Coronavirus فلوریدا: بیمارستان بریس برای افزایش COVID-19 بيمار

Coronavirus بحران است هوا به اوج در فلوریدا در مارس 3, با, مارس رود به یک دلخراش ماه برای بیمارستان است.

بیمارستان در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان و در سراسر فلوریدا در حال نیروبخش برای آنچه که انتظار می رود به یک دلخراش دوره بیش از ماه آینده به تعداد به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار است پیش بینی افزایش چشمگیری زور زدن سیستم مراقبت های بهداشتی را محدود میکند.

یک مطالعه اخیر تخمین می زند که فشار در فلوریدا سیستم مراقبت های بهداشتی از coronavirus نمی قله تا مارس 3, ساخت مارس دشوار کشش برای بیمارستان ها در سراسر کشور.

در حال حاضر وجود دارد یک سکون در بسیاری از بیمارستان ها که لغو روش انتخابی توسط دولت منظور و در حال تجربه کاهش بیمار حجم و تعداد بالا در دسترس تخت. اما این تغییر انتظار می رود که در طول چند هفته آینده با مراقبت ويژه تخت یک نگرانی خاص.

از جمعه یک مدل توسعه یافته توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن پیش بینی کرد که فلوریدا را اوج کمبود 860 تخت ICU در مارس 3.

مانند همتایان خود در سراسر کشور و بیمارستان در سراسر فلوریدا نیز در حال تلاش برای دریافت به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی و به دنبال به دست آوردن بیشتر فن های مهم زندگی-صرفه جویی در ابزار به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار.

اما هنوز سوالات در مورد اینکه آیا بیمارستان های محلی و ایالتی در حال آماده شدن برای هفته پیش رو.

اتاق در حال حاضر

پرستاران در بیمارستان های محلی علنا انتقاد کارفرمایان خود را در هفته گذشته گفت: آنها آماده هستند برای افزایش COVID-19 بيمار. و بسیاری از بیمارستان ها در حال پنهان در مورد این بیماران و افزایش برنامه های.

فلوریدا بیمارستان در حال حاضر مقدار زیادی از اتاق را برای رسیدگی به بیماران بیشتر است.

ایالت 43% از مجموع تخت بیمارستان و 38 درصد از تخت ICU نمی شد استفاده می شود که از صبح روز شنبه با توجه به ردیاب توسط فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان که تنظیم بیمارستان.

در ساراسوتا کانتی 37% از مجموع تخت بیمارستان و 38 درصد از تخت ICU نمی شد استفاده می شود که از صبح روز شنبه در حالی که در گاو دریایی شهرستان 44% از مجموع تخت های بیمارستانی و 50 درصد از تخت ICU بودند استفاده نمی شود.

فلوریدا بود 6,190 بالغ تخت ICU از صبح روز شنبه در حالی که ساراسوتا کانتی تا به حال 118 و گاو دریایی شهرستان 83.

فلوریدا بیمارستان در حال کار برای گسترش بخش ICU ظرفیت تبدیل مناطق مانند اتاق عمل به بخش مراقبت ويژه غلاف. و دولت اقدامات خود از جمله استقرار موقت بیمارستان درست و برنامه ریزی برای تبدیل به اصطلاح “سرپايي مراکز جراحی” مستقل از مراکز جراحی که انجام روش انتخابی در خارج از محیط بیمارستان — به مینی ICU مراکز.

ساراسوتا یادبود به طور معمول 62 تخت ICU بیشتر از هر بیمارستان در ساراسوتا یا گاو دریایی شهرستان. گاو دریایی یادبود بیمارستان 41 ICU تخت بلیک مرکز پزشکی در برادنتون 34 ونیز منطقه ای Bayfront سلامت 32, پزشکان بیمارستان از ساراسوتا 16 لیکوود مزرعه مرکز پزشکی 8 و انگلوود بیمارستان جامعه 8 با توجه به ahca صحبت ردیاب.

اما ساراسوتا یادبود در حال حاضر اضافه شده 18 تخت ICU با تبدیل استفاده نشده فولاد مناطق است و در حال حاضر 80 تخت. این بیمارستان تا به حال 53 بيماران ICU که از صبح روز شنبه با توجه به ahca صحبت.

دکتر جیمز Fiorica این افسر ارشد پزشکی در ساراسوتا یادبود بیمارستان گفت: بیمارستان خود را می تواند دو برابر آن تعداد تخت ICU در صورت لزوم.

“امیدوارم که مورد نیاز نیست,” او گفت:.

ونیز منطقه ای Bayfront سلامت سخنگوی جولی بیتی گفت: بیمارستان نیز در حال کار برای گسترش ظرفیت.

