Coronavirus فلوریدا: Lakewood در مرتع پرورش احشام دبیرستان تعطیل پس از COVID-19 مورد

بر اساس این گزارش این فرد در مدرسه ملک مارس 11, زمانی که مدرسه در جلسه بود و دانش آموزان در محوطه دانشگاه. این اولین بار است که شناخته شده COVID-19 case متصل به مدرسه منطقه از گاو دریایی شهرستان.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

کارکنان در لیکوود تگزاس دبیرستان دستور داده شد به گزارش مدرسه دوشنبه به دلیل پیدا کردن است که کسی که در دانشگاه در اوایل این ماه است قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

با توجه به گزارش این فرد در مدرسه ملک مارس 11, زمانی که مدرسه در جلسه بود و دانش آموزان در محوطه دانشگاه.

کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19 کارمند با توجه به منطقه مدرسه منبع.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

مورد تاييد وزارت فلوریدا سلامت روز شنبه با توجه به منطقه سخنگوی مایک باربر.

این اولین بار است که شناخته شده COVID-19 case متصل به مدرسه منطقه از گاو دریایی شهرستان.

“وزارت بهداشت و درمان خواهد بود مسئول هر گونه مربوطه بررسی خواهد شد و تماس با هر کسی که نیاز به تماس گرفته شود” آرایشگر گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

صبح دوشنبه یک تماس تلفنی و رفت و به پدر و مادر از Lakewood در مرتع پرورش احشام دبیرستان دانش آموزان را به اطلاع آنها از اتهام مورد و به آنها بگویید که برای دور ماندن از محوطه دانشگاه.

مورد تایید شد بعد شنبه.

گاو دریایی شهرستان در حال حاضر دارای 15 ساکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19.

جدیدترین موارد 75 سال و 64 سال.

معلمان در گاو دریایی بازگشت به مدارس روز شنبه شروع به برنامه ریزی انتقال به آموزش از راه دور. گاو دریایی را برای معلمان به بازگشت به میان می آید افزایش حکم از مقامات دولتی برای مردم به لحاظ اجتماعی منزوی کردن خود و نه در جمع گروه های بزرگتر از 10 برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>