Coronavirus فلوریدا: دروازه خلیج فارس کافی شاپ در تلاش برای قطع

صاحبان شرکت ها برای انتقاد از به خطر انداختن بهداشت عمومی

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — اگر بقیه جهان سقوط کردن یک صخره, شما می توانید تقریبا هر آنچه که از شما مورد نیاز در ایالات متحده ایجاد کرد — جاروبرقی کایروپراکتیک تنظیمات پدیکور, خالکوبی, مواد غذایی, کفش, جایگزینی کلید های سمعک, قاب عکس آکواریوم های تای چی ، کونگ فو, فست فود, مواد غذایی خوب, ارواح, لباس کوتاهی مو شما نام آن را. حدود 200 انتخاب کند.

خلیج فارس دروازه مسکن جان Atkin محله صاحب خانه برای 15 سال رنگ Mayberry مانند پرتره در وب سایت خود را. او نمی توانید رای بدهید در مورد “چگونه امن احساس می کنم زندگی در اینجا” فقط پایین خیابان از خلیج فارس دروازه ابتدایی مدرسه و کتابخانه و سنت توماس کلیسا با “بچه ها سوار دوچرخه خود و خانواده پیاده روی بعد از شام.”

فروش یک تصویر است Atkin ، اما COVID-19 تحمیل کرده است و در روستا و در همه جا دیگری که هر گونه تلاش برای براق خواهد بود توهین. “شما اولین کسی من دیده ام در اینجا در یک هفته” Atkin می گوید از پشت میز. “نه بسیاری که در املاک و مستغلات در حال حاضر است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

او دیده می شود کسب و کارهای کوچک می آیند و از سال 2005 به تماشای آنها را به چالش کشیده توسط نیروهای خارج از کنترل خود طوفان ایرما در سال 2017, red tide در سال 2018 و در حال حاضر این مانند چیزی از یک sci-fi اسکریپت. در این بخش Atkin می گوید اگر یک فروشگاه می تواند زنده ماندن دو سال اول آنها معمولا خوب است. اما تا آنجا که او امروز است.

خلیج فارس دروازه کرد که در یکی از کافی شاپ های هوشمندانه جام. افتتاح آن در سال 2016 و آن را نورد شده با هر پانچ و هر جزر و مد و در هر فصل ، قبل از طاعون در آن آمده بود در عرض یک ماه — تا پایان مارس — در نهایت پاکسازی بدهی های آن است. 50 درصد کاهش در ترافیک قرار است که جشن در یک خندق.

به عنوان چراغ بیرون رفتن در اطراف آنها و سرایت از “بسته” اطلاعیه محصول در پنجره ها و درها در روستای صاحبان شرکت تریسی د شورون Villette و هدر Haggstrom می دانم که همه پرمدعا عادی توهم هستند. اما آنها همچنان به نگه داشتن کسب و کار به عنوان معمول ساعت خود را به عنوان هدر قرار می دهد و آن “بسیاری از مشتریان ما پیدا کردن آن آرامش.”

این بادکنک مایلار در ورودی است که بار خوانده شده “با تشکر از شما” است که نشان از قدردانی برای همه به طور منظم که داده نشده تا بر روی آنها. در عین حال آن را ناشناس منتقدان رسانه های اجتماعی — اندک در تعداد خشم در تن — که موفق به سر و صدا آنها را در راه است که طبیعت هرگز نمی تواند.

برای جسارت از باز ماندن و برای تشویق دیگران به سرپرستی کسب و کارهای کوچک در تلاش برای قطع آنها بوده است متهم در فضای مجازی گسترش محدوده هدف برای یک ویروس کشنده و قرار دادن جامعه در آنها در خطر است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

• • •

اقبال سقوط کرده تا به سرعت پس قاطعانه آن را سخت به این باور آن را تنها 1 مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تایید فلوریدا دو مورد اول از coronavirus یک گاو دریایی شهرستان. در مارس 9, فرماندار, اعلام وضعیت اضطراری برای تسریع کمک های فدرال و روز سنت پاتریک دولت تا به حال کشیده پلاگین در کاباره ها و کافه ها.

