Coronavirus فلوریدا: Instacart می گوید اعتراض نمی صدمه دیده و شرکت; خریداران مخالف

این شرکت گفت: بیشتر مواد غذایی از همیشه فروخته شد در پلت فرم خود را در 72 ساعت منتهی به جمعه شب.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

مواد غذایی تحویل برنامه Instacart گفت که روز دوشنبه خریدار اعتصاب تا به حال هیچ تاثیر بر روی کسب و کار خود را اما مدیر ساراسوتا کانتی Instacart خریداران Facebook گروه می گوید در غیر این صورت.

Instacart گفت که در روز اعتصاب, آن را تا به حال 40 درصد بیشتر خریداران در پلت فرم های خود را از روز گذشته شنبه. در 72 ساعت منتهی به 6 p. m. روز شنبه, بیشتر مواد غذایی فروخته شد بر روی پلت فرم از همیشه قبل از با توجه به شرکت.

اما Sherri ویلر Cliburn اجرا می شود که یک Facebook صفحه برای خریداران در ساراسوتا کانتی گفت که او موضوع را با Instacart را شناسایی اعتراض.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

“اگر شما در Facebook شما مشتریان وجود دارد که ناراحت هستند” گفت: Cliburn. “آنها در حال گرفتن مواد غذایی و وجود دارد تن از دسته های که نبودند برداشت.”

برخی از خریداران در سراسر کشور در روز دوشنبه امضا کردن از پلت فرم به روز در اعتراض به آنچه گفته شد بدون زرق و پاسخ از شرکت به coronavirus وضعیت.

Instacart گفت: آن را معرفی کرده است بیش از 15 محصول جدید ویژگی ها در چهار هفته گذشته. این شرکت هفته گذشته گفت که آن را شروع توزیع تعریف ضد عفونی کننده دست به خریداران آن حذف هیچ نکته گزینه و تغییر آن مشتری نوک به طور پیش فرض به هر نکته مشتری در سمت چپ بر روی سفارش قبلی.

در هفته گذشته 250,000 جدید مردم امضا برای تبدیل شدن به Instacart سرویس کامل خریداران و 50000 تا از آنها در حال حاضر شروع به خرید با توجه به شرکت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

اما Cliburn گفت: تنها دلیل Instacart اضافه کرده است و امنیت بیشتری را در وهله اول به دلیل فشار مشتریان و خریداران.

“مردم می گویند که آن کار نمی کند اما آنها ما را بشنود چون در حال حاضر آنها در حال انجام ضد عفونی کننده دست” او گفت:. “اما چیزی که آن را در نهایت به انجام این کار ؟ در آن زمان تمام انواع مشتریان در توییتر و بسیاری از مشتریان دائمی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>