Coronavirus فلوریدا: فرماندار بسته میله محدودیت رستوران و ساحل تجمعات

کافه ها و کلوپ های شبانه بسته خواهد شد برای حداقل 30 روز

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: تمام فلوریدا کافه ها و کلوپ های شبانه خواهد بود shutdown برای حداقل 30 روز و رستوران خواهد بود محدود به نیمی از ظرفیت و ساحل تجمعات محدود خواهد شد به 10 نفر را به محدود کردن گسترش coronavirus.

فرماندار همچنین گفت که رستوران ها خواهد بود مجبور به نگه داشتن مشتریان و به صفحه نمایش برای کارکنان بالقوه مسائل مربوط به سلامت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“این طبقه برای فلوریدا برای آینده قابل پیش بینی” DeSantis گفت: از کسب و کار جدید محدودیت و اضافه کرد که او از تلاش های دولت های محلی برای رفتن بیشتر در محدود کردن فعالیت های کسب و کار.

نوار تعطیلی شروع در 5 بعد از ظهر امروز.

DeSantis گفت: به منظور محدود کردن جمعیت در سواحل مستقر در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای اجتماعات بزرگ صادر شنبه که به نام برای گروه های بیش از 10.

“آنچه که ما در حال رفتن به انجام این کار است که به سادگی برای ایالت طبقه سواحل است استفاده از CDC ارشاد از هیچ گروهی در ساحل بیش از 10 و شما باید به فاصله از هم جدا اگر میخوای در خارج وجود دارد به طوری که اعمال خواهد شد در سطح ایالت” DeSantis گفت.

علاوه بر این, فلوریدا, دانشگاه, سیستم, از کلاس های درس برای بقیه ترم و انجام تمام کلاس های آنلاین از طریق آموزش از راه دور.

این است که در حال توسعه داستان. به زودی بررسی برای اطلاعات بیشتر.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>