن آینه آنچه که اتفاق می افتد در سراسر کشور به عنوان رهبران دولت به دنبال حاوی ویروس قبل از اینکه بیمار بیماران پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 131 جدید کروناویروس موارد جمعه صبح – آوردن ایالت مجموع به 563 – و دیگری مرگ.

مرگ در Broward شهرستان از COVID-19 بیماری ناشی از این coronavirus 10 در دولت است.

در میان فلوریدا موارد بیشتر از افراد نیاز به بستری شدن در بیمارستان از جمله دو کروناویروس جدید بیماران در ساراسوتا بیمارستان یادبود. بیمارستان اعلام کرد دو بیمار جدید جمعه و اعلام کرد که بسیاری از بازدید کنندگان در حال حاضر خواهد شد محروم به “آهسته گسترش COVID-19 و حفاظت از سلامت بیماران و خانواده ها کارکنان و جامعه است.”

پزشکان بیمارستان از ساراسوتا جمعه اعلام کرد که یک پزشک در سلامت رفتاری واحد تشخیص داده شد با COVID-19 بیماری ناشی از این کوروناویروس.

“ما سلامت رفتاری واحد امن واحد با تعداد محدودی از بیماران و کارکنان” پزشکان بیمارستان سخنگوی مونیکا Yadav در بیانیه ای گفت. “همه بیماران باید اتاق خصوصی و پزشکان مشورت با بيمار در فاصله. بازدید کنندگان مجاز در واحد.”

Yadav اضافه شده است که: “بیماران و کارکنان بود که پتانسیل قرار گرفتن در معرض به پزشک اطلاع داده شد. فلوریدا وزارت بهداشت است پس با بیماران که ممکن است به طور بالقوه در معرض. همه کارکنان به نمایش در آمد روزانه و هیچ کارکنان را توسعه داده اند که علائم. پزشک به خوبی انجام می دهند و خود منزوی در خانه.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

حمایت از فصل های

Broward شهرستان دارای بیشترین coronavirus موارد با 128 در حالی که میامی-Dade دوم است بیشتر با 123.

DeSantis در ابتدا مقاومت کرده بود و بسته شدن رستوران ها به جای سفارش که آنها در نیمی از ظرفیت.

اما بسیاری از مقامات فلوریدا تا به حال شده است برای بیش هل دادن محدودیت های کسب و کار. میامی-Dade شهرستان در حال حاضر بسته رستوران ها و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری پیش از آن در هفته.

شهرستانهای سراسر کشور از جمله ساراسوتا و گاو دریایی نیز آغاز کرده اند بسته شدن سواحل عمومی اما فرماندار کاهش یافته است به تمام سواحل ایالت.

گاو دریایی شهرستان تا به حال 10 coronavirus موارد از شب جمعه و ساراسوتا کانتی تا به حال هشت.

در علاوه بر این به بسته شدن میله کاباره ها و رستوران ها و ورزشگاه DeSantis محدود ساحل اجتماعات به بیش از 10 نفر و دستور K-12 مدرسه بسته حداقل تا 15 آوریل است. دانشگاه کلاس های درس نیز بسته شده, با دانش آموزان انتقال به کلاس های آنلاین.

به طور کلی رکود در فعالیت های اقتصادی در آورده با بهداشت عمومی توصیه های اجتماعی فاصله در حال حاضر با داشتن یک تاثیر مخربی در فلوریدا اقتصاد است.

آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط گفت: 88,631 “مستقیم هتل-مشاغل مرتبط” در حال حاضر از دست داده اند در فلوریدا به دلیل coronavirus بحران و 305,146 مشاغل از دست رفته در صنایع است که پشتیبانی از هتل ها.

“ما تا به حال به اخراج نیمی از کارکنان ما در جهت شناور ماندن” گفت: Sebastian هانسن یک سنت پترزبورگ هتل اپراتور به نقل از در هتل و اسکان انجمن آزادی مطبوعات است. “این وضعیت ویرانگر برای ما هتل و صنعت است. ما بیش از یک میلیون دلار درآمد برای ماه جاری است.”

صنعت هتل است که در میان تعدادی از صنایع به دنبال یک کمک مالی از دولت فدرال است.

DeSantis امضا دوم اجرایی نظم جمعه اجازه می دهد دولت های محلی برای برگزاری جلسات آنلاین.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>