Coronavirus فلوریدا: صدها نفر گذاشته به عنوان 2 گاو دریایی کارفرمایان تعطیل عملیات

Feld سرگرمی و کریس-Craft پاسخ به اقتصادی shutdown با هدف شامل COVID-19 شیوع.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

گاو دریایی شهرستان در دو شهرستان بزرگترین کارفرمایان خصوصی را تعطیل عملیات در طول شیوع کروناویروس تحریک صدها محلی اخراج.

Feld سرگرمی که در استخدام 600 نفر در دفتر مرکزی آن در پلمتو گفت: آن را متوقف تمام, خانواده, سرگرمی تور که شامل “هیولا جم” “دیزنی بر روی یخ” و “جهان ژوراسیک زنده در تور”.

این شرکت در صفوف به عنوان پنجمین خصوصی کارفرما در گاو دریایی شهرستان با توجه به برادنتون منطقه توسعه اقتصادی Corp.

Winnebago Industries Inc., که کریس-کرافت قایق واحد تولیدی استخدام 311 در جنوب گاو دریایی گفت: آن را به حالت تعلیق در تولید که از روز شنبه از طریق حداقل مارس 12. این برنامه به ارائه پایه پرداخت و مزایای بهداشت و درمان به کارگران برای اولین بار دو هفته.

مانند هزاران نفر دیگر در جنوب غربی فلوریدا و در سراسر کشور این دو شرکت در پاسخ به اقتصادی shutdown با هدف شامل COVID-19 شیوع.

“این منجر به بی سابقه و گسترده دولت موظف به تعطیل عمومی و تجمعات که ما مجبور به تعطیل کردن همه Feld سرگرمی تورهای” Stephen C. Yaros معاون ارشد رئیس جمهور, رسانه و ارتباطات جهانی در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه.

“اگر چه ما امیدواریم که برای از سرگیری عملیات به زودی هیچ تضمینی وجود ندارد از زمانی که این اتفاق خواهد افتاد. بنابراین ما ساخته شده تصمیم گیری های دشوار به منظور کاهش حجم از نیروی کار ما از طریق companywide اخراج,” او گفت:.

Yaros کاهش یافته است به نظر در تعداد خاصی از اخراج و یا در قطع مزایای. او گفت: Feld مشغول به کار بود به فایل آن کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی (هشدار) با دولت است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این شرکت که به نقل مکان دفتر مرکزی آن به نخل باد بزنی در سال 2013, استخدام یک گزارش 2,500 در سطح جهان است.

دیگر آن سرگرمی را نشان می دهد عبارتند از “هیولا انرژی AMA Supercross” “Disney Live!,” “Marvel Universe Live!,” “کنجد خیابان زندگی می کنند!” و “دریم دیوهای تجربه.”

Winnebego به دست آورد که یاد Chris-کرافت قایق خط در سال 2018 است نهم-بزرگترین کارفرما در گاو دریایی این EDC می گوید.

جنگل شهرستان آیووا مبتنی بر شرکت گفت: Chris-صنایع و کسب و کارهای دیگر باز باقی خواهد ماند و به انجام فعالیت های ضروری برای فروشندگان و پایان دادن به مشتریان از جمله خرده فروشی از راه دور پشتیبانی از فروشندگان ویژگی های مراقبت از ضمانت دولت و بخش تحقق است.

“ما همچنین شاهد تقاضا برای محصولات ما تغییر به طور چشمگیری به عنوان کشور طول می کشد اقدام مناسب برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس گفت:” رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت مایکل اتفاق افتاده. “این تصمیم گیری آسان نیست اما ما با اعتماد به نفس آن است که در بهترین منافع همه ذینفعان ما.”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>