Coronavirus فلوریدا: امیدواریم در ساراسوتا-گاو دریایی به عنوان بیکاری تصویر تیره

فصل از تلاش های مطرح $1.12 میلیون دلار در دو هفته و گسترش مقدار به صورت موقت کمک مالی

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — بیکاری تصویر در ایالات متحده و فلوریدا همچنان تیره.

برای جنوب غربی فلوریدا ساکنان فقط یک چک به دور از زندگی در خیابان وجود دارد این است که برخی از آرامش.

فقط در دو هفته $1.12 میلیون و شمارش مطرح شده برای فصل های تلاش — قابل اعتماد فصل تعطیلات خالص ایمنی را زنده کرد برای کمک به آسیب پذیر ترین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برای کسانی که teetering در اقتصاد لبه است که به معنی 1800 $در هر خانواده برای کسانی که با آن مواجه ناگهانی هزینه های درمانی مراقبت از کودکان در شرایط اضطراری خودکار خرابی و دیگر حوادث خارج از کنترل خود. خانواده ها و افراد پوش شد در 1000 $برای کمک.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

تصور در سال 2000 توسط اصلی موسس شریک هرالد تریبون رسانه های گروهی و جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی سالانه دو و نیم ماه مبارزات انتخاباتی مطرح شده است و نزدیک به 25 میلیون دلار از آن پس و در خدمت بیش از 35 ، 000 افرادی که نیازهای پرچم توسط یک شبکه از برخی از 60 منطقه سازمان های غیر انتفاعی.

مشتریان شناسایی شده توسط حاد کمبود پول نقد.

فصل از تلاش های مطرح شده یک رکورد 2.4 میلیون دلار در کمک های مالی در طول 2019-20 فصل تعطیلات.

“این مقدار ما می دانستیم که ما می باید در زمان عادی” گفت: میشا کربی, معاون رئیس جمهور از ارتباطات استراتژیک برای جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی. “نیازهای در حال رفتن به می شود بیشتر است.”

اعانه احیا شد در ماه مارس در واکنش به کروناویروس همه گیر و فراگیر از طریق این کشور و زور زدن بسیاری از خانواده ها از لحاظ اقتصادی.

این پاترسون بنیاد ساراسوتا متعهد است در $500,000 به تلاش و دلار تا 1 میلیون دلار اگر جامعه منطبق $500,000.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

حمایت از فصل های

“یک بار دیگر غرب ساکنان فلوریدا نشان داده اند که آنها برخی از سخاوتمندانه ترین مردم روی زمین” گفت: Matthew Sauer اجرایی سردبیر و مدیر کل هرالد تریبون. “اما این یک اقدام بی سابقه در تاریخ کشور ما و اگر شما می توانید یدکی کمک در حال حاضر زمان است. ما در حال رفتن به گذشته این بحران و قوی تر برای آن است.

“اگر شما به دریافت محبت از یک همسایه در زمان خود در این منطقه آن را به یک زمان خوب به پرداخت آن به جلو و فصل های یک راه عالی برای انجام آن است.”

این تریلیون دلار coronavirus بسته محرک نیز ممکن است کمک به برخی از خانواده ها ماندن در خانه های خود. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis قرار تعلیق در فروش اموال به رهن و اخراج. فلوریدا قدرت و نور و محلی انجام طرح به قطع چراغ و یا آب و برق در طول بحران.

در حالی که این کمک خواهد کرد که در این میان بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی در حال آماده سازی برای خانواده ها خواهد شد که نهفته پس از بدترین بیماری همه گیر شده است گفت: Gerry والش معاون رئیس جمهور از ظهور و تجلی عیسی کلیسای جامع بانوی ما از اعیان کنفرانس.

برای کمک تماس 211 Suncoast مراقبت اطلاعات خط. این سرویس در دسترس است در تمام طول روز هر روز برای کمک های مالی برنامه های بهداشت بحران و حمایت بیشتر است. که ارجاع خدمات می تواند کمک به شما برای اتصال به یک سازمان کار با فصل های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>