Coronavirus فلوریدا: Manatee County سواحل به بازگشایی دوشنبه با برخی از محدودیت

سواحل خواهد شد برای باز کردن “انفرادی فعالیت است.”

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

گاو دریایی شهرستان سواحل را بازگشایی دوشنبه با محدود پارکینگ و محدودیت های دیگر.

شهرستان کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به باز county سواحل برای “انفرادی را فعالیت” را شروع و در ساعت 10 صبح روز شنبه. بر خلاف در ساراسوتا کانتی سواحل که باز آوریل 27, وجود خواهد داشت برخی از پارکینگ در دسترس است. که پارکینگ می باشد تنها محدود به برخی از فضاها و ساکنان تنها مجاز به در ساحل برای دو ساعت در یک زمان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

بازگشایی تنها به سواحل شهرستان مانند Coquina ساحل و گاو دریایی در ساحل. آنها را در 9 p. m. هر شب.

“ما باید به مردم اجازه گرفتن برخی از هوای تازه و ورزش” کمیسر ونسا Baugh گفت: در روز سه شنبه مجازی جلسه اضطراری. “ما نیاز به شروع به دنبال در کاهش کارهای کمی برای شهروندان ما به طوری که آنها می تواند حداقل احساس مانند آنها واقعا زندگی می کنند.” او تصریح کرد که مردم باید همچنان به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل.

“مردم می خواهند به راه رفتن در ساحل” Baugh گفت. “این یک چیز خوب است و خوب برای شهروندان است.”

دستشویی باز خواهد شد در شهرستان سواحل است. امتیازات این بسته باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی.

بازگشایی در نظر گرفته شده برای beachgoers قادر به ورزش و به حمام افتاب گرفتن با توجه به کمیسر پریسیلا اثری که ساخته شده حرکت پس از ارائه توسط County مدیر Cheri Coryea مشخص بالقوه جدول زمانی برای بازگشایی این سواحل است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“من فکر می کنم از آن زمان شروع به آزاد کردن برخی از. من می خواهم این طرح” ردیابی گفت.

او در ابتدا می خواستم شامل ارائه نمی دهد مردم را به چتر و یا کولرهای آبی در حرکت, اما County مدیر Cheri Coryea گفت که محدودیت های پارکینگ به تنهایی خواهد شد و تقاضا توجه زیادی از اجرای کد و گشت زنی در سواحل چتر می تواند با قرار دادن فشار اضافی بر روی آن است.

“ما می خواهیم مردم را به پیاده روی پوسته شنا و حرکت” اثری گفت.

کمیسر استیو Jonsson که به طور منظم در برابر رای اخیر حکومت نظامی و نازل شده است و در مقابل محدود کردن محدودیت های قرار دادن در ساکنان شد و تضاد در این مسئله است. در حالی که او بسیار می خواستم برای باز کردن ساحل تا او نیز تا به حال برخی از نگرانی در مورد افراد غیر مسئولانه بودن در حالی که گاو دریایی شهرستان COVID-19 ارقام همچنان به بالا رفتن.

“من می خواهم به بیرون رفتن به ساحل و در عین حال مردم نیست همیشه مسئول” Jonsson گفت. “کلید های اجتماعی فاصله دارد و بسیاری از مردم غیر مسئولانه وجود دارد متاسفانه. این ناامید کننده بود برای من.”

او همچنین گفت که او مطمئن نیستید که چگونه این شهرستان خواهد اجرای آن گفت که مگر اینکه آنها در حال ارسال گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر به شکستن احزاب وجود دارد ناچار خواهد شد افرادی که سوء استفاده از باز کردن.

اما Coryea به نام سواحل باز “اجتناب ناپذیر” و گفت که بهتر بود به یک طرح جامع در محل. Jonsson به عنوان به خوبی به عنوان دیگر شش کمیسیون همه رای دادند به نفع بازگشایی سواحل با یک برنامه ریزی در محل که شامل محدود پارکینگ و محدودیت های دیگر.

“آنچه که ما به دنبال این بودیم که بودند پارکینگ محدودیت های برای کاهش مقدار موجود و درخواست از مردم برای محدود کردن زمان آنها وجود دارد با زمان محدود پارکینگ به طوری که بیشتر افراد می تواند لذت بردن از ساحل” Coryea گفت.

گاو دریایی شهرستان کمیسیون آن را یک نقطه است که آنها نمی خواهید برای باز کردن سواحل در همان شیوه ای که انجام شد در ساراسوتا کانتی که باز خود را در سواحل برای دوچرخه سواری, در حال اجرا, پیاده روی, شنا و گشت و گذار — اما بدون پارکینگ.

Benac, Jonsson و دیگران را دیدم که به عنوان یک نقطه از مشاجره — از این رو محدود پارکینگ که در دسترس خواهد بود به ساکنان در دو ساعته بازه.

“این موضوع در ساراسوتا است که مردم بسیار عصبانی هستند. آنها به دنبال پارکینگ و این یک مشکل است, اما ما باید به محدودیت. من می خواهم این ایده از محدودیت. من فکر می کنم آن قابل اجرا است. من فکر می کنم ما در حال انجام آن را برای دلایل درست. ما در حال شروع آهسته” کمیسیون صندلی بتسی Benac گفت.

Jonsson توافق تماس ساراسوتا کانتی تصمیم به باز کردن سواحل بدون بازگشایی پارکینگ یک “ژست بی معنی.”

“همه ما می دانیم ساراسوتا است دقیق تر و غنی تر از همه ما در اینجا در گاو دریایی شهرستان پس از آن beguiles من چگونه آنها در حال رفتن به سواحل و نه خود را در پارکینگ. چگونه می توانم به شما انجام این کار؟” Jonsson گفت. “من که اگر شما خود را یک مکان خوب در خواب نیمروز کلید شما می توانید راه رفتن ساحل و لازم نیست به نگرانی در مورد آن نوع از چیزی که اما اگر شما زندگی می کنند در مرکز شهر ساراسوتا شما نمی توانید رانندگی را به خواب نیمروز کلیدی و پارک.”

علاوه بر اجازه می دهد پارکینگ عمومی, ساراسوتا کانتی سیاست نیز مانع از بازدید کنندگان را از استفاده از ساحل منابع مانند پتو و صندلی و کولر. وجود خواهد داشت هیچ گونه محدودیت در منابع در گاو دریایی شهرستان.

اجتماعی فاصله دستورالعمل باید در محل باقی می ماند برای beachgoers به گفته مقامات شهرستان.

“ما فکر می کنم آن چیزی است که شهروندان ما خواهد بود بسیار هیجان زده در مورد که آنها به دنبال دستورالعمل” Coryea گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>