Coronavirus فلوریدا: بیمارستان تماس برای نقاهت پلاسما

برادنتون — بیمارستان قرار دادن یک تماس در روز دوشنبه برای نقاهت پلاسما برای درمان بیماران با موارد تهدید کننده زندگی از coronavirus با توجه به SunCoast مراکز انتقال خون.

نامزدهای ایده آل هستند کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس ارائه می کنند نوشته شده تشخیص است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

برای تعیین اگر شما قادر به اهدای لطفا تماس SunCoast در 941-993-8119 از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر و یا ایمیل [email protected]

“جامعه مراکز انتقال خون هستند که در خط مقدم ارائه نقاهت پلاسما برای بیماران در بحرانی نیاز است. این امیدوار کننده تحقیقاتی محصول باید به بیماران بدون تاخیر و مراکز انتقال خون در سراسر کشور باید بسیج در پاسخ گفت:” کیت سرخ, مدیر عامل شرکت از مراکز انتقال خون, در بیانیه ای.

SunCoast خون مراکز محلی غیر انتفاعی خون مرکز در خدمت جامعه بيمارستان در ساراسوتا, گاو دریایی, شارلوت و دسوتو شهرستانهای استان است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در حالی که COVID-19 در حال حاضر هیچ اثبات شده درمان ممکن است که نقاهت پلاسما یک جزء از خون از بیماران که بهبود یافته اند از COVID-19 مارس در ارائه آنتی بادی برای مبارزه با ویروس. افرادی که تشخیص داده شده اند با COVID-19 ممکن است واجد شرایط برای اهدای 14-28 روز پس از رفع کامل علائم خود را به مراکز انتقال خون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>