Coronavirus فلوریدا: مراکز محوری برای حمایت از جامعه اما در آینده به نظر می رسد وخیم

مراکز می تواند انطباق با چیزهایی مانند خون دیسک و رویدادهای اجتماعی مفید باشد و در طول این زمان, اما آن را به اندازه کافی است ؟

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

حتی قبل از COVID-19 تحت فشار قرار دادند جهان به عنوان ما آن را می دانستند به متوقف, همه چیز دنبال شد خیلی ترسناک برای مراکز خرید.

محوری برای خرید آنلاین یک حرکت که تضعیف مراکز’ دلایل موجود در وهله اول بیشتر تلفظ می شود. راه حل این مشکل رو به رشد برای مراکز هنوز هم شامل خرید اما بزرگتر تاکید قرار داده شد در تجارب مانند ناهار خوری و سرگرمی.

اما در حال حاضر همه چیز مثل رفتن به سینما و کنسرت و تجربه بیرون رفتن برای غذا خوردن در نظر گرفته خطرات بهداشت عمومی.

تا جایی که مراکز از اینجا بروم ؟

یک راه حل می آید از ساراسوتا مربع در ایالات متحده 41 و Beneva جاده متعلق به Unibail-Rodamco-Westfield. مرکز میزبانی یک درایو خون در همکاری با SunCoast بانک خون در 25 آوریل از ساعت 10 صبح تا 1:30 بعد از ظهر

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

در این نقطه بازار بزرگ سازه ها در منطقه ما هستند و تنها با نشستن دست نخورده و بدون تنها یک خریدار راه رفتن در راهرو. این فضا ممکن است به عنوان به خوبی می شود استفاده می شود برای کمک به جامعه.

مراکز خرید “می توانید با انجام کارهایی که صدقه مربوط به, علت های مرتبط مانند کمک به اولین پاسخ دهندگان کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی ارائه وعده های غذایی رایگان به کارکنان مراقبت های بهداشتی و چیزهایی مانند آن است” گفت: آلن Adamson, co-founder بازاریابی شرکت مشاوره Metaforce و استاد کمکی در استرن دانشگاه نیویورک مدرسه کسب و کار. “این رفتن به نزدیک به رویدادهای خیریه از حوادث سرگرمی. قبل از آن سرپوشیده اسکی غلطک و رولر-زیر لیوانی. در حال حاضر آنها نیاز به محوری و انجام حوادث است که می تواند به مردم کمک کند.”

است که می گویند میزبانی رویدادهای خیریه و خون درایوهای خواهد بود پر سود در هر راه را برای مراکز — حداقل حق کردن خفاش. مراکز پول خود را بر اساس سلامت مالی مستاجران خود را; به طور معمول بخشی از یک خرده فروش و اجاره بر اساس یک درصد از فروش هر فوت مربع.

اما برخی از مرتب کردن بر اساس از جامعه متمرکز رویداد را حداقل مردم از طریق درب Adamson گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

“شما حداقل باید فرصتی است که در راه آنها را به خرید چیزی,” او گفت:. “است که می تواند ایجاد برخی از انرژی نگه داشتن بازار به عنوان میدان شهر و مرکز شهر و جامعه است. آن را بعید است که خرده فروشان باید اسب بخار به اینکه مردم به بازار خود را دارند.”

من می دانم که این همه برای تلفن های موبایل ترسناک و بدبینانه به بحث در مورد انجام کاری خوب برای جامعه و پس از آن بلافاصله به محوری برای چه آن را ندارد مراکز هر گونه پول در کوتاه مدت. اما واقعیت این است که این مراکز نیاز به کشف کردن یک راه برای زنده ماندن.

هنوز من را به فکر کردن در مورد زنجیره ای از همه چیز — اثر دومینو, اگر شما خواهد شد. اگر مستاجر نمی تواند پرداخت بازار, بازار نمی تواند از پرداخت آن وام دهنده وام مسکن وام مسکن وام دهنده نمی تواند بیرون دادن وام بیشتر دولت نمی تواند به قید وثیقه وام دهنده. کجا پایان می یابد.

این بار دشوار برای همه اما COVID-19 عصر می تواند طلسم عذاب برای برخی از در حال حاضر در تلاش مراکز در منطقه ما.

حتی برای بازار در دانشگاه شهر مرکز ما fanciest بازار, وضعیت, یک شمشیر دو لبه است. من نمی دانم که آیا مستاجر در دانشگاه مرکز شهر در حال پرداخت اجاره, اما من نمی دانم که اگر آنها نمی, چه, مرکز رفتن به انجام و اخراج آنها ؟ چه کس دیگری در حال رفتن به حرکت می کند ؟

و شما می دانید که دانشگاه مرکز شهر نمی خواهند توقیف نمای پس از توقیف نمای مانند ساراسوتا مربع, Westfield, خواب نیمروز کلید و یا حتی دسوتو مرکز میدان.

“برای یک مرکز اپراتور آخرین چیزی که آنها می خواهند به انجام است اخراج خرده فروشان. با داشتن فروشگاه هایی که خالی هستند بهتر است از داشتن فروشگاه که در حال بسته” Adamson گفت. “مصرف کنندگان نمی خواهم برای دیدن خبر بد. اگر آنها به بازار است که مبارزه آنها نمی خواهید برای رفتن به عقب ‘علت آنها را افسرده و ناراحت است.”

بازار در دانشگاه مرکز شهر بسته است از طریق حداقل 3 مه هر سفارش از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: trock بازاریابی و حمایت مدیر مرکز. در مه 4, آن را خواهد داد که آیا برای باز کردن بر اساس به روزترین دستورالعمل از دولت و دولت های محلی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

در حال حاضر بازار است که حمایت از Lakewood در مرتع پرورش احشام مرکز پزشکی توسط های پزشکی آگاهی در آن سیستم عامل های اجتماعی و کار کردن با آن رستوران برای ارائه به ویژه در نرخ تخفیف برای اولین پاسخ دهندگان و دیگر شام.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه ما ساراسوتا-گاو دریایی, رستوران, اخبار

من می خواهم مراکز به آن را از این. من می خواهم همه را به آن را از این. اما پس از آن دوباره اگر ما مایل به چیزهایی که من حدس می زنم من می خواهید که این هرگز اتفاق افتاده است در همه.

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de