محافظه کاران در حال به چالش کشیدن stay-at-home سفارشات اما دموکرات ها و بسیاری از کارشناسان بهداشت و نگرانی در مورد بلند کردن آنها را بیش از حد به زودی.

یک ناوگان از boaters به امید “را به آمریکا باز دوباره” ثبت نام مردد در گوشه و کنار خیابان و خواستار رئیس جمهور “آتش Fauci,” یک درخواست درایو توسط گلف بازان به اجازه دهید آنها را ضربه زدن به لینک این مستند تظاهرات که باید بریدن سراسر کشور نیز در حال شعله ور در فلوریدا و ساراسوتا منطقه به عنوان مخالفت می سازد برای حفظ تدابیر امنیتی برای مبارزه با کروناویروس.

نظرات به virus پاسخ تبدیل شده اند به طور فزاینده ای حزبی و هیچ چیز نشان می دهد که بیش از بحث در اطراف آن که برای پایان دادن به مستندات که اکثر ایالات آمریکا از جمله فلوریدا – تحمیل کرده اند.

Coronavirus ممکن است سخت ترین چالش های امریکا مواجه شده است و پس از جنگ جهانی دوم و در بسیاری از شهروندان به طور متوسط از تمام گرایشهای سیاسی و انتخاب رهبران از هر دو طرف گرد هم آمده اند را امتحان کنید و حاوی ویروس است. شده است وجود دارد دو حزبی فشار به تصویب coronavirus تسکین قانون.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اما حزبی خطوط گسل نیز در حال نشان دادن و به نظر می رسد در حال رشد به عنوان مستندات پوشند.

بحث این است که پیروی از یک الگوی آشنا با دموکرات شعار نظرات دانشمندان در حالی که بسیاری از محافظه کاران تخفیف و یا تطهیر بهداشت عمومی و کارشناسان استدلال می کنند برای حفاظت از اقتصاد و آزادی های فردی.

این نفرت و بیزاری نسبت به کارشناسان بهداشت و درمان مشهود است در “آتش Fauci” نشانه هایی که نشان داده در بسیاری از مستند تظاهرات از جمله یکی در مرکز شهر ساراسوتا دوشنبه.

یک زن با پوشیدن لباس صورتی تهمت 2020 کلاه برگزار شد تا نشانه آن است که به نام Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی پزشک در کشور و یکی از رئيس جمهور منجر بهداشت عمومی مشاوران به فسخ شود از کار خود را. این نشانه همچنین بخوانید: “داده های جعلی! جعلی مرگ و میر.”

کسانی که احساسات غیر معمول نیست در میان محافظه کاران است.

جمهوری خواه باشگاه قایق داخل کشتی بازرگانی کلید رئیس جمهور جوزف McElmeel اخراج کردن یک ایمیل این هفته با “بوم! Fauci عرق کردن گلوله!” در خط موضوع. ایمیل لینک به یک ویدیو از یک محافظه کار خروجی اخبار است که نزدیک به دو میلیون بازدید. آن را در یوتیوب با هشتگ #FireFauci.

McElmeel – که باشگاه به تازگی اهدا 500 ماسک صورت به قایق داخل کشتی بازرگانی کلید Fire Department – ارسال ایمیل دیگری در این ماه اعلام کرد “از آن زمان به بازگشایی اقتصاد ما! از آن زمان به بازگشت به کار دوباره!”

ساراسوتا جمهوری خواه باشگاه جمهور راد تامسون ستایش ضد قفل تظاهرات در Facebook هفته گذشته است.

ساراسوتا منطقه به نظر می رسد سر چشمه ضد قفل کرد. در علاوه بر این به اعتراض در دوشنبه تاجر و برجسته ایران اهدا کننده جسی گازگیر است که منجر به یک “را به آمریکا باز دوباره” تظاهرات روز شنبه با یک ناوگان از قایق در ساراسوتا خلیج.

در پالم بیچ گلف بازان شروع یک درخواست برای باز کردن زمین های گلف است که بسته شده اند توسط مقامات محلی است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

فلوریدا مستند اعتراضات شده اند نسبتا کوچک و پراکنده اما بزرگتر تظاهرات رخ داده در کشورهای دیگر. چندین هزار خودرو درگیر شدند در یک مستند اعتراض در خیابان های اطراف میشیگان دولت و کنگره آمریکا به تازگی و بین 100 و 150 نفر مونتاژ در کنگره چمن بسیاری با کلاه, نشانه ها و پرچم حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن, با توجه به مطبوعات آزاد دیترویت.

“ما ممکن است شاهد تولد یک جنبش است که ممکن است مهم ترین چیز آمده از COVID-19 کابوس: ضد مستند اعتراضات گسترده در این کشور” تامسون نوشت: در Facebook اضافه کرد: “این مورد که قادر به رفتن به رستوران و یا فیلم و یا حتی تنها در مورد بازگشت به کار. آن را قطعا در مورد مرگ فرقه یا نه در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی. تظاهرات در هسته مورد افرادی که می خواهند حقوق خود را به عقب. از آن رانده شده توسط افرادی که درک تهدید استبدادی دولت و این تهدید بسیار واقعی است.”

