Coronavirus فلوریدا: گاو دریایی شهرستان, ساختمان های دولتی و کتابخانه ها بسته برای 15 روز آینده

در حالی که مردم قادر نخواهد بود برای ورود به ساختمان های عمومی شهرستان و کارکنان ادامه خواهد داد برای به خدمت عمومی و خدمات و هنوز هم به کار گیرند.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

گاو دریایی شهرستان دولت اعلام کرد که در آن تمام ساختمان های عمومی برای 15 روز آینده به عنوان نگرانی های اطراف coronavirus تا سطح شیب دار در سراسر کشور.

این تعطیلی آن آغاز خواهد شد و در ساعت 8 صبح در 18 مارس مطابق با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus دستورالعمل برای امریکا که توصیه می شود برای اجتناب از تجمع بیش از 10 نفر با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط گاو دریایی شهرستان.

این تعطیلی یک روز پس از پس از گاو دریایی شهرستان اعلام دولت محلی اضطراری.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در حالی که مردم قادر نخواهد بود برای ورود به ساختمان های عمومی برای راه رفتن در خدمات برای 15 روز آینده شهرستان و کارکنان ادامه خواهد داد برای به خدمت عمومی و خدمات و هنوز هم به کار گیرند.

این شامل گاو دریایی شهرستان منطقه خدمات حمل و نقل است که انتظار می رود به کار به صورت عادی از جمله دستی خدمات اتوبوس.

“خدمات حمل و نقل باقی می ماند یک سرویس حیاتی برای افراد بدون دسترسی به ملزومات مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و قرار ملاقات های پزشکی گفت: شهرستان مدیر Cheri Coryea در انتشار اخبار. “این یک ساعت-توسط-یک ساعت یک اورژانس رویداد و باید یک دستور باید اجرا شود بیشتر به حفاظت از ما را که تماس بگیرید.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در جلسات عمومی را در طول 15 روز آینده لغو خواهد شد یا دوباره داده. ساختمان های عمومی خواهد شد که به روی عموم بسته خواهد شد و شامل بخش اداره ساختمان گاو دریایی شهرستان خدمات حیوانات, مکان, G. T. بری مرکز تفریح و سرگرمی (تمام ورزشی در بازی های لیگ و دیگر سازمان یافته وقایع لغو شود) برادنتون منطقه مرکز کنوانسیون آب و برق, دولت, ساختمان, Manatee County Clerk of Court تاریخی دادگاه و گاو دریایی شهرستان اموال ارزیاب.

این بسته همچنین شامل تمام گاو دریایی شهرستان, کتابخانه های عمومی, مکان, اگر چه منابع آنلاین را هنوز هم در دسترس خواهد بود برای چک کردن. اواخر مواد جریمه ها و هزینه های متعلقه در طول این زمان بخشوده خواهد شد.

گاو دریایی شهرستان و پارک ها و حفظ سواحل و سایر امکانات رفاهی باز باقی خواهد ماند در حال حاضر اگر چه مردم را تشویق به ورزش اجتماعی فاصله زمانی که در اماکن عمومی. تحت فرماندار سفارش سواحل ممکن است باز باقی می ماند اما محدود به 10 نفر در هر گروه و در فاصله شش پا بین احزاب است.

برای یک لیست کامل از تعطیلی و لغو بازدید www.mymanatee.org/coronavirus

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>