“ما شده اند به طور فعال آماده برای باز کردن اضافی تخت بستری مناسب برای بیماران با COVID-19 ویروس باید ما به آنها نیاز” بیتی گفت. “ما شناسایی مناطق در بیمارستان ما است که می تواند مورد استفاده برای تخت اضافی ظرفیت.”

اضافه کردن تجهیزات

ساراسوتا یادبود نیز در حال کار برای تهیه بیشتر هواکش. این بیمارستان دارای 107 هواکش در حال حاضر اما بیشتر دستور داده شده است و در راه هستند. بیشتر هواکش نیز می توان اضافه شده توسط repurposing بیهوشی ماشین آلات.

روز چهارشنبه 34 از ساراسوتا یادبود هواکش استفاده قرار مي گرفت با نه نفر از آنها را مورد استفاده توسط COVID-19 بيمار. بیمارستان مدیر عامل دیوید Verinder گفت که او امیدوار است که این بیمارستان باید به اندازه کافی هواکش برای رسیدگی به افزایش COVID-19 موارد است.

“از آنچه ما می دانیم در حال حاضر ما احساس می کنیم بسیار راحت” Verinder گفت: “من عصبی هستم که می گوید. من نوع حدس زدن نیویورک راحت بود یک ماه پیش.”

ونتیلاتور وضعیت ایالت نامشخص است. هرالد تریبون درخواست ایالت ونتیلاتور داده ها از ahca صحبت با تفکیک برای هر یک بیمارستان در دولت اما آژانس را پاسخ نمی دهند.

هرالد تریبیون همچنین درخواست یک داده از تقریبا هر بیمارستان در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان اما تنها ساراسوتا یادبود ارائه اطلاعات است.

نمایندگان برای گاو دریایی یادبود لیکوود مزرعه مرکز پزشکی بلیک, پزشکان بیمارستان و ونیز منطقه ای گفت: همه خود را در بیمارستان در حال ساخت طرح های احتمالی برای رسیدگی به افزایش COVID-19 بيمار اما ارائه کمی و یا بدون جزئیات در هواکش و چگونه آنها را گسترش خواهد ICU تخت.

بیتی را می گویند “ما شده اند به طور فعال به دست آوردن اضافی هواکش مناسب برای بیماران با COVID-19 ویروس باید ما به آنها نیاز دارید” اما با ارائه اعداد.

نوشتن از طرف بلیک و پزشکان بیمارستان هستند که هر دو متعلق به HCA سخنگوی مونیکا Yadav گفت: هر دو بیمارستان “درگیر شده اند در برنامه ریزی اضطراری که شامل بیمار افزایش برنامه ریزی به عنوان بخشی از آماده سازی ما برای کوروناویروس.”

کارگران نگران

اما پرستاران اعتراض در خارج هر دو بلیک و پزشکان بیمارستان روز شنبه گفت: آنها نگران هستند که این بیمارستان آماده هستند برای هفته آینده.

“ما بسیار نگران آن است که ما ممکن است قادر به تحمل افزایش COVID-19 بیماران” گفت: Geniece شکار, یک, پزشکان, بیمارستان, پرستار با 26 سال تجربه.

در میان شکایت خود را دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE.

در سراسر کشور کمبود PPE برای کارکنان مراقبت های بهداشتی — ماسک و دستکش و عینک و لباس, چهره سپر — نیز شده است نگرانی در فلوریدا و در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

فلوریدا دریافت کرده است دو محموله از PPE از ملی ذخایر و یک سوم در راه است که به تعداد کل N95 ماسک از ملی ذخایر به 540,000 و ماسک های جراحی برای 1.2 میلیون. در تمام دولت است که انتظار می رود برای دریافت 201,000 لباس 246,000 صورت سپر و 714,354 جفت دستکش.

اما این ذخایر در حال اجرا است کم و بیمارستان ها با استفاده از یک مقدار عظیم از PPE به طور منظم.

ساراسوتا یادبود به تنهایی در حال حاضر با استفاده از 10,000 فولاد ماسک در یک روز.

فلوریدا مدیریت اضطراری مدیر Jared Moskowitz دو بار در هفته گذشته در زمان غیر معمول مسیر از به tweeting درخواست خود را به صورت درجه بالا N95 ماسک در تولید 3M.

“سلام @3M” Moskowitz در توییتر نوشت. “من خود را جدید, ترول. من مدیر مدیریت اضطراری در ایالت فلوریدا @FLSERT. لطفا با ما ارسال N95 ماسک به طور مستقیم به بیمارستان های ما اولین پاسخ دهندگان و دولت است. چگونه بسیاری از کارگزاران و توزیع کنندگان ما باید به مذاکره با تنها برای پیدا کردن انبارهای خالی?”

Moskowitz نیز شکایت در تاکر کارلسون فاکس نیوز نشان می دهد که توزیع کنندگان برای 3M یک شرکت آمریکایی در حال فروش ماسک به دولت های خارجی قبل از آنها خود را به انجام برسانند سفارشات.

