Coronavirus فلوریدا: فرماندار معاف عبادت از اقامت در خانه محدودیت; بسیاری از رهبران مذهبی و بگو: “ماندن در خانه’

پس از دستگیری کشیش رادنی Howard-براون, Hillsborough County معکوس و البته زیر نمونه ای از سایر شهرستانهای استان و فرماندار لیست خدمات مذهبی به عنوان “فعالیت های ضروری.”

میامی — اسقف اعظم از بزرگترین قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک در فلوریدا گفته است parishioners وجود خواهد داشت هیچ خدمات در طول هفته مقدس. رهبران ارتدوکس جوامع یهودی در سراسر کشور باید التماس کرد با جوامع خود اجازه نمی دهد با خانواده به مسافرت به فلوریدا برای عید فصح. کشیش یک Hillsborough County مگا کلیسا دستگیر شد و برای برگزاری خدمات آخر هفته گذشته در نقض محلی اقامت-صفحه اصلی منظور شده است تصمیم به ماندن در خانه در حال حاضر.

با وجود آن Gov. ران DeSantis ساخته شده تصمیم گیری اجرایی اجازه می دهد تا گروه های مذهبی برای جمع آوری. تصمیم گرفته انتقاد از برخی از, و ایجاد مشکلات برای دیگران که معتقدند در قدرت شفا مشترک عبادت اما نگران است که نزدیکی نیز نمی نژاد آسیب از رمان های کروناویروس و بیماری تنفسی آن علل COVID-19.

“این است که محتاطانه برای کلیساها برای طرح هر گونه فعالیت است که مردم را تشویق به ترک خانه های خود” نوشت: اسقف اعظم توماس Wenski اسقف اعظم میامی اسقف نشین در بیانیه ای که تحویل داده شد به کشیش خود صبح روز چهارشنبه.

او دستور داد آنها را به انجام هر درایو توسط, اعترافات هیچ کف وانت در مقابل کلیسای یکشنبه نخل, هیچ اقرار و یا عشای ربانی و هیچ توده ها در عید پاک یکشنبه.

بر خلاف اسقف اعظم این DeSantis خودداری از دلسرد جماعت از جمع آوری و به جای آن به سادگی گفت که اگر آنها جمع آوری آنها باید انجام آن را در راه است که اجازه می دهد تا وفادار به خود را حفظ فاصله.

“هدف این است که برای کاهش تماس با افراد خارج از خانه” DeSantis گفت: در یک فرد در کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه در کنگره. “این مهم است کمتر از آنچه شما انجام به عنوان چگونه شما آن را انجام دهد.”

او گفت: دولت های محلی نمی تواند تعطیل کلیسا “اما آینده در فصل عید پاک من فکر می کنم مردم در حال رفتن به می خواهید به آن دسترسی داشته باشید.”

“وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانید یک سرویس کلیسا با مردم 6 فوت از هم جدا,” او گفت:.

فلوریدا در غیر این صورت ممنوع توسط DeSantis ” به منظور جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر برای هر هدف دیگر و دستور به عمل اجتماعی فاصله در همه حال حتی در حالی که درگیر شدن با توابع ضروری مانند مواد غذایی خرید و یا بازدید از یک داروخانه است.

پس از دو هفته مقاومت در برابر آمریکا و اقامت-صفحه اصلی سفارش در فلوریدا به مهمانی بهار قطع شد یک نماد ملی به چه کار DeSantis چهارشنبه اعلام کرد که همه غیر ضروری کسب و کار و خدمات خواهد بود به حالت تعلیق تا پایان ماه آوریل است.

سفارش الگو پس از اورژانس منظور اعمال شده توسط Miami-Dade شهرستان در مارس 19, که در شهرستان از مردم خواست در خانه بمانند. اما از آنجا که متمم اول قانون اساسی است که محافظت از حق مردم به جمع آوری به عمل دین خود را به شهرستان نیست آنها را منع از جمع آوری.

