از آن شده است بیش از یک ماه از دانشگاههای فلوریدا و در سراسر کشور شد و مجبور به انتقال از متعارف در دانشگاه کلاس های آنلاین دوره تحویل.

این تغییر ناگهانی و آن را ادامه خواهد داد به تاثیر عمیقی بر آموزش عالی و همچنین K-12 مدرسه و سیستم های کسب و کار, جامعه, سازمان های دولتی و بسیاری از جنبه های زندگی به خوبی به آینده است.

در عین حال موقعیت های جدید را راه حل های جدید.

در حالی که coronavirus مجبور است بسیاری از ما به در خانه باقی می ماند به طور نامحدود — و درصد قابل توجهی از ما تا به حال هرگز از خانه کار می کرد قبل از اینکه به صورت مستمر — ما به نظر می رسد به اقتباس کرده اند به خوبی با انجام جلسات مجازی و مدیریت کار را از طریق افزایش اتکا به ایمیل.

دانشگاه فلوریدای جنوبی موفق به انتقال به عنوان بسیاری از 5,300 دوره ها در تمپا پردیس در حدود سه هفته. این تغییرات کمتر شدید در USF ساراسوتا-گاو دریایی پردیس. در حالی که بیش از نیمی از دوره های ما در حال حاضر ارائه شد آنلاین E-Learning تیم انجام یک کار فوق العاده ای کمک به اعضای هیات علمی و دانشجویان با انتقال از 118 دوره از تحویل.

ما به سرعت متوجه شدند که با وجود داشتن دسترسی به فن آوری است که می تواند تسهیل نسبتا بدون درز ادامه ترم تحصیلی و کار به طور کلی یک در یک تعامل انسان مهم و حیاتی است.

مدت کوتاهی پس از رخصتی بهار به حدود 2,100 USF ساراسوتا-گاو دریایی دانش آموزان معطوف به کنترل از راه دور یادگیری ما آموخته است که برخی از دانش آموزان در تلاش بودند برای ارتباط با دانشکده و در دسترس پشتیبانی از منابع است.

برت Kemker ما منطقه ای معاونت امور تحصیلی و موفقیت دانش آموز متوجه شدم چقدر مهم انسان در ارتباط است و مشغول کارکنان ما به تماس با هر دانش آموز توسط گوشی خود را بررسی سلامت, اطلاعات در مورد پیشرفت خود را با دوره خود و آنها را مستقیم به منابع آنها ممکن است نیاز یا تحصیلی و یا شخصا (تکنولوژی مواد غذایی, پول!).

یک تماس تلفنی ساده می تواند کمک به اتصال یک دانشجو با یک مشاور تحصیلی به کمک با برنامه ریزی تابستان یا پاییز کلاس ارائه کمک با کارآموزی و یا اشتغال یا به سادگی گوش دادن به دانشجويان و نگرانی است. بیش از 1800 تماس های تلفنی ساخته شد بیش از دو هفته است.

تماس های بسیار خوبی دریافت کرده است. یکی از دانشجویان که تلاش شد با محیط آموزشی و با توجه به ترک مدرسه فقط چند دوره خجالتی از درجه او تصمیم گرفت برای پایان ترم و کار کردن یک طرح به پایان مدرسه. او خیلی خوشحال پشتیبانی که او ارسال می شود با تشکر از شما ایمیل به USF جمهور استیو Currall.

یکی دیگر از دانشجویان شگفت زده شد در سطح نگرانی USF ساراسوتا-گاو دریایی بیان شده در مورد خوب بودن و هرگز احساس متصل به یک مدرسه. قبل از این تماس بود که او برنامه ریزی قرار ملاقات با یک مشاور تحصیلی.

چه من در مورد فراخوان برنامه این است که دانش آموزانی که در دور زدن بسیاری از ایمیل های آنها دریافت شد خیلی خوشحال به دریافت تماس. حتی اگر این نسل ترین تکنولوژی زرنگ و دانا در تاریخ, در طول زمان استرس و بحران به دانش آموزان غیر عمدی “قربانیان” تکنولوژی و گسترش اطلاعات در حال ارسال راه خود را.

آنها هیجان زده به صحبت کردن و نه متن با یک فرد دوستانه که تنها علاقه به کمک به آنها حرکت در این محیط جدید. دانش آموزان واقعا قدردانی داشتن کسی که شخصا به راهنمای آنها را از طریق پیچ و خم از اطلاعات است. این نمی توانست انجام شده توسط یک chabot که ممکن است برای پاسخ به پرسش اما نتواند به ارائه یک تماس های شخصی است.