در 20 مارس چکش پایین آمد در رستوران ها با دستور برای محدود سرویس takeout و تحویل. تجار در حال برگزاری تنفس خود را برای اعلام به عنوان برخی از کشورها در حال حاضر فرمان — که تنها “خدمات ضروری” خواهد بود و مجاز به کار گیرند.

کافی شاپ ندارد اما آن را در خدمت نور کرایه مانند کروسانت ساندویچ کلوچه و کوکی ها. آن را به یک منطقه خاکستری. و انتظار یک اطلاع رسانی از تالاهاسی باهوش جام آلامو.

• • •

تحصیلات در طراحی طلا و جواهر, تریسی د شورون Villette هرگز فکر نمی کردم او می خواهم باد در خدمت صنعت است. از سوی دیگر او هرگز فکر نمی کردم او می خواهم به عقب بر گردیم به نقاشی, یا, است که در او شور و شوق واقعی. اما فقط بر روی دیوار: پرتره خانواده, حیوانات خانگی, غنی مفصل — در قهوه اسپرسو.

“من آن را فقط برای تفریح” تریسی می گوید. “من سعی کردم دختر من اول دیدن دختر کمی بیش از وجود دارد با پروانه بال؟” آن را یک شوخی. او دوست داشت آبرنگ و به عنوان یک رسانه قهوه است که متفاوت است. او به فروش می رساند قهوه او چاپ در باهوش جام. مشتریان حتی منظور راه اندازی شده کار می کند.

او فرار یک طلا و جواهر کوچک کسب و کار در لندن — پایان بالا بیشتر — اما آمد به ساراسوتا که پدر و مادر او بازنشسته به یک خانه در نزدیکی خلیج فارس دروازه ایجاد کرد. او صرف بیشتر از زندگی خود را در خارج از کشور خود را و او التقاطی کرایه از روستا های متنوع آشپزی کرایه آسیایی, مواد غذایی, محله پرنیان. او ثبت نام دو فرزند جوان در خلیج فارس دروازه ابتدایی.

چهار سال پیش تریسی و اصلی کسب و کار شریک زندگی تصمیم روستای مورد نیاز یک کافی شاپ “یک جای کوچک” که در آن “جامعه می تواند ملاقات و تبادل ایده ها و به اینجا می آیند به ما می گویند, ‘برچسب دریافت هوشمندانه است.'”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

• • •

حداقل برای مدتی تا زمانی که او را گذاشته و سه هفته قبل از کریسمس سال 2017, هدر Haggstrom تا به حال بهترین از هر دو جهان در نزدیکی کتاب-یک-میلیون. او زد کافه و جزئی به داستان های تاریخی, او تا به حال او در انتخاب کتاب.

آموزش شیرینی سرآشپز آشپزی در مدرسه آشپزی, هدر نقل مکان کرد و در اینجا از بالتیمور هفت سال پیش نزدیک به پدر و مادر او بودند که معلمان زبان. او شغل در شرکت های بزرگ جهان تا به حال به سمت چپ خود احساس خالی است. “من احساس آن را همه چیز در مورد هل دادن محصول و گرفتن دلار و مردم را به ثبت نام برای این و ثبت نام برای که و من نمی دانم این فقط احساس اشتباه است.”

او یکی از بزرگ پشیمانی در مورد فروپاشی کتاب-یک-میلیون بود و سرنوشت خود را کمی ad hoc دستمالی کردن باشگاه است. اکثر بازنشستگان که برگزار شده در شب سه شنبه. زمانی که بم رفت تا شکم او گفت: آنها را به قطع در آن وجود دارد که او را در پیدا کردن یک محل برای آنها اگر او فرود در یک نقطه مناسب و معقول.

یک مادر تنها, با, یک, دختر, ثبت نام در تصور را در مدرسه پالمر انزال, هدر ducked به باهوش فنجان در یک لحظه اتفاقی مدت کوتاهی پس از تریسی شریک کسب و کار تا به حال نقل مکان کرد. به عنوان مادران از فرزندان جوان آنها به اشتراک گذاشته متقابل در اولویت است. داستان کوتاه دو ضربه آن را خاموش و شروع به ساختمان جدید جامعه است.

