Coronavirus فلوریدا: لپ تاپ های داده شده در ساراسوتا گاو دریایی

مسئولان مدرسه ادامه داد: توزیع لپ تاپ به دانش آموزان در روز جمعه در انتظار تغییر به آموزش آنلاین هفته آینده.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

لپ تاپ توزیعهای ادامه داد: در هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در روز جمعه به عنوان مسئولان مدرسه سعی کنید تا اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان باید دسترسی به یک کامپیوتر به طوری که آنها می تواند درگیر در یادگیری آنلاین در حالی که ساختمان مدرسه بسته شده حداقل تا 15 آوریل است.

مدارس سراسر کشور باید چرخش را به حرکت پس دولت تصمیم به شاتر مدارس به لپ تاپ و اینترنت تلفن همراه نقاط مهم به دانش آموزان قبل از آموزش آنلاین بداریم برای آینده قابل پیش بینی.

“این است که فقط به ادامه یادگیری ارائه برخی از ثبات و کودکان قادر به برقراری ارتباط با معلمان خود” ساراسوتا رئیس دانشگاهی افسر لورا کینگزلی گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“چگونه می خواهیم قادر به انجام این کار؟”

در بوکر دبیرستان در ساراسوتا کارکنان پشتیبانی دست پدر و مادر لپ تاپ در کیسه های پلاستیکی در یک درایو-از طریق ایستگاه های راه اندازی در مقابل مدرسه بعد از ظهر جمعه.

پترا Vybiralova و دخترش سامانتا اولین کسانی بودند که به انتخاب کنید تا کامپیوتر است. Vybiralova گفت که او به دنبال به جلو به داشتن مدرسه کامل کار با مدرسه و تمام فعالیت های فوق برنامه لغو شد.

“قبل از این سامانتا به یک سبک زندگی فعال در خارج از مدرسه” Vybiralova گفت.

سامانتا که در کلاس پنجم گفت: او تا به حال شده است “بسیار خسته” در روزهای اخیر و او حتی به دنبال به جلو به داشتن کار را به انجام از معلمان او.

ساراسوتا مدرسه منطقه صادر شده خود را از راه دور آموزش طرح در اوایل این هفته با مقامات منطقه تاکید مقدار زیادی از راه گریز برای دانش آموزانی که مشکل دارند از اتمام کار آنلاین و نگه داشتن تعدادی از ساعت ها انتظار می رود در روز به بیش از سه.

خیلی از این گفتگو در مورد لپ تاپ دسترسی به اطراف کم درآمد و دانش آموزان نیاز به دستگاه اما Vybiralova خانواده نشان میدهد که چگونه گسترده تقاضا است.

پترا و شوهر هر دو کار تمام وقت, اما پترا به کار نیاز به کار از خانه آنلاین و سامانتا ندارد خود کامپیوتر است. زمانی که او آموخته است که مدارس نیاز به دانش آموزان به کار آنلاین در طول بسته شدن او می دانست که این امر می تواند یک چالش پس او نیاز به کامپیوتر خود را در طول ساعات کار.

“من مانند” چگونه می خواهیم قادر به انجام این کار؟'” او گفت:.

منطقه کارکنان در ساراسوتا شروع توزیع نقاط برای اتصال به اینترنت و دستگاه های روز چهارشنبه ادامه خواهد داد و در هفته آینده قبل از “نرم rollout” از آموزش مجازی شنبه آغاز می شود.

مسئولان مدرسه امید به می دانم که تا پایان هفته آینده که هنوز فاقد دسترسی و رانندگان اتوبوس و دیگر کارکنان به کار خواهد کرد یا کسانی که دانش آموزان متصل و یا رها کردن کاغذ بسته بندی آنها را برای تکمیل.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

گاو دریایی مقامات اعتماد به نفس

هنگامی که دانش آموزان در گاو دریایی شهرستان ورود بر روی خود Schoology حساب, صبح روز دوشنبه, آنها خواهد شد با ویدئوها از معلمان خود گفت: “من از دست شما و ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

Schoology یک پلت فرم آموزش آنلاین است که بسیاری از گاو دریایی معلمان بودند در حال حاضر با استفاده از, اما این تغییر برای آموزش آنلاین به معنی آن است که تبدیل شدن به اصلی hub برای آموزش در این منطقه است.

