Coronavirus فلوریدا: IMG آکادمی تبدیل به شهر ارواح

آکادمی رفته به آموزش از راه دور به صورت علمی و برنامه های ورزشی

برادنتون

IMG آکادمی است که به طور معمول شلوغ در این زمان از سال با بازی بیس بال, چوگان سرپهن, بازیکنان, دو و میدانی ورزشکاران و بازیکنان تنیس حد عالی رساندن مهارت های خود را.

که نه مورد این سال است.

پس از دو هفته رخصتی بهار, IMG Academy دگرگون شده به آموزش از راه دور به صورت علمی و برنامه های ورزشی.

مانند دیگر مدارس در دولت IMG امید به رزومه فرد آموزش آوریل 4, اما این تاریخ است آزمایشی.

مسابقات ورزشی نیز به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است 4.

برخی از دختران ما ماندن متصل در سراسر جهان 🌎🏀 pic.twitter.com/UVgezsXvwQ

— IMG آکادمی بسکتبال (@IMGABasketball) 31 مارس سال 2020

اردوگاه ها و رویدادهای مربوط به تیم و فردی ورزشکاران از طریق 24 مه موکول شده است.

150-اتاق میراث هتل که باز اواسط ماه اکتبر 2018 باقی می ماند اما مهمان مجاز در محوطه دانشگاه.

اما IMG آکادمی باشگاه گلف باز است.

این فراز یابندگان به وجود میآید’ پسران تیم بسکتبال نمی خواهد که فرصتی برای دفاع از عنوان آن در GEICO دبیرستان اتباع. IMG آکادمی که به پایان رسید 31-1 سال گذشته شکست خورده La Lumiere La Porte, ایندیانا, 66-55 در سال گذشته قهرمانی بازی در نیویورک است.

رفتن 19-7 این فصل را با سه تلفات برای Montverde فرهنگستان فراز یابندگان به وجود میآید شد رتبه دوم را در کشور به Montverde که به پایان رسید No. 1 در دولت و کشور با توجه به MaxPreps. تا به حال GEICO دبیرستان اتباع بازی شده, IMG Academy می شده اند No. 7 دانه, بازی 27-2 Wasatch آکادمی Mt. لذت بخش, Utah.

یکی از حوادث نهایی برگزار می شود قبل از coronavirus (COVID-19) همه گیر بود IMG آکادمی ترکیب/پیش-پیش نویس برنامه آموزشی.

نوزده کالج, بازیکنان فوتبال رفت و از طریق آموزش در آماده سازی برای NFL سراغ ترکیب برگزار شد لوکاس نفت ورزشگاه در Indianapolis, Indiana, Feb. 27-1 مارس.

شش یا هفت IMG فارغ التحصیلان انتظار می رود به بالا پیش نویس میدارد از جمله سابق فراز یابندگان به وجود میآید پشت دفاعی اعطای Delpit که یک عضو از LSU ملی قهرمانی تیم این فصل است.

Delpit همراه با کارفرمایی شیا پترسون در میشیگان گیرنده گسترده K. J. Osborn میامی offensive lineman کسر رویز میشیگان گیرنده گسترده K. J. Hamler از Penn State, تنگ پایان تایلر Mabry از مریلند و در حال اجرا بازگشت تونی جونز نوتردام می تواند شنیدن نام خود به نام وقتی که پیش نویس NFL برگزار می شود مارس 23-25.

شروع بهار تمرین فوتبال که قرار بود برای شروع, مارس 27 به تعویق افتاده است اما هنوز لغو شد. این فراز یابندگان به وجود میآید استخدام یک مربی فوتبال در بابی Acosta که مانند دیگر مربیان در IMG آکادمی تا به حال به انتقال به آموزش از راه دور برای مدرسه کار و تمرین.

در MaxPreps راه بیش از حد در اوایل سال 2020 پیش فصل فوتبال دبیرستان رتبه بندی سازمان دیده بان لیست فراز یابندگان به وجود میآید که در میان 10 پنج سال گذشته در لیست از ردیف اول (top 10) برنامه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>