“یکی از اولین چیزهایی که من بعد از آغاز کار من در اینجا” Heather می گوید: “به ایمیل دستمالی کردن مردم است.”

• • •

باهوش جام بسته بسیاری از شخصیت به آن از 1 ، 000 فوت مربع از چوب-paneled کف و دیوار. قهوه, نقاشی های خط یک طرف و کارمند سوفی Engleman مخلوط-رسانه هنری می شود به نمایش در دیگر.

وجود یک مبل راحت با بالش و یک بانک از پلاگین در رسانه های کامپیوتر زیر. وجود امینی قفسه بندی با تخته انتزاعی گوشه دیواری توسط یک روستا هنرمند خال کوبی. را-خانه قهوه و شیرینی در حال عرضه شده توسط فروشندگان محلی. جواهرات مورد صفحه نمایش به فروش می رساند کار صنعتگران دیگر از تریسی.

اما اینها تنها چیزهایی است.

“تمرکز من بلافاصله بود ما نیاز به تمرکز بر روی محلی” Heather می گوید. “ما نیاز به فعال بودن در جامعه ما, و ما نیاز به مطمئن شوید که ما می دانیم که همکار ما صاحبان کسب و کار در محله و اطراف شهر و ما باید برای حمایت از آنها و مشتریان است. این محل باید مانند خود ‘به سلامتی.'”

تا زمانی که طاعون زده شد ماموریت انجام شد. باهوش جام ponied برای مدرسه محلی سرگرم کننده اجرا می شود و معلم, تقدیر روز و به طور ناگهانی آن را فقط فوتبال geezers بازی دستمالی کردن. تعطیلات آخر هفته به معنای باز میکروفون شب و شما هیچ وقت نمی دانید که ممکن است نشان می دهد. ممکن است آن را ساراسوتا یوتیوب گیتار ستاره شان Daniel یا هر شش ماه یا یک خانه بسته بندی شده پر از کاج نظر بچه های مدرسه برگزاری دادگاه با خوانش شعر.

اما همیشه وجود دارد و هنوز هم همکار کارآفرینان انداختن و نگه داشتن زبانه ها, ریشه برای هر یک از دیگر. یکی از هدر جدید برگزیده شد و یک آشپز در سراسر خیابان فقط یک سال به خود را محل.

“کار خود را زیبا است را ارائه بشقاب زیبا است و او را در تمام عمر به آن” او به یاد می آورد. “من می توانید ببینید فقط دو نفر در رستوران خود را پس از آن من می تواند از آن دیدن نیمه پر و سپس کل محل پر شده است. و او فقط می خواهم به استخدام بیشتر پیشخدمت و سپس رونق, روز سنت پاتریک.

“و آن را بیش از …”

• • •

این ماه هدر ایمیل فرستاده دستمالی باشگاه 12 تا 15 قوی در طول اوج فصل برای ماندن تا زمانی که طاعون عبور می کند. او و تریسی هر دو اجتماعی دورى از پدر و مادر خود را.

هدر تلاش می کند شمارش با صدای بلند تعدادی از موسسات در این روستا که رفته تاریک است. “همه میله برای مطمئن …” او متوقف می شود در 10. و یا آن را 11?

تریسی و هدر امیدوار به افزایش حقوق و دستمزد خود را تا هشت یا نه نفر. دو دانش آموز کارکنان به تازگی نقل مکان کرد. دو دستور استخدام های جدید قرار داده شد در خود نگه دارد. آنها را پایین نگه دارید فورت امروز با دو تایمر و تایمر بخشی.

تریسی تلاش می کند به رالی حرفه ای با همسالان Facebook شمع برای کسب و کارهای محلی. او پرتاب شد توسط مقاومت او پس از ترویج اخیر تفرج به یک مغازه بستنی در خواب نیمروز کلید.

