Coronavirus فلوریدا: سواحل خلیج فارس گروه پزشکی در حال حاضر ارائه telehealth بازديد

این گروه پزشکی وابسته است ونیز منطقه ای Bayfront سلامت.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — سواحل خلیج فارس گروه پزشکی است که در حال حاضر ارائه پزشکی از راه دور و یا مجازی بازدیدکننده داشته است برای بیماران به بحث خود را با ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

از گروه پزشکی است که وابسته ونیز منطقه ای Bayfront سلامت دفاتر در ونیز جنوبی ساراسوتا/Osprey, Englewood و شمال بندر.

Telehealth بازدیدکننده داشته است می تواند انجام شود با استفاده از گوشی های هوشمند, قرص, و یا کامپیوتر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

مجازی بازديد اجازه می دهد تا شما را به صحبت با یک سرویس دهنده فقط به عنوان شما را در مطب دکتر اما بدون ترک راحتی از خانه. قرار ملاقات ها در دسترس هستند برای موجود و جدید بیماران.

“تداوم مراقبت برای ما مهم است به عنوان ایمنی بیماران و کارکنان در طول این زمان زمانی که اجتماعی فاصله و ماندن در خانه و حیاتی هستند “جفری فریزر, D. O. گفت: در یک بیانیه آماده. “پزشکی از راه دور می تواند یک راه حل برای بسیاری از دلایل ممکن است کسی می خواهید برای دیدن یک دکتر است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

اگر چه برخی از ملاقات ها نیاز به یک معاینه فیزیکی در دستور پزشک برای دیدار با استاندارد مراقبت را به طور کامل مطلع تصمیم گیری بسیاری از بازدیدکننده داشته است می تواند به خوبی مدیریت از طریق مجازی در تعامل است.

این ممکن است شامل برخی از بازدیدکننده داشته است برای سرماخوردگی و آلرژی جراحات جزئی مانند رگ به رگ شدن باید به دنبال مراقبت های پزشکی و مدیریت بیماری های مزمن و مدیریت درد کمر و سایر تخصص مراقبت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

بسیاری از برنامه های بیمه پوشش telehealth بازدیدکننده داشته است. تصویری بازدیدکننده داشته است به طور معمول مورد نیاز, اگر چه برخی از مودیان را پوشش بازديد توسط تلفن تنها.

بررسی طرح های خود را پوشش و یا بپرسید هنگامی که شما را ملاقات.

تماس 844-366-9362 به درخواست telehealth قرار ملاقات یا دیدار GulfCoastMedicalGroup.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>