Coronavirus فلوریدا: مرد می میرد در ونیز بیمارستان 1,017 موارد جدید در سطح ایالت در 2 روز

82 سال ساراسوتا کانتی اقامت تا به حال هیچ سابقه ای از سفر است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — فلوریدا همچنان به دیدن یک افزایش بزرگ در coronavirus موارد ساخت آن را یکی از نقاط مهم برای این ویروس در سراسر کشور با 2,484 افراد آلوده از طریق پنج شنبه شب و نصب مرگ و میر از جمله مردی که روز پنج شنبه در ونیز منطقه ای Bayfront سلامت.

فلوریدا مقامات بهداشتی گزارش 1,017 جدید کروناویروس موارد شنبه و پنجشنبه 69 درصد افزایش یافته است. تنها متحده با موارد بیشتر از فلوریدا که از پنج شنبه شب, شد, New York, California, ایلینوی, نیوجرسی, آمریکا, میشیگان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. فلوریدا نیز 29 و میر نسبت به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

82-سال-پیر مردی که در Bayfront سلامت پنج شنبه است و مرگ دوم در ساراسوتا کانتی از COVID-19. تحسین نمایشنامه نویس Terrence McNally, 81, درگذشت, شنبه در ساراسوتا بیمارستان یادبود.

Bayfront سلامت سخنگوی جولی بیتی تایید مرگ یک ایمیل پنج شنبه بعد از ظهر.

“برای چند روز گذشته بیمارستان ما کار کرده است در همکاری با ساراسوتا کانتی وزارت بهداشت در حالی که آزمایش به پایان رسید برای یک بیمار که ارائه شده به مرکز ما با نشانه های سازگار با کسانی که در ارتباط با رمان coronavirus” بیتی نوشت. “نتایج آزمون تایید بيمار مثبت بود برای رمان coronavirus.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“به محض ورود بیمار جدا شد و از دیگر بیماران در مناسب جداسازی اتاق بر اساس راهنمایی از وزارت بهداشت,” او اضافه شده است.

بیتی بعد از آن اشاره کرد آن است که این بیمارستان تنها coronavirus مورد تا کنون.

استیو houston press سخنگوی فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی گفت: 82 سال تا به حال هیچ سفر تاریخچه و زندگی در ساراسوتا کانتی اما نمی گویند دقیقا همان جایی که.

در حال بارگذاری…

فلوریدا مقامات بهداشتی گزارش 510 جدید کروناویروس موارد شنبه و 507 مورد جدید پنج شنبه. وجود دارد در حال حاضر 34 مورد در ساراسوتا کانتی و 24 در گاو دریایی شهرستان که همچنین دارای یک COVID-19 مرگ است.

ساراسوتا بیمارستان یادبود نداشت جدید کروناویروس بیماران پنج شنبه. بیمارستان درمان 21 بيمار برای COVID-19 از جمله نه که هنوز در بیمارستان بستری است.

به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر مرتبط با COVID-19 به طور چشمگیری افزایش در فلوریدا بحث بر سر چگونه به بهترین حاوی ویروس و نگه داشتن آن از گسترش می رود.

فلوریدا افزایش بحران می آید به آمریکا رسید گذشته چین و ایتالیا برای تبدیل شدن به ترین سیاره آلوده کشور وسرد نقطه عطف در coronavirus عصر — و یک یادآوری از آن کشنده, فرهنگ-اثرات تغییر در زندگی آمریکایی.

دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد نشان داد آمریکا با 83,507 COVID-19 عفونت از 7 p. m. ET حرکت گذشته ایتالیا (80,589) و چین (81,782). بیش از 1100 نفر کشته شده اند در ایالات متحده آمریکا

با فلوریدا عقب مانده ملت, در اجتماعی فاصله مورد نیاز مقامات بهداشت عمومی اپیدیولوژی مراقبت های بهداشتی کارگران و سیاستمداران خواسته اند که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به تعطیل دولت آفتاب قبل از آن می شود داغ بعدی منطقه مانند شهر نیویورک است.

دموکرات ها به ویژه در ستون بندی در: “دولت ما دچار مشکل است و ما نیاز به سرعت گسترش این ویروس قبل از ما در سیستم بهداشت و درمان غرق در موج انتقادی بیمار بیماران مبتلا به” فلوریدا از حزب دموکرات صندلی Terrie ریزو گفت: در تهیه بیانیه ای در روز شنبه.

معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری نیز انتقاد کرده است DeSantis برای گرفتن جسورانه عمل است.

“فلوریدا شایسته و مبتنی بر علم با عمل از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می شود.” “در حالی که دیگر کشورهای بزرگ ادامه را قوی فوری و گسترده اقدام به متوقف کردن گسترش COVID-19 فلوریدا است.”

از سوی دیگر جمهوری خواهان تمجید DeSantis اقدامات و رهبری: “احساس من بر روی زمین است آن را بهتر در حال حاضر” کنگره نیل دان R-پاناما سیتی گفت: پاناما سیتی اخبار هرالد پنج شنبه.

دان — یک جراح که دارای تخصصی در سرطان پروستات پیشرفته — به این روزنامه گفت: او معتقد است که زمان coronavirus پاسخ کمک خواهد کرد که “ما به عقب بر گردیم به حالت عادی الگوی بازسازی خودمان … مردم را به بازگشت به فروشگاه و آنها را به بازگشت به کار آنها را به بازگشت به ساحل.”

او انتظار دارد که بدترین ویروس آلوده خواهد شد با عید پاک در خط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف از بازگشایی امریکا برای کسب و کار توسط مارس 12, عید پاک یکشنبه.

محققان از دانشگاه هاروارد جهانی مرکز بهداشت و دانشگاه استنفورد تولید شده مطالعات نشان تاثیر دراماتیک که اجرا اقامت در خانه مورد نیاز می تواند در مسطح منحنی عفونت را گسترش خرید زمان برای بیمارستان ها برای تنظیم به یورش بیماران با علائم شدید.

“من در تلاش برای نخ سوزن در اینجا” DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

او همچنین گفت که او با دریافت اظهارات مثبت از دکتر دبورا Birx رئیس جمهور Coronavirus وظیفه نیروی واکنش هماهنگ و دکتر Anthony Fauci یک وظیفه نیروی عضو و رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“دکتر Birx گفت: دیروز چه متفکر داده محور رویکرد فلوریدا تا به حال,” DeSantis گفت. “دکتر Fauci گفت: نه هر ابزار مناسب در هر جمعیت در کشور است.”

دولت در حال حاضر در وضعیتی وخیم از خاموش شدن ناگهانی از جمله بسته شدن میله کاباره ها و رستوران ناهار خوری اتاق ورزشگاه و تجمعات بیش از 10. بزرگتر, شهری, استان ها و شهرستانها نیز در دستور خاموش شدن ناگهانی از غیر ضروری کسب و کار مجبور مردمی به ماندن در خانه.

ضمن صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا گذاشته شده است خاموش و یا از کار اخراج شده و زمینه برای بیکاری. بیش از 3 میلیون نفر به تعداد مدعیان بیکاری واصل شد در ایالات متحده آمریکا; $2 تریلیون بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره روز شنبه قرار است برای کمک به تسکین برخی از بار اقتصادی.

DeSantis حمایت کرده محلی که می خواهید به اعمال سختگیرانه تر مستندات کرده اند و تمایلی به ایجاد که یک ایالت حکم برای ترس از تاثیر اقتصادی آن.

برخی از بخش های دولت باید کمتر در مورد او گفت:, و صدور دستور به کسی که به ماندن در خانه و کسب درآمد نیست چک مناسب نیست “هنگامی که آنها را به رفتن به محل کار در حال رفتن به هر گونه اثر بر آنچه که ما در حال انجام با ویروس.”

او گفت: او را به فکر می کنم از “مرتبه دوم” اثر: “زمانی که در نیویورک انجام داد این کار باعث شد هزاران نفر از مردم را به فرار. نگاه در کالیفرنیا … (که) دستور داد مردم را به ماندن در خانه … اما هزاران نفر از مردم در ساحل, مهمانی.”

DeSantis نقد دریافت کرده است برای بستن در بهار شکستن فعالیت ها و یا سفارش یک ایالت خاموش کردن تمام سواحل است.

به جای او تمرکز خود را بر روی قفل کردن مسافران از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و آنها را وادار به خود قرنطینه به مدت 14 روز یا چهره 500 دلار جریمه شکایت که کسانی که مسافران در حال آوردن این ویروس به فلوریدا.

