Coronavirus فلوریدا: Instacart خریداران در سراسر کشور از جمله ساراسوتا اعتصاب دوشنبه

برخی از Instacart خریداران طرح در اعتراض به پاسخ این شرکت به COVID-19.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

برخی از خریداران برای تحویل مواد غذایی برنامه Instacart قابل توجه روز شنبه در اعتراض به آنچه آنها می گویند بدون زرق و برق حمایت و پرداخت سیاست در زمان COVID-19.

Instacart گفت: هفته گذشته که آن را آغاز توزیع مکمل ضد عفونی کننده دست به خریداران آن حذف هیچ نکته گزینه و تغییر آن مشتری نوک به طور پیش فرض به هر نکته مشتری در سمت چپ بر روی سفارش قبلی. اما برخی از خریداران می گویند که این تلاش ها به اندازه کافی نمی رویم.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Sherri ویلر Cliburn, یک ساراسوتا خریداران که اجرا می شود در Facebook صفحه برای محلی دیگر Instacart کارگران گفت: این شرکت ضمیمه در دو یا سه دستور در یک بار به همان سفر خرید اما تنها پرداخت حداقل پرداخت برای یک سفارش از 7 دلار. او گفت: او همچنین امیدوار این شرکت تغییر خواهد کرد به طور پیش فرض نکته برای سفارشات تا 10٪.

هنوز هم مقدار زیادی از Instacart خریداران طرح به اعتراض در همه. برخی در ساراسوتا کانتی خریداران صفحه گفت: آنها نمی خواهید به دست در یک روز پرداخت.

“آنها در حال رفتن به محل کار امروز چون آنها واقعا نمی دانند که آنچه در اعتصاب است” گفت: Cliburn. “آنها باید انجام آنچه آنها باید انجام دهیم. اما به اعتصاب فقط برای یک روز خواهد بود که بسیار مفید است.”

این شرکت در حال حاضر دارای یک نیروی کار از بیش از 200 ، 000. این قرارداد کارگران به نام “خریداران” را در سفرهای متعدد یک روز به فروشگاه های مواد غذایی و تحویل کالا به کاربران از برنامه خود را در خانه یا محل کار. در بالا از آن Instacart حدود 20,000 پاره وقت کارکنان که کار در یک فروشگاه و قرار دادن مواد غذایی در یک جای خنک تا شخص دیگری می تواند آنها را انتخاب کنید و رها کردن آنها را برای مشتری.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

این شرکت قصد دارد به استخدام 300,000 بیشتر کارگران در هفته های آینده به پر کردن سفارشات که رسید با 150 ٪ در سال بیش از سال در چند هفته گذشته. حدود 50000 جدید خریداران پیوست Instacart فقط در هفته گذشته, اما برخی از مشتریان هنوز در انتظار روز برای دریافت سفارشات خود را.

این شرکت گفت: این بیشتر خریداران فعال در پلت فرم های خود را از همیشه قبل از و در حال حاضر تجربه بالاترین تقاضای مشتری در تاریخ آن است.

Cliburn گفت: او حدود 125 خریداران در ساراسوتا کانتی, Facebook, گروه, اما این تعداد فقط نوک کوه یخ است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“من اضافه شده حداقل 15-20 نفر در دو هفته گذشته [به] اما این که چیزی نیست, زیرا من می دانم که وجود دارد خارج وجود دارد, آنها نه فقط در Facebook,” او گفت:.

Instacart خریداران در نظر گرفته بخشی از اجرای اقتصاد نیروی کار ساخته شده عمدتا قرارداد کارگران که انجام کارهایی مانند ارائه مواد غذایی برای Postmates و رانندگی مردم در اطراف برای بارگذاری. چون فرفره اقتصاد کارگران به طور کلی مستقل پیمانکاران آنها تحت پوشش همان کار و اشتغال حمایت به عنوان افرادی که از نظر قانونی به عنوان کارکنان شرکت می باشد.

در مارس 27 متوسط پست نوشته شده توسط گروه فرفره کارگران جمعی Instacart خریداران خواسته برای اضافی $5 در خطر پرداخت برای هر سفارش یک تغییر به طور پیش فرض در برنامه نکته به 10 درصد اقدامات احتیاطی مانند ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده ارائه شده به خریداران بدون هیچ هزینه و گسترش پرداخت برای کارگران نهفته COVID-19.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

Instacart وعده داده بود به پرداخت خریداران تا 14 روز پس از پرداخت اگر تشخیص داده شده و یا قرار داده شده در قرنطینه اجباری اما این فواید تنها در دسترس تا مارس 8, نامه است. از آنها خواسته برای گسترش.

Instacart پاسخ خود را با متوسط پست در مارس 29. این شرکت گفت: با شروع این هفته آغاز خواهد شد, توزیع ضد عفونی کننده دست به خریداران.

Instacart نیز از بین بردن مشتری رتبه زیر پنج ستاره به طور خودکار لغو سفارشات که از سهام آن را آسان تر برای خریداران به انصراف از دسته و ارائه پاداش برای خریداران در فروشگاه.

به دلیل پیش فرض جدید نکته تنظیم Instacart گفت که خریداران باید شاهد 30 درصد افزایش در درآمد در ماه گذشته از مشتری راهنمایی.

Cliburn گفت که پس از coronavirus آغاز شده موثر بر زندگی روزمره در آمریکا به طور کلی مشتریان شده اند اوج هست. اما هنوز هم وجود دارد برخی که نکته 2 دلار و یا کمتر از 5% و حتی در سفارشات بزرگ.

“ما اولین پاسخ دهندگان به عنوان دور به عنوان مواد غذایی خدمات تحویل بروید ولی استرس زا برای بسیاری از خریداران” او گفت:. “من نمی توانم تصور کنید که برای خریداران جدید چگونه آن را برای رفتن به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>