“این سفارش می کند محدود کردن تعداد افرادی که ممکن است حضور فیزیکی در هر مذهبی خدمات” میامی-Dade منظور بخوانید. “افراد در مراسم مذهبی حضور می خواست اما نه نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله مانند نگه داشتن 6 پا بین افراد و محدود کردن اندازه گروه به کمتر از 10 نفر است.”

در مقابل فرمانداری سفارش ارائه شده کمتر هدایت شود. آن را به سادگی گفت که “فعالیت های ضروری” عبارتند از: “حضور در مراسم مذهبی خدمات انجام شده در کلیساها و کنیسه ها و خانه های عبادت است.”

سراسر کشور, عناوین را ثبت مرگبار تلفات ویروس گرفته در حسن نیت جماعت در کشورهای دیگر.

بیش از 50 نفر از اعضای یک گروه کر کلیسا در مانت ورنون بشویید. باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و دو سالگی درگذشت پس از تمرین گروه کر شد چه اپیدیولوژی تماس با یک “سوپر پخش كردن, رویداد” است که در آن یک گروه کوچک از مسری مردم آلوده ده ها تن از دیگران است.

عمومی وزارت بهداشت در ساکرامنتو ایالت کالیفرنیا که دارای 172 موارد نوشته شده این هشدار روز سه شنبه: “حدود یک سوم از موارد تایید شده در Sacramento County مرتبط به تجمعات مربوط به کلیساها. Sacramento County اصرار تمام ساکنان از همه ادیان و همه سوابق در خانه بمانند.”

و در Ga., یک مراسم تشییع جنازه خانواده منجر به بیش از 24 کشته و 600 موارد به عنوان یک جامعه روستایی تبدیل شده به یکی از شدید ترین خوشه از COVID-19 شیوع در کشور است.

مارس 8 اولین روز از عید فصح هشت روز تعطیلات یهودی. و در هفته آینده مطابق با جنش هفته در مسیحیت منتهی به عید پاک یکشنبه. بنابراین استثنا برای کلیساها بسیاری نگران است.

خاخام یوسی Harlig مدیر و رهبر معنوی خبد مرکز کندال گفت که او امیدوار است که با وجود اهمیت این تعطیلات مردم را جمع آوری تنها با خانواده.

“من باید خانواده ها در نیویورک و بروکلین, من و ببینید چه چیزی اتفاق می افتد وجود دارد با بسیاری از زندگی که از دست” او گفت:. “من همچنان به ما بگویید عبادت است که مردم باید جمع و همه باید باقی می ماند در خانه خود را.

“صرفه جویی در زندگی است وارد کردن چیزی در دین یهود پس از خاخام ها در سراسر جهان به شدت لجوج در مورد این” او اضافه شده است. “بر اساس مطالعات جدایی و انزوا خواهد آهسته آن را پایین. صرفه جویی در یک فرد در زندگی این است که صرفه جویی در جهان است.”

برگرد. کانن جان مرتب از اسقفی اسقف نشین جنوب شرقی فلوریدا, گفت: اسقف گفته است جماعت “است که ما بسته باقی می ماند برای فرد در عبادت به حداقل 15 مه” مجالس ترحیم را برای قرار دادن در خود نگه دارد و مردم باید لحن را به زندگی می کنند جریان از خدمات خود را به کلیساها در حال ارائه است.

“من خوشحالم که فرماندار ممکن است در نهایت از خواب بیدار شده,” او گفت:. “اما شهرداران به حال این نمیفهمد قبل از.”

ساحل میامی برای مثال دستور داد اماکن عبادت به بستن درهای خود را. در هیلزوو و اوسکلوا شهرستانهای مقامات صادر اقامت-صفحه اصلی سفارشات که نمی معاف کلیساها و سازمان های مذهبی.

اما تنش های نصب شده هنگامی که کشیش رادنی Howard-براون خود را پر پنطیکاستی megachurch با صدها نفر از نمازگزاران در طول دو کلیسا در روز یکشنبه. Hillsborough County Sheriff چاد Chronister به دست آمده حکم بازداشت متهم Howard-براون غیر قانونی مجمع و تخطی از قوانین ایمنی هر دو جنحه.

Howard-براون رزرو شده بود و با قید وثیقه آزاد شد روز بعد و پنج شنبه تا به حال مرتب برای آزادی مشاور برای تهیه طرح دعوی در دادگاه فدرال ادعا شهرستان نقض کرده اول خود را اصلاح حقوق.

“آنها در حال اجرای این نامساوی گفت:” حصیر Staver وکیل او. “ما باید بیان و حقوق اساسی ما را دستگیر کنید, اما اگر شما به صفحه اصلی انبار که در آن شما لازم نیست که بیان در قانون اساسی حق فروش گیاهان گلدانی و قاب عکس با شش پا, جدایی شما دریافت یک پاس رایگان.”

روز شهرستان معکوس و البته زیر نمونه ای از سایر شهرستانهای استان و فرماندار ذکر شده خدمات مذهبی به عنوان “فعالیت های ضروری.”

“در این مرحله ما بر این باورند که محتاطانه به توقف با باز کردن درهای کلیسا این جمعه. این اجازه خواهد داد که یک فرصت برای مردم به یک نفس عمیق و آرام گفت:” هوارد-براون کشیش از رودخانه در خلیج تمپا در فلوریدا در یک بیانیه پنج شنبه. او اضافه کرد که به دلیل تبلیغات “سولفات و تهدید به مرگ شده اند به ما و کلیسا.”

اما او گفت که او نه یک تصمیم در مورد اینکه آیا برای انجام خدمات در عید پاک یکشنبه.

“مهم نیست که نظر شما در این مورد, من شما را تشویق به برداشتن یک گام به عقب و تجدید نظر در گزینه.”

مرتب از اسقف نشین اسقفی تماس معضل “یک تعادل ظریف.”

“اولین مسئولیت ما این است که برای سلامت و ایمنی افراد,” او گفت:. “اگر مردم می خواهند به ورزش اول خود را اصلاح حق آنها رایگان هستند اما یکی به فکر امنیت و رفاه افراد و جامعه گسترده تر. بله, شما می توانید مشاهده نشسته شش فوت از هم جدا اما وجود دارد هیچ نقطه ای در قرار دادن کسی در خطر غیر ضروری به دلیل آنچه تبدیل شده است بسیار روشن است که ما هیچ ایده که در حال انجام آن است.”

در میامی که در آن تعدادی از موارد همچنان به صعود مقامات منتخب شدند بحرانی فرماندار تصمیم به اجازه می دهد مذهبی خدمات بدون محدودیت..

در کنگره ایالات متحده دانا Shalala یک دموکرات گفت: دولت برای معافیت خدمات مذهبی است “نامناسب و ترسناک است.”

دولت دموکراتیک تشکر. نیکلاس Duran گفت که او تا به صحبت های محلی و رهبران مذهبی در مورد چگونه به انجام خدمات مذهبی از راه دور. او گفت دفتر او قصد دارد به کمک رهبران مذهبی راه اندازی خدمات آنلاین است و دولت معافیت یک ایده بد است.

“زمانی که من به عنوان خوانده شده که استثنا در آن وجود دارد من خاراندن سر من” Duran گفت. “این در حال حاضر شناخته شده است که تجمع جرم به سادگی امکان پذیر نیست. من فکر می کنم بیشتر (رهبران مذهبی) را در آن نگاه کنید و بگویید ” من می توانید انجام دهید بهتر است.'”

اندرو نیکولز, مدیر اجرایی, مرجان ریج کلیسای پروتستان در فورت Lauderdale گفت: کلیسای خود را پیدا کرده و به راحتی در نوآوری خلاق. این پخش زنده پنج شنبه و جمعه خدمات و رسیده را شخصا به هر عضو از 1500 عضو جماعت.

“مردم به خصوص در این زمان از سال به دنبال ایمان خود را برای امید” او گفت:. “ما در حال پیدا کردن که بسیاری از افرادی که هرگز خواب از تماشای یک سرویس در تلویزیون مشغول هستند. ما در حال ساخت آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>