حدود 75 درصد از معلمان در آموزش و پرورش متوسطه و نیمی از ابتدایی مربیان در گاو دریایی استفاده کرده اند Schoology در درس های قبل با توجه به سرپرست سینتیا ساندرز.

“من نمی فهمم مشکل برای (برخی از معلمان) از آنجا که آنها تا به حال یک هفته است که مقدار زیادی از زمان و” ساندرز گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از کارکنان “در آمد و مشغول به کار تمام بهار شکستن به این طرح است.”

معلمان “شد کمی نگران در دوشنبه, مانند, این به چه مانند نگاه” Carlos E. Haile مدرسه اصلی کیت Barlaug گفت. “اما به عنوان آنها بوده است و در آینده این هفته آنها بوده است و در واقع بسیار هیجان زده و تقویت می کند چرا که آنها در حال دیدن این همه منابع دیگر است که آنها می توانید استفاده کنید برای دانش آموزان است.”

در این هفته از معلمان آمادگی خود را درس و سوئیچ به آموزش آنلاین. حتی اساتید موسیقی و معلمان تربیت بدنی باید درس خود را تنظیم و آماده برای آنلاین.

معلمان موسیقی در Haile ارائه زمان برای دانش آموزان به انتخاب کنید تا ابزار خود را از مدرسه زیر همین پروتکل های ایمنی برای دستگاه لپ تاپ. یک موسیقی معلم برنامه ریزی درسی در ساخت و سازهای خارج از یخ است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“آنها در حال پیدا کردن تمام این, سرد, خلاق, در خارج از جعبه فکر کردن فعالیت های است که آنها می توانند با دانش آموزان خود را که آنها ممکن نیست قادر به انجام در یک کلاس درس” Barlaug گفت.

حتی معلمان تربیت بدنی را در بر داشت راه خود را به درس های کار با آپلود فیلم تمرین که دانش آموزان خواهد ثابت کند که آنها به پایان رسید و وارد غذا سیاهههای مربوط به عنوان بخشی از تغذیه از جنبه های این دوره است.

با استفاده از Schoology معلمان در حال حاضر می تواند درس زندگی می کنند از طریق ویدئو و دانش آموزان می توانند ارتباط برقرار کردن در زمان واقعی (و اگر دانش آموزان از دست ندهید شکاف زمان آنها می توانید دسترسی به این ویدئو بعد).

“نکته اصلی این است که انعطاف پذیری و تحقق است که آن را به گرفتن برخی از دانش آموزان دیگر برای دریافت آنلاین” Barlaug گفت. “ما در حال پرسیدن کل منطقه برای دریافت بر روی این پلت فرم یادگیری پس (ما) صبور باشید.”

آموزش آنلاین برگزار خواهد شد هر روز از جمله تعطیلات آخر هفته تا دانش آموزان داده می شود و انعطاف پذیری با تکمیل تکالیف خود را.

“بسیاری از ما پدر و مادر را دو و سه شغل … و این جایی است که انعطاف پذیری در می آید” Barlaug گفت. “ما می دانیم که وجود دارد خانواده ها با چهار یا پنج بچه ها در خانه و تنها شاید دو دستگاه بنابراین معلمان ما می دانیم وجود دارد نیاز به برخی از انعطاف پذیری دانستن زمانی که بچه ها در حال گرفتن و زمانی که آنها در حال تکمیل این کار است.”

پدر و مادر سوار به مدارس در این هفته به انتخاب کنید تا لپ تاپ برای دانش آموزانی که لازم نیست آنها را در خانه. حدود 8000 تا کنون گزارش داده اند که آنها نیاز به لپ تاپ ها به استفاده از, و منطقه گفت: آنها بیش از یک عرضه کافی.

“ما قطعا قادر خواهد بود به لباس هر کودک” ساندرز گفت.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>