Coronavirus فلوریدا: مقامات بهداشت درخواست مسافران از خطر کشورها به خود منزوی

فلوریدا وزارت بهداشت می گوید هر کسی که سفر کرده از یکی از حدود 110 کشور در خطر ابتلا به کروناویروس باید خود جدا از 14 روز پس از بازگشت خود را.

فلوریدا, وزارت بهداشت از مردم که بازدید کشور در خطر از coronavirus — بیش از 110 — به منزوی کردن خود برای 14 روز و عمل اجتماعی “فاصله” از تاریخ بازگشت آنها به آمریکا

در انتشار اخبار دوشنبه گفت: DOH اجتماعی شامل بیرون رفتن و نزدیک تعاملات شخصی. اگر شما علائم کروناویروس, نیز نامیده می شود COVID-19 مانند تب و سرفه و تنگی نفس و مشکلات تنفسی و یا در موارد جدی تر پنومونی شدید تنفسی و نارسایی کلیه تماس خود را در شهرستان در بخش بهداشت و درمان و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی قبل از رفتن به درمانگاه یا اورژانس.

فلوریدا 18 تایید موارد coronavirus و پنج ساکنان دولت جدا هستند در دولت دیگر. یک مرد در 70s اوایل از سانتا رزا شهرستان و یک فرد در 70s خود که تست “presumptively مثبت” برای COVID-19 بعد از یک بین المللی سفر کرده اند.

در اطراف فلوریدا بیش از 115 نفر در حال انتظار برای نتایج آزمون و بیش از 1100 تحت نظارت بر بهداشت عمومی. تنها 302 موارد در حال تماشا توسط دولت در بخش بهداشت و درمان; دیگران را از خود جدا.

بیمارانی که تست مثبت هستند در انزوا قرار داده شده تا آنها را بهبود می یابند در حالی که مراکز کنترل بیماری می پرسد افرادی که در تماس با افراد آلوده به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار در بیمارستان های محلی:

غربالگری پس از ورود به تعیین اگر شما عوامل خطر ابتلا به کروناویروس از جمله مسافرت به مناطق بومی و یا تماس نزدیک با کسی که تا به حال coronavirus و یا تب و سرفه و یا علائم تنفسی

• پرس و جو اگر شما در سفر خارج از ایالات متحده به دلیل بازدید شما و علائم

• کارکنان ایستگاه های پزشکی با ماسک های ضد عفونی کننده دست بافت ها و اعلامیه در مورد کوروناویروس

• Canopied انزوا چادر و یا تنفسی تریاژ مناطق جدا شده از پذیرش و اتاق انتظار برای سلامت و رفاه از بیماران دیگر

• بیمارستان جداسازی مناطق توسط کارکنان و پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی آموزش در پیشگیری از عفونت و اقدامات کنترل

• ساراسوتا بیمارستان یادبود نگه می دارد و ورود به سیستم از تمام بیماران از ورود به اتاق پس از آن می تواند به شناسایی افرادی که در تماس با بیمارانی که بعد از تست مثبت برای coronavirus

• ساراسوتا یادبود محدود کردن بازدید کنندگان به بیماران در انزوا

• بلیک مرکز پزشکی دادن ماسک برای بیمارانی که پاسخ “بله” به علائم و راه رفتن آنها را از خارج به انزوا اتاق در نزدیکی ER

مونیکا Yadav سخنگوی پزشکان بیمارستان می گوید: این بیمارستان دارای منابع کافی از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و محافظ لباس و حفاظت از چشم. آنها حفاظت مراقبان — پزشکان و پرستاران و تکنسین های بیمار حمل و نقل و خدمات محیط زیست و مواد غذایی و تغذیه کارکنان — ارائه پیشگیری از عفونت های آموزشی به منظور کاهش خطرات.

Yadav گفت: پزشکان بیمارستان “تقویت جدی پیشگیری از عفونت پروتکل ها و روش های ضد عفونی تجویز شده توسط CDC به طوری که آنها به دنبال به طور مداوم و صحیح.

“بیماران ارائه با عوامل خطر هستند که بلافاصله نقاب و ایزوله” Yadav گفت. “به عنوان یک اقدام احتیاطی کارکنان را درمان بیمار به عنوان اگر آنها مثبت هستند تا زمانی که آنها حکومت را برای COVID-19.”

ساراسوتا یادبود ساخته شده قابل مشاهده موقت امداد مرکز در خارج از بیمارستان به اورژانس ورودی. آن است که کارکنان توسط یک پرستار بود که پزشکان به سوالات هر بازدید کننده قبل از آنها می توانند وارد ER.

ویژه canopied منطقه خارج از اورژانس کمک می کند تا نگه داشتن بیماران تنفسی آنفولانزا مانند علائم جدا از اورژانس مرکز مراقبت از بیماران مبتلا به ساراسوتا یادبود سخنگوی کیم وحشی می گوید. ER بیماران مبتلا به بیماری های دیگر درمان خواهد شد و در داخل ER.

بیماران با علائم تنفسی در حال درمان در داخل ویژه تریاژ منطقه است. بیمارستان می پرسد: “برای رفاه حال بیماران ما بازدید کنندگان و کارکنان” اعضای خانواده و دوستان دور ماندن از آن دسته از بیماران در انزوا.

“ما در حال تشویق تصویری تماس از طریق FaceTime و دیگر برنامه تلفن همراه و کارکنان خواسته می شود که به منظور هماهنگ کردن آن تماس در صورت نیاز” وحشی می گوید. “ما باید تعیین مناطق دیگر و امکانات است که می تواند در خدمت به عنوان تریاژ و مراقبت از بیمار به مراکز اگر ما تجربه یک افزایش در بیماران با موارد مشکوک از ویروس (coronavirus).”

کارکنان بیمارستان در حال شرکت در آموزش های اضافی و بیمارستان در حال بررسی با استفاده از دو Tru-D اشعه ماورای بنفش ضد عفونی روبات. روبات ها به طور متوسط قیمت از $47,000 به $125,000 هر.

ساراسوتا یادبود ایجاد کرده است یک فرمان/مرکز اطلاعات coronavirus برای رسیدگی به نگرانی ها و ایجاد یک خط تلفن با یک پیام ضبط شده که به روز خواهد شد در 941-917-8799.

اطلاعیه ارسال شده در بیمارستان دسترسی به نقاط دسترسی درخواست مردم برای اطلاع رسانی به کارکنان در صورتی که سرفه یا علائم شبه آنفولانزا.

محلی و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و یا خانه های پرستاری با بیماران که در حال حاضر قادر به صحبت با پزشک در مورد نگرانی های خود را خواسته به تماس SMH مرکز فرماندهی.

برای جلوگیری از گسترش این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19 مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می کند اغلب شستن دست حداقل به مدت 20 ثانیه با صابون و آب “به خصوص بعد از رفتن به حمام; قبل از غذا خوردن و پس از دمیدن بینی خود را سرفه یا عطسه.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>