در کنگره ایالات متحده دانا Shalala, D-میامی در این هفته متهم رژیم صهیونیستی. ران DeSantis از “نه مدیریت منابع با وجود ارتباط خود را به رئیس جمهور.”

“ما یک توجهی کمبود عرضه در فلوریدا” Shalala گفت.

پرستاران در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان شکایت کرده اند در مورد PPE سیاست در بیمارستان های محلی.

ساراسوتا یادبود چهارشنبه گذشته اعلام کرد که بیمارستان اتحادش را تغییر سیاست در کارکنان ماسک ماندگاری است که تا به حال تولید شده است برخی از شکایات.

تنها برخی از کارمندان بودند که با توجه ماسک. بیمارستان تصمیم به شرکت دادن همه کارکنان فولاد ماسک “که در کار بالینی مناطق و یا کسانی که در تماس با بیماران در عمومی و یا مناطق دیگر از بیمارستان است.”

کارکنان که کار با COVID-19 بيمار يا بيماران مشکوک به داشتن بیماری پوشیدن بالاتر درجه N95 ماسک.

“ما می خواهیم کارکنان به احساس راحتی درمان بیماران مبتلا به” Fiorica گفت.

زیرا بسیاری از مردم با آلوده COVID-19 ندارد, علائم بیماری, برخی از کارکنان بیمارستان که کار نمی کند به طور مستقیم با COVID-19 بيمار خواسته اند بیمارستان ها به ارائه آنها را با ماسک یا حداقل اجازه می دهد آنها را به استفاده از خود را دارند.

داشتن بیشتر کارکنان بیمارستان با پوشیدن ماسک را افزایش می دهد PPE “میزان سوختگی” در امکانات. اما بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران احساس می کنید لازم است.

بلیک مرکز پزشکی, پرستار, Candice کردرو شکایت در مصاحبه با هرالد تریبون در هفته گذشته که کارکنان بیمارستان مورد نیاز است برای پیگیری کردن یک “تجهیزات تزار” به منظور اتمام N95 ماسک صورت و سپر.

در روز پنج شنبه HCA اعلام کرد که “جهانی پوشش سیاست.” این شرکت همچنین گفت: “اسکراب شویی ارائه خواهد شد برای همکاران که برای مراقبت از COVID-19 بیماران برای کمک به جلوگیری از به طور بالقوه حامل این ویروس در صفحه اصلی روی لباس.”

“علاوه بر این HCA بهداشت و درمان در حال همکاری با عمده زنجیره های هتل به ارائه مسکن برای مراقبان که ارائه مراقبت به COVID-19 بيمار و ترجیح می دهند برای رفتن به خانه به عزیزان خود بعد از shift خود را” با توجه به آزادی مطبوعات.

آلوده کارکنان

حفاظت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران بسیار مهم است. اگر تعداد قابل توجهی از کارکنان بیمارستان مریض و در حال تهدید و آن را می تواند تا حد زیادی تحت تاثیر سیستم مراقبت های بهداشتی توانایی که مسئولیت رسیدگی به یک افزایش در COVID-19 بيمار.

“این بسیار مهم است برای محافظت از پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی” شکار گفت.

ساراسوتا یادبود نه کارگران که تشخیص داده شده اند با COVID-19 حالی که ونیز منطقه ای Bayfront سلامت یکی که تست مثبت بود و قرنطینه اما پاک شده است برای بازگشت به کار. چهار بیمارستان های دیگر تماس گرفته هرالد تریبون نیست پاسخ به سوالات در مورد چگونه بسیاری از کارکنان آلوده شده اند.

Verinder گفت: همه از SMH کارکنان به نظر می رسد آلوده شده اند در خارج از بیمارستان توسط بیماران است.

“ما ترسیم آنها را; هیچ یک از کسانی که آلوده بودند توسط بيماران در اینجا” Verinder گفت: “این یک معامله بزرگ; ما به تاریخ تا به حال یک کارمند اینجا که آلوده شده است توسط یک بیمار است. پروتکل های ما به نظر می رسد به کار می شود.”

ساراسوتا یادبود در حال حاضر با در نظر گرفتن متوسط هر کارمند را امتحان کنید و نگه داشتن کارگران بیمارستان که ممکن است در معرض ویروس و دور از سایر کارکنان است.

اکثر COVID-19 بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است در این منطقه به نظر می رسد که درمان شده توسط ساراسوتا یادبود حتی به عنوان بیمارستان مبارزات مالی.

ساراسوتا یادبود درآمد کاهش 16 میلیون دلار در ماه مارس پس از روش انتخابی ممنوع شد, باعث, مقامات بیمارستان اعلام جمعه که آنها در حال اجرای موقت furloughs کاهش ساعت کارکنان پرداخت کاهش برای مدیران ارشد و دیگر کاهش هزینه.