“این بود که” چگونه شما جرات جولان دادن این واقعیت است که شما در حال رفتن به خارج وجود دارد در گروه و قرار دادن مردم در خطر است؟’ خوب من با یک گروه از غریبه بودم با من و من با حمایت از کسب و کار محلی است که من می دانم این است که مبارزه در حال حاضر.”

آن را بیشتر از همان زمانی که او سلمان گفت: فردا قرار بود به آخرین روز خود را. تریسی رزرو دختر او را برای یک قرار ملاقات. او تصاویر ارسال شده از سبک مو را کاردست. چه اتفاقی افتاد بعد برگ صدای او نازک و شکننده است.

“پس دختر من رو کوتاه کردن مو و من … رو کاملا برای انتقاد است.” او مکث. “و به من توضیح داد که من گفتم دلیل واقعی من بود به او یک نکته چون من می دانستم …” او snatches یک دستمال. “من او آرزو موفق باشید و … من نمی دانم من فقط …” او دافغانستان برشنا دور sniffle. “مردم متهم کردن من به طور بالقوه کشتار مردم به دلیل گرفتن کوتاه کردن مو. چیزهایی مانند آن.”

تریسی معذرت خواهی. “شوهر من به من گفت که برای جلوگیری از ارسال چیزهایی مانند آن. اما من نمی خواهم به. من می خواهم به نگه داشتن گفتن مردم که کسب و کار باز است. چون ما نبوده است گفت: به نزدیک است. و اگر ما گفت: نزدیک است که یک داستان متفاوت است. اما مردم در حال صدمه زدن به. و آنها نیاز به کمک.”

• • •

هدر خشمگین بود بیش از سرزنش. او چالش های هر زنجیره سوپر مارکت برای دیدار با عقیم سازی استانداردهای اجباری در باهوش جام. او خالی سرخوردگی او را به خود او حساب رسانه های اجتماعی.

او از پیروان و عضو شورای نظارت مدت به طور یکسان به تصور ایجاد یک کسب و کار کوچک از ابتدا دل کندن روز و تعطیلات “به خاطر آن کودک خود را نه فقط به خاطر آن امرار معاش خود را.” تصور کنید که خوابی قطعیت “بدنام شدن برای تلاش برای نجات همه شما و کارکنان خود را در” بودن “گفت: مشاهیر و افرادی که هنوز جمع آوری حقوق که شما خودخواه و احمق است.”

“شما می خواهید ما را به ماندن در خانه ؟ پس حمایت ما,” هدر به این نتیجه رسیدند. “وجود دارد تن از راه های شما می توانید انجام دهید که از نیمکت خود را. خرید هدیه, کارت, کالا, takeout. و بیشتر از همه به یاد داشته باشید ما انسان ها درست مثل شما و ما فقط تلاش برای زنده ماندن پس لطفا نوع.”

که چه اتفاقی افتاده است. کاربران از خارج از وزارت امور خارجه در پاسخ با نشان دادن سخاوت, خرید گیفت کارت, تی شرت و لیوان و هر زمان کسانی که خرید ممکن است استطاعت. در میان بیشتر سخاوتمندانه شد اعضای دستمالی کردن باشگاه است. تریسی و هدر احساسی در مورد آن صحبت.

فقط تا چه حد که دست انداز را به آنها موضوع دیگری است. اما به طور منظم مانند ساراسوتا ویراستار ادبی لیز Coursen که می گذرد سه استارباکس برای رسیدن به جام, می گویند آنها را به آینده را به عنوان طولانی به عنوان آن را باز باقی می ماند.

“مردم می دانیم هر یک از دیگر در اینجا. این است که یک جامعه واقعی,” او می گوید. “شما می توانید نشستن و صحبت کردن با دوستان و یا شما می توانید کار انجام می شود. آن ضربات درب کردن دیگر کافی شاپ.”

پارکینگ در روستا به طور معمول خواهد بود این ماجرا در موقع ناهار. هدر پارک ماشین خود را در خارج از درب جلو برای هشدار به رانندگان است که کسی در خانه است. تریسی سپاسگزار کسی متوجه شده است.

به عنوان بازدید کننده و سر او می پرسد: “می توانم از شما یک کوکی یا چیزی؟”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>