اما کسانی که مسافران هستند یک گروه بسیار کوچک در مقایسه با تعداد زیادی از فلوریدا که آزمایش مثبت برای coronavirus. تنها 125 غیر-ساکنان فلوریدا را تایید کرده اند مثبت و تنها تعداد انگشت شماری از کسانی که در حال مهاجران اخیر از منطقه سه جانبه دولت.

وجود دارد 2,359 فلوریدا شناخته شده به قرارداد کروناویروس که باعث می شود به طور بالقوه مرگبار COVID-19 بیماری است. آن را یک عفونت های حاد تنفسی گسترش فرد به فرد توسط قطرات عطسه و یا سرفه به هوا.

در حدود نیمی از موارد در جنوب فلوریدا ساخته شده از Broward, Miami-Dade و پالم بیچ شهرستان. که نیز اتفاق می افتد که در آن 40 درصد از تمام آزمون ها در حال انجام است.

DeSantis و اداری تیم نیز متمرکز شدن منابع به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان. بیش از یک میلیون N95 ماسک دستور داده شده است و بیشتر در ایالت فلوریدای مرکزی انبار توزیع شود که آنها بیشتر مورد نیاز است که عمدتا به جنوب فلوریدا.

“منابع ما شده اند هدایت می شود حقایق و خوشبختانه شما نه به عنوان بسیاری از موارد در مرکزی فلوریدا” DeSantis گفت.

دیل Ewart, اقدام معاون اجرایی رئیس جمهور از 1199 SEIU ایالات بهداشت و درمان کارگران شرق این ایالت مراقبت های بهداشتی کارگران, اتحادیه اروپا خواسته است تا فرماندار به موضوع یک ایالت پناه-در محل به منظور کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

“(T)hese متعهد مراقبان می ترسند و ناراحت است که مردم رفاه و ایمنی خود را نمی شود به اندازه کافی خدمت کرده است توسط دولت” Ewart گفت: در نامه ای به فرماندار جراح عمومی رئیس آژانس برای مراقبت های بهداشتی دولت و بخش مدیریت اضطراری.

“PPE کمبود باعث نگرانی و ترس در میان ما مراقبان. حتی در این مرحله اولیه از آنچه که انتظار می رود به طولانی اضطراری برای بهداشت عمومی ما باید به یک نقطه بحران در این کمبود.”

نگرانی های نیز همچنان در فلوریدا – همانطور که در خیلی از کشور – که به اندازه کافی تست در حال انجام است.

در ناپل یک بیمارستان به طور ناگهانی متوقف شد یک درایو-از طریق تست سایت در این هفته به خاطر فرار از تست کیت.

پزشکان در فصل زمستان پناهگاه که در آن یک چهارم از جمعیت 65 ساله یا مسن تر در حال انتظار تا 10 روز برای دریافت نتایج در coronavirus آزمون.

و در جنوب میامی در یک محله احاطه شده توسط خانه های بازنشستگی رئيس جمهور از جامعه در بیمارستان در زمان $380,000 وام خانه خود را امن تحویل 1000 کیت تست یک هفته برای چند ماه آینده.

بیمارستان ها و پزشکان در سراسر کشور می گویند که آنها هنوز هم ندارد و تقریبا به اندازه کافی تست کیت و نمی توانید آنهایی که آنها را مورد تجزیه و تحلیل به اندازه کافی سریع. مقامات بهداشت و درمان را به اتمام 29,114 آزمون تا کنون در فلوریدا در حالی که در نیویورک انجام شده است بیش از 18,000 آزمون در روز است.

که عدم تست در دسترس بودن به معنی تعداد افراد آلوده در فلوریدا است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از 2,484 coronavirus موارد شمارش فلوریدا وزارت بهداشت از پنج شنبه شب. و آن را به سمت چپ مدیران بیمارستان تکاپوی بیشتر برای تست کیت خرید خود تجهیزات آزمایشگاهی به فرآیند آزمون در خانه و شفاعت با مردم به ماندن در خانه به سرعت ویروس گسترش یافته است.

“ما نیاز به بسیاری از نمونه های جمع آوری و تست های که بازگشت نتایج در 24 ساعت و یا حتی همان روز گفت:” ساراسوتا بیمارستان یادبود سخنگوی کیم وحشی. “جمع آوری نمونه در روز سه شنبه و پس از گرفتن نتایج آزمایش را برای یک هفته موثر است.”

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>