Coronavirus فلوریدا: در ونیز, اقتصادی, ترس تعویق انداختن لورل جاده رای

ونیز شورای شهر به تعویق افتاد یک رای گیری در مورد اینکه آیا برای همکاری با ساراسوتا کانتی در گسترش لورل جاده تا زمانی که آنها می توانید ملاقات در فرد و با بهتر پیش بینی های اقتصادی.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — برنامه ای برای گسترش لورل جاده بین شوالیه دنباله جاده و پیچ اناری بلوار ممکن است تبدیل به یک تلفات مالی و عدم قطعیت مرتبط با اقتصادی shutdown که القا شد به طوری که مردم می تواند عمل اجتماعی فاصله برای مبارزه با COVID-19.

حداقل ونیز شورای شهر رای دادند سهشنبه به تعویق انداختن که آیا به درخواست ساراسوتا کانتی کمیسیون برای ورود به یک توافق به صندوق مهندسی مطالعه با 400.000 دلار در تاثیر هزینه ها برای اولین بار آنها را ملاقات در فرد است که می تواند به عنوان اوایل ماه ژوئن است.

“من معتقدم که ما نیاز به خنک جت و بسیار محتاط در مورد ارتکاب مالیات دهندگان دلار برای هر پروژه اختیاری در این زمان” معاون شهردار چاک Newsom گفت: از طریق تلفن پس از او تا به حال به رها کردن مشکل اتصال به زوم نشست.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Newsom تا به حال در اوایل جلسات شده است به نفع ورود به یک مشارکت عمومی-خصوصی با توسعه پت نیل و همکاران خود را به سرعت در مسیر گسترش 1.5-کشش مایل از جاده ها است.

“در حالی که در ابتدا من حمایت من واقعا فکر کردم این بود که یکی از این پروژه ها است که آن را جلوتر از زمان خود اما بهتر است به آن را دارند و نه نیاز به آن بیش از نیاز به این و نه آن” Newsom گفت و سپس افزود که مالی اخیر عدم اطمینان است ذهن خود را تغییر.

Newsom اشاره کرد که بسیاری از ساکنان که تماس او با اشاره به ساراسوتا کانتی مدیر Jonathan Lewis’ نامه ای که اشاره جاده کافی خواهد بود تا 2036 به عنوان عوامل موثر در فشار به تاخیر این پروژه است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

این واقعیت است که هزینه پیش بینی شده و از گسترش آن جاده از دو به چهار خط بود و برای اولین بار ثابت به هزینه تا آنجا که $12 میلیون مرطوب شور و شوق برای این پروژه هنوز هم بیشتر.

شهرستان مدیر اد Lavallee اشاره کرد که تنها سوال این شورا برای تصمیم گیری شد که آیا به یک بودجه توافق با ساراسوتا کانتی کشیده شده برای مهندسی پول است.

پس از آن شورای امر به زمان برای تصمیم گیری که آیا برای رفتن به جلو با نیل پیشنهاد مشارکت عمومی-خصوصی و استفاده از Stantec برای مقدماتی مهندسی در این پروژه — که پوشش دامنه, مواد, روش های چیدمان و جابجایی آب و برق اما نه مدارک ساخت و ساز, ابعاد و ساخت و ساز دولت — یا پیشنهاد را از طریق یک فرایند 10 مرحله مشخص شده توسط مشاوران رقابتی مذاکرات عمل می کنند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

نیل بود که متصل از طریق زوم خواسته خود را به زمین برای Stantec یک بار این شورا دوباره ملاقات در اتاق.

وقتی که اتفاق می افتد تا در هوا از شورای امیدوار به داشتن یک درک بهتر از آن جای پا مالی قبل از ارتکاب به این پروژه است.

نیل در قبلی ارائه به این شورا پیشنهاد کرده بود که علاوه بر تاثیر هزینه های مالی دیگر گزینه ها می تواند شامل دولت زیرساخت های بانک های شهرستان در انگیزه کمک مالی برنامه, گاز, درآمد مالیاتی, توسعه اقتصادی, بودجه, یک درصد مالیات بر فروش منابع مالی و ایجاد یک خدمات شهری به نفع منطقه است.

اعضای شورای سوال که آیا دولت می خواهم که هیچ گونه قابل ملاحظه بودجه برای اختصاص به این پروژه در همه, به عنوان به خوبی به عنوان حکمت ایجاد یک ویژه بخش مالیات از طریق MSBU.

در حالی که این شهر از بخش مالی در حال کار بر روی پیش بینی درآمد حاصل از یک درصد مالیات بر فروش و همچنین به عنوان هزینه های دیگر اعضای شورا انتظار می رود کسانی که به توان تا حد زیادی کاهش بیش از حد.

شهردار ران Feinsod اشاره کرد که هیچ راهی وجود دارد به و در عین حال پروژه چه مدت فلوریدا اقتصاد است که به شدت متکی به گردشگری خواهد بود hobbled اجتماعی فاصله و چگونه آن را اثر از شهرستان و دولت از نظر مالی.

“ما می دانیم که در آن بسیاری از دولت ما دلار های مالیاتی آمده است,” او اضافه شده است.

“من فکر می کنم حفظ مالیات دهندگان دلار در حال رفتن به باید هدف اصلی ما” Feinsod بعد گفت: پس از آن اضافه شده است که او نمی تواند در همان وضعیت این شهر بود که در طول رکود بزرگ هنگامی که کارکنان گذاشته شد به پایان می رسد دیدار.

“این یک زمان است برای کسب و کار به طور معمول در این شهر و در همه جا دیگری” Feinsod اضافه شده است. این است که مالیات دهندگان دلار و ما واقعا نیاز به اولویت مهم ترین چیز برای ما در شهرستان و پوشش آن چیزهایی اول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>