آموزش عالی ممکن است برای همیشه لطفا برای تغییر. ضرورت خدمت به دانش آموزان به ارمغان آورده است در تغییر در سرعت سرسام آور — دانشگاه چیزی نیست دقیقا شناخته شده به عنوان هیات علمی و کارکنان مشغول به کار با هم برای قرار دادن تمام ترم های آنلاین و ارائه خدمات پشتیبانی از راه دور. حتی مدرسان که آموزش دوره های که ممکن است بیشتر به چالش کشیدن برای تحویل آنلاین در حال پیدا کردن راه هایی برای ارائه دستورالعمل آزمایشگاه و یا عمل در بعضی از فرم.

پس این به چه معنی است ؟ یک معامله بزرگ از خلاقیت و نوآوری در حال وقوع است از ضرورت و – سراسر دانشگاه کسب و کار و دولت است. شواهد از این است که در هر صندوق است که در حال حاضر آب گرفتگی با فرصت های آموزشی نشست و پانل های. مجلات پر شده با نمونه هایی از چگونه مردم در حال مقابله و کمک به دانش آموزان موفق باشد.

با تمرکز محلی رئیس جمهور USF شروع به برگزاری دیجیتال تیم های جلسات برای 40-به همراه اعضای این سه دانشگاه به ارائه به روز رسانی ملی و ایالتی و محلی اطلاعات است. گزارش از دولت و مقامات پزشکی از, Hillsborough, Pinellas, گاو دریایی و ساراسوتا شهرستان شامل اطلاعات در مورد پیشرفت های پزشکی کار USF COVID-19 نیروی کار و ارتباطات از دانشگاه و وضعیت تحصیلی و جوامع کسب و کار.

در یک ماده از چند هفته USF دانشکده مهندسی طراحی و تولید سپر حفاظتی برای کارگران خط مقدم و دانشکده در USF سلامت Morsani دانشکده پزشکی ساخته شده بسیار مورد نیاز سواب برای تست. دفتر تحقیقات خود را کنار بگذارند بودجه قابل توجهی را برای نیازهای ویژه به دست آمده و مطابقت از فن آوری بالا راهرو به صندوق پروژه های آزمایشی که محققان باید در عرض سه تا شش ماه پس محققان می توانند با استفاده از خلبان داده ها به درخواست بیش از 2 تریلیون دلار در دسترس از دولت فدرال برای تحقیقات مرتبط با COVID-19. نه hub مناطق—از جمله اپیدمیولوژی و نظارت رفتاری اجتماعی و عاطفی و آموزشی سلامت و محیط زیست عواقب ناشی از بیماری های همه گیر—متعلق به همه گیر پاسخ تحقیق NetworkTM شناسایی شدند.

با تنها یک هفته برای آماده سازی کمک های مالی, بررسی تیم دریافت 130 طرح های پیشنهادی برای, بسیار, مربوط, های مشترک و میان رشته ای پروژه ها. چهارده پروژه ها تامین می شود, از جمله نه که پیش بینی مالکیت معنوی است که نتیجه از تحقیقات خود را. دور دوم بودجه برای طرح های جدید برگزار خواهد شد به زودی. این شگفت انگیز است برای دیدن چگونه به سرعت یک موسسه می تواند محوری برای تغییر, بسیج و دیدار مهم پزشکی و اجتماعی نیاز دارند.

همکاری های مشابه وجود دارد در جامعه ما به عنوان 15 economc توسعه شرکت های اتاق های تجارت و کسب و کار اتحاد در حال کار با هم به شناسایی مشاغل موجود (JobFocus.com) و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد جویندگان کار. “با هم بهتر” یک آهنگ بازی و شعار برای سیاست شده است هرگز بیشتر اتصالات.

ما نمی دانیم که چگونه این همه به پایان خواهد رسید. ممکن است هفته ها يا ماه ها و حتی سال قبل از ما بازگشت به “عادی” ، یک چیز قطعی است اما. جدید عادی متفاوت خواهد بود همانطور که همه ما یاد بگیرند که راه هایی که می شود کارآمد تر با استفاده از تکنولوژی و استقبال از اهمیت یک در یک تعامل برای بلند کردن هر یک از دیگر همانطور که ما نگاه به آینده مثبت با هم.

کارن هالبروک منطقه ای است رياست دانشگاه فلوریدای جنوبی ساراسوتا-گاو دریایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de