Coronavirus فلوریدا: Gruters, Buchanan, آدرس اقتصاد مجازی در نورث پورت تاون هال

هر دو دولت قانون گذاران احساس فلوریدا است که در یک موقعیت جامد به دوباره بجای اول برگشتن هنگامی که اقتصاد باز می شود.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

شمال بندر — دولت تشکر. James Buchanan منطقه 74 و دولت از سوی دیگر ، جو Gruters منطقه 23 بودند و هر دو صعودی در فلوریدا بازگشت به سرعت هنگامی که اقتصاد می تواند بازگشایی پس از COVID-19.

بوکانان و Gruters در زمان بخشی در چهار شنبه در یک Facebook Live تاون هال میزبانی بندر شمالی منطقه اتاق بازرگانی, مدیر اجرایی, لایحه Gunnin و Cowork کندو-شمال بندر.

“بدیهی است که این یک بحران در دو سطح مختلف هر دو از دیدگاه سلامت و از نظر اقتصادی یک” Gruters گفت. “من فکر می کنم ما ولایت اندازه گیری گام به گام رویکرد شده است بسیار بهتر از آنچه که ما دیده ایم از دیگر فرمانداران که بسته همه چیز است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Gruters بعد با اشاره به حدود 4 میلیارد دلار در ذخایر دولت به علاوه یک پیش بینی از تزریق 8 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار از دولت فدرال است که دولت می تواند تکیه به مناطق مختلف در فلوریدا باز برای کسب و کار.

“این یک روز بارانی, صندوق این است که قطعا یک روز بارانی” Gruters گفت. “ما در حال رفتن به حرکت را از طریق آن و فقط انتظار فلوریدا دولت همچنان به عمل در یک راه که در آن ما در حال قرار دادن منافع مالی از دولت اولین و مهمترین و ما همچنان به انجام همه ما می تواند به کاهش تاثیر این رکود بر اقتصاد و مردم از فلوریدا.”

بوکانان اضافه شده است که او در صحبت با برخی از بهترین و درخشان ترین در دولت به عنوان آن مربوط به COVID-19 در فلوریدا که پیش بینی اوج ویروس به بعد در این ماه یا در اوایل ماه مه — و پس از آن اقتصاد می تواند شروع به سطح شیب دار تا دوباره در مراحل.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

هر دو قانون گذاران گفت: مربوطه دفاتر مشغول پاسخ دادن به سوالات از ساکنان نا امید شده توسط دولت را درهم آمیخته سیستم برای استفاده از مزایای بیکاری.

“در این نقطه در زمان ما بوده است به کارگردانی از آنها بخواهید به استفاده از یک کاغذ, نرم افزار” بوچانان گفت و اشاره کرد که به او گفته شد که حدود 825,000 برنامه های کاربردی ارائه شده تنها 35,000 حال پردازش شده است.

هر دو نفر نیز امیدوار است که دولت فدرال خواهد اضافه کردن یکی دیگر از $250 میلیارد به حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

بوکانان گفت: او را به صحبت با هر دو پدر خود در کنگره ایالات متحده Vern بوچانان و در کنگره ایالات متحده گرگ Steube که هر دو هل دادن سخت برای بودجه اضافی “برای این P3 وام است که تا حد زیادی محبوب ترین محصول برای به دست آوردن پول به دست ما صاحبان کسب و کار کوچک برای نگه داشتن آنها را شناور در طول این زمان.”

Gruters یک حسابدار خبره عمومی گفت: وی تاکید کرد به هر دو کنگره که اضافی $250 میلیارد ممکن است به اندازه کافی.

“چه شما نمی توانید داشته باشید این است که شما نمی توانید دارا و ندار, شما نمی توانید نیمی از کسب و کار وجود دارد در نهایت با بودجه و نیمی از کسب و کار — چرا که آنها لازم نیست که روابط با بانک ها, چرا که آنها با بانک — به خارج از این برنامه” Gruters گفت. او بعدها اشاره کرد که او در تماس با مشتریان و ترکیبات که برنامه ریزی شده برای دریافت بودجه فدرال و بدتر چرا که آنها نمی اخراج کارکنان خود را یک هفته عقب.

یک راه حل بهتر او اضافه خواهد بود برای ایجاد یک مهلت که هر صاحب کسب و کار که در دیدار این مهلت با یک نرم افزار می توانید کمک های مالی.

“به این ترتیب شما نمی خواهد که وحشت” Gruters گفت. “امروز پس از آنها اعلام کرد این بودجه بیش از مردم شروع به وحشت مردم نمی دانند چه باید بکنید چرا که آنها در حال بدتر کردن با نگه داشتن این کارکنان زیرا آنها تحت تاثیر آنها تحت پوشش قرار گرفتند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de