از طرف دیگر حزب دموکرات و بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان خواستار احتیاط در بلند کردن مستندات. پیشرو دموکرات فلوریدا برگزار شد یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته برای پایان دادن به مخالفت با دولت را مستند تا تست را بهبود می بخشد.

“ما را به این روز و نمی تواند به حالت عادی بازگشت تا زمانی که تست شده و گسترش فوق العاده گفت:” دولت دموکراتیک ایالت لری برمن که نشان دهنده ضربه Broward شهرستان در جنوب شرقی فلوریدا.

دموکرات ها می گویند که آنها در حال بدست گرفتن نشانه خود را از کارشناسان بهداشت عمومی بسیاری از آنها نگرانی در مورد اعلام پیروزی در برابر ویروس قبل از موعد مقرر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

Fauci گفت: فرمانداران باید مراقب باشید در مورد بلند کردن مستندات بیش از حد به سرعت.

در مورد خواسته گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به بازگشایی بسیاری از کسب و کار – از جمله آرایشگران سینما ناخن سالن تو سرو و بولینگ کوچه – روز جمعه Fauci گفت: “من توصیه او را به عنوان یک مقام بهداشتی و به عنوان یک پزشک به انجام این کار است.”

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis – که سر کار آمد با شهرت به عنوان یک محدود دولت آزادیخواه فکر جمهوریخواه – که دلسوز به ضد قفل کرد.

DeSantis مقاومت سازماندهی یک مستند در نهایت قبل از اقدام در اوایل ماه آوریل به عنوان دولت coronavirus موارد مرگ و تلفات نصب شده است.

اما در هفته گذشته DeSantis اعلام کرد او می خواست برای پایان دادن به این مستند است که به پایان می رسد در 30 آوریل اگر او عمل نمی کند. او تاسیس دوباره باز فلوریدا نیروی کار به ارائه توصیه هایی برای چگونه با خیال راحت بازگشایی کسب و کار.

کارشناسان نگران هستند که ایالات متحده را ندارد و بهداشت عمومی اقدامات در محل برای جلوگیری از coronavirus از گسترش دوباره اگر اقتصاد بازگشایی در حال حاضر. به اندازه کافی تست در حال انجام است آنها می گویند وجود دارد و نه مردم به اندازه کافی انجام تماس با ردیابی که شامل پیدا کردن تمام مخاطبین از افرادی که تست مثبت و جداسازی آنها.

“من می خواهم احتیاط بسیار به شدت این که آیا ما باید از بلند کردن اجسام که سفارش بیش از حد به زودی,” دکتر گفت: سیندی Prins, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا دانشکده بهداشت عمومی.

اما DeSantis با تخفیف پیش بینی های کارشناسان این هفته با اشاره به پیش بینی ها نشان می دهد که COVID-19 خواهد پایمال فلوریدا سیستم بیمارستان ثابت کرده اند نادرست است.

این در حالی است که DeSantis و بسیاری از محافظه کاران ممکن است شک و تردید از آنچه کارشناسان بهداشت می گویند رای گیری نشان می دهد که رای دهندگان فلوریدا – از جمله اکثر جمهوری خواهان – می خواهید جامعه پزشکی برای ثبت نام در بلند کردن اجسام دولت را مستند.

یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت 76 درصد از رای دهندگان فلوریدا معتقدند این مستند تنها باید برداشته شود “زمانی که کارشناسان بهداشت عمومی تشخیص آن امن است.” که شامل 95 درصد از دموکرات ها و 73 درصد از مستقل و 60 درصد از جمهوری خواهان.

“رای دهندگان آن را بسیار روشن است که آنها می خواهند راهنمایی در مرور بحران نه از کاخ سفید یا وزارت امور خارجه در تالاهاسی اما از مقامات بهداشت عمومی گفت:” کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا رای گیری تحلیلگر تیم مالوی.

این نظرسنجی در بر داشت 70 درصد از جمهوری خواهان و 92 درصد از دموکرات ها نگران هستند که آنها را مبتلا به کروناویروس و یا کسی که آنها می دانند که آلوده می شود.

شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد چه مقدار از یک خطر برای سلامتی این ویروس ارائه شده برای بسیاری از افراد, با افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای بیشتر آسیب پذیر است.

این هفته گازگیر گفت: هرالد تریبون که او در مورد خودش گفت: “من 43 ساله هستم و در شکل بزرگ اگر من آنفولانزا من شانس مرگ ناشی از آن بسیار پایین است. بنابراین من راحت مصرف آن خطر و رفتن به یک رستوران که احساس راحت بودن باز است.”

اما نظرسنجی نشان می دهد بسیاری از مردم نگران هستند اگر نه در مورد خود و سپس در مورد دوستان و خانواده.

تا زمانی که باقی می ماند این مورد سیاست اطراف آن لغو مستند ممکن است به نفع احتیاط ترک DeSantis در مخاطره زمین که به نظر او acquiescing به خواسته های آوازی مشروط در جامعه کسب و کار و عربستان که می خواهید برای بازگشایی به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

تالاهاسی دموکرات خبرنگار جفری Schweers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im