کاهش می آیند فقط به عنوان coronavirus بحران ramping تا.

همانطور که از شنبه شب وجود دارد 11,545 تایید coronavirus موارد در فلوریدا, با 129 در ساراسوتا کانتی و به همان تعداد در گاو دریایی. ایالت 1,470 بیماران بستری شده بود با COVID-19 از جمله 28 در گاو دریایی شهرستان و 50 در ساراسوتا کانتی.

ساراسوتا یادبود برای مراقبت اکثریت COVID-19 بیماران بستری به صورت محلی.

همانطور که از شنبه صبح وجود دارد 32 COVID-19 بیماران در بیمارستان است. پنج بيمار در SMH مرده بود پس از بستری و 21 بستری شده بود مرخص شد. یکی دیگر از 10 COVID-19 بیماران دیده شده است در اتاق اورژانس اما باید در بیمارستان بستری شود.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از coronavirus موارد دیگر بیمارستان محلی تحت درمان اند و یا چگونه بسیاری از کارکنان آلوده شده اند. هرالد تریبون خواسته پنج تن از آنها این پرسش هفته گذشته اما هیچ کدام دقیق تعداد کل موارد آنها تحت درمان اند و تنها ونیز منطقه ای داوطلب که یکی از اعضای ستاد تا به حال آلوده شده است.

اطلاعاتی پراکنده

هرالد تریبون تایید حداقل یک COVID-19 مورد در پزشکان بیمارستان و ونیز منطقه ای اعلام کرده است حداقل چهار COVID-19 بيمار از جمله یکی که درگذشت. ونیز بیمارستان — که از قرار دادن اطلاعات در مورد جدید اما نمی دهد هرالد تریبون خلاصه ای از کل موارد — میگویند که در دو بیماران جدید.

آیا هر یک از گاو دریایی شهرستان بیمارستان تحت درمان اند COVID-19 بستری مشخص نیست که همه آنها را نادیده گرفته و درخواست اطلاعات. برخی از بیمارستان های محلی به کارگردانی هرالد تریبون به فلوریدا وزارت بهداشت داده است.

DOH داده قرار چهار شنبه صبح را نشان می دهد پزشکان بیمارستان آزمایشگاه بالینی به حال 13 مثبت coronavirus آزمون لیکوود مزرعه مرکز پزشکی تا به حال 10 مثبت تست های گاو دریایی بیمارستان یادبود سه آزمون مثبت, Blake مرکز پزشکی بود نه مثبت آزمایش و انگلوود بیمارستان جامعه تا به حال دو تست مثبت.

اما معلوم نیست اگر این افراد در واقع درمان در بیمارستان ها به عنوان بستری و یا به سادگی تست شده و جدا شده در صفحه اصلی.

هرالد تریبیون نیز درخواست مصاحبه با مدیران اجرائی هر یک بیمارستان محلی است. تنها Verinder به توافق رسیدند.

“یک قطعه بزرگ از آنچه ما انجام می دهیم این است که مطمئن شوید که ما باید بسیار شفاف و باز خطوط ارتباطی” Verinder گفت.

در علاوه بر این به برقراری ارتباط با عموم Verinder و Fiorica گفت: آنها کار کرده اند برای حفظ کارکنان بیمارستان مطلع و به درخواست بازخورد خود را.

“در بسیاری از ارتباطات است که می رود … ما فکر می کنیم که اضطراب را کاهش می دهد و آن را به کارکنان و پزشکان راهی برای برقراری ارتباط مشکلات در سریع و منظم راه” Verinder گفت.

ساراسوتا یادبود شده است برنامه ریزی برای coronavirus بحران برای بیش از یک ماه در حال حاضر. Verinder گفت: اگر شیوع محلی است که به عنوان بد به عنوان “نیویورک یا ایتالیا و یا چیزی شبیه به آن” آن می تواند چالش و حتی بهترین برنامه گذاشته اما او احساس می کند نسبتا با اعتماد به نفس.

“من فکر می کنم ما بسیار آماده در حال حاضر,” او گفت:. “ما شده است با نگه داشتن بیماران شده است که در آینده نگه داشتن کارکنان و رفتن امکانات و رفتن. من فکر می کنم ما در شکل بسیار خوبی در حال حاضر. ما نمی دانیم که چگونه این است که رفتن به تغییر دهید.”

هرالد تریبون تحریریه مایکل مور جونیور پالم بیچ پست تحریریه کریستین استاپلتون و تالاهاسی دموکرات خبرنگار جفری Schweers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesKamagraredfoxbetelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotbigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıGates of olympus oynagreat rhino oynaVizyon ITElexbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmetesisatçıtiktok takipçi satin al instagram takipçi satin al CialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaizmir escortaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaredfoxbet