Coronavirus فلوریدا: گاو دریایی شهرستان مقررات منع رفت و آمد تمدید تا سه شنبه

کمیسیون امیدوارم که به راهنمایی بیشتر از رئیس جمهور و یا فرماندار در هفته آینده.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

برای سومین روز جمعه در یک ردیف گاو دریایی شهرستان تشکیل کمیسیون به بحث در مورد محلی موقت منع رفت و آمد محدود است که همه غیر ضروری سفر در منطقه بین ساعت 11 p. m. و 5 صبح

اما به جای رای دادن به یا فسخ یا تمدید حکومت نظامی در نمونه هفت روز افزایش به عنوان اصل طراحی شده در اورژانس مکمل قطعنامه کمیسیون رای جمعه به تعویق انداختن هر تصمیم مهمی در خصوص مقررات منع رفت و آمد تا یک شنبه جلسه بود که در حال حاضر برنامه ریزی شده است.

امیدواریم با توجه به منطقه 1 کمیسر پریسیلا اثری که ساخته شده حرکت است که آنها ممکن است اطلاعات بیشتر از هر رئیس جمهور یا فرماندار آن است که ممکن است کمک به راهنمای تصمیم خود را.

آنچه باعث شد پس از تجدید نظر از حرکت ساخته شد County وکیل میکی پالمر بود 4-3 رای توسط کمیسیون شهرستان به تمدید حکومت نظامی تا شنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

به عنوان شده است در مورد گذشته چند جمعه کمیسیون ونسا Baugh و استیو Jonsson رای دادند در برابر گسترش حکومت نظامی. اما این جمعه آنها پیوست توسط کمیسیون صندلی Besty Benac که رای دادند در برابر گسترش بر اساس این که او نمی خواست برای به تعویق انداختن تصمیم گیری تا سه شنبه.

Benac گفت که او را درک نمی کنند هل دادن رای تا شنبه و ترجیح می دهند که دیده می شود یک تصمیم ساخته شده است روز جمعه در یک راه یا دیگری.

“شاید یک دلیل وجود دارد شما فکر می کنم فشار دادن این به روز شنبه یک ایده خوب است. من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به اطلاعات جدید و قابل توجهی توسط سه شنبه. من فکر می کنم ما در حال گریه کردن. جای من می خواهم فقط می گویند ما می رویم ماندن با حکومت نظامی به مدت هفت روز یا نه ماندن آن به مدت هفت روز” گفت: Benac در روز جمعه جلسه مجازی.

ایمنی عمومی مدیر یعقوب ثور و دیگر اعضای county سیاست گروه توصیه می شود گسترش حکومت نظامی با استناد به این واقعیت است که Manatee County کد پستی 34209, 34203 و 34211 برگزاری اولین ششم و 11 موقعیت به ترتيب در میان 12 بالاترین COVID-19 موارد توسط کد پستی در منطقه خلیج تمپا است.

در ضمن اورژانس تماس ها پایین 40 درصد از این زمان در سال گذشته با گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر نیز شاهد 15 درصد کاهش تماس برای خدمات پس از اجرای مقررات منع رفت و آمد.

“کسانی که باعث کاهش ایجاد کرده اند به کمک ما نیاز به طی هفته گذشته به اورژانس بوده است در خط مقدم در پاسخ به خانه های سالمندان و COVID-19 بيمار گفت:” ثور.

در حالی که کلانتر ریک چاه و دیگر اعضای Manatee County سیاست گروه که شامل ثور باید حمایت برای منع رفت و آمد به گسترش چاه گفت که آنها همچنان به انجام کار خود را فقط همین باید حکومت نظامی پایان روز سه شنبه.

“دو هفته پیش من به شما گفتم ما اجرای فرماندار اجرایی نظم و ما را منحرف نمی شود از آن” گفت: چاه. “(منظور) می گوید: همه افراد در فلوریدا باید حد خود را به حرکت و تعامل شخصی در خارج از خانه های خود را تنها به آن سفر لازم برای انجام فعالیت های ضروری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>