ونیز — سواحل خلیج فارس Community Foundation اهدا $470,000 در هنر قدردانی از کمک های مالی به 10 منطقه را سنگ بنای هنر سازمان.

تاثیر COVID-19 همه گیر در منطقه ای ما اقتصاد ضربه هنر و سازمان های فرهنگی در میان سخت ترین بنیاد اشاره کرد.

اورژانس کمک های مالی تایید شده توسط بنیاد مدیره در روز سه شنبه نشان دهنده یک برنامه ریزی دور دوم از بنیاد هنر کمک های مالی برنامه در طی سال مالی جاری به طور موثر دو برابر شدن سرمایه گذاری آن در سازمان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“این بیماری همه گیر ضربه در ارتفاع عملکرد و جذب سرمایه های نجومی پس از ضربه شده است ویرانگر برای منطقه ما امضا هنری و فرهنگی سازمان گفت:” علامت گذاری به عنوان S. Pritchett, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سواحل خلیج فارس جامعه پایه و اساس است. “با پیشرفت این بودجه در حال حاضر سواحل خلیج فارس هیئت مدیره با هدف ارائه این معشوق نهادهای مورد نیاز جریان وجوه نقد به عنوان کمک انرژی خود را اهدا پایگاه به تکیه بیش از حد در یک زمان پشتیبانی از بیشتر مورد نیاز است.”

این بنیاد به طور معمول جوایز آن هنر قدردانی از کمک های مالی یک بار در سال به کلید هنری و فرهنگی همکاران. وجود گسترده است انعطاف پذیری در نحوه بودجه ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. سواحل خلیج فارس تعلق می گیرد همان مقدار به 10 دریافت کنندگان کمک مالی پیش از آن در آن سال مالی.

در حالی که سواحل خلیج فارس مشترک COVID-19 پاسخ ابتکار با چارلز & Margery Barancik پایه و دارای اولویت سرمایه گذاری برای سلامت انسان, خدمات ایمنی خالص Pritchett گفت: پایه و اساس و اهدا کنندگان نیز تشخیص نیاز حاد در سراسر کل غیر انتفاعی بخش.

ساراسوتا باله برای مثال نه تنها مجبور به انصراف از عمده درآمد-تولید و اجرای رویدادهای اما همچنین کمک به حمایت از یک گروه بین المللی رقصنده رشته در اینجا با سفر محدودیت Pritchett گفت.

“از آنجا که اثرات COVID-19 همه گیر طور چشمگیری افزایش یافته است یک ماه پیش در سواحل خلیج فارس و خیرین سرمایه گذاری کرده اند 2.4 میلیون دلار در ایمنی-net پشتیبانی و حیاتی در سازمان های غیر انتفاعی,” او گفت:. “اهدا کنندگان ما هدیه رفته اند به انواع سازمان ها اعم از تمام ادیان بانک مواد غذایی و Suncoast جامعه انسانی به هنر و گروه Asolo مجموعه تئاتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de