Coronavirus فلوریدا: گاو دریایی شهرستان تحمیل 11 بعد از ظهر حکومت نظامی موثر بلافاصله

موقت منع رفت و آمد را محدود کردن جنبش در گاو دریایی شهرستان هر روز بین ساعت 11 شب تا 5 صبح خواهد شد و به اثر را بلافاصله.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

موقت منع رفت و آمد منع غیر ضروری سفر در گاو دریایی شهرستان شد وضع شده توسط هیئت شهرستان کمیسیون در نشست اضطراری روز شنبه.

اورژانس قطعنامه که توصیه شده توسط شهرستان و سیاست های گروه یک روز پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر ایالت اقامت در خانه که رفت به اثر اولیه صبح روز جمعه را محدود عابر پیاده و فضایی جنبش در همه گاو دریایی شهرستان بین ساعت 11 شب تا 5 صبح هر روز و بلافاصله موثر خواهد بود.

کمیسیون صندلی بتسی Benac تنها کمیسر به حضور در فرد به دیگران chimed در تقریبا هر چند حدود 20 نفر بودند و در حضور و غیاب با وجود این واقعیت است که برای اولین بار عمومی می تواند در تماس با سوالات. Benac گفت که او امیدوار است برای دیدن جلسات حرکت در جهت تبدیل شدن به طور کامل مجازی در آینده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“هدف از این مقررات منع رفت و آمد است برای کمک به اجرای قانون محلی در نگه داشتن مردم در خانه زمانی که آنها نیاز به بود” گفت: عمومی مدیر ایمنی یعقوب ثور. “موقت منع رفت و آمد بیشتر خواهد شد اطمینان حاصل شود که گاو دریایی شهرستان رانندگان و عبور و مرور در خارج از خانه خود تنها به دلایل جدی مانند رفت و آمد به یک کار ضروری.

“این مهم است که توجه داشته باشید که این نه تصویب یک پلیس دولت و یا حکومت نظامی. وجود خواهد داشت نه بلوک های جاده شما لازم نیست مقالات. اگر شما در حال کشیده شدن توسط اجرای قانون در طول این طور موقت محلی مقررات منع رفت و آمد افسران خواهد شد آموزش به کسانی که بدون مدرک معتبر هدف می شود و توضیح دهد که چرا آنها باید به خانه و گفت:” ثور.

مرتبط: آنچه ضروری است خدمات و کسب و کار در فلوریدا در طول مستند?

گاو دریایی شهرستان مقامات می گویند که این قطعنامه را به سازمان های اجرای قانون توانایی اجرای گروه جمع آوری محدودیت در مالکیت خصوصی در رابطه با فرماندار DeSantis’ دستور اجرایی 20-91 و 20-92.

آن را به عنوان قبل از شهرستان COVID-19 محدودیت تنها قابل اجرا بر روی اموال عمومی مانند سواحل عمومی و رمپ قایق. و در حالی که هر دو شهرستان و مقامات شهر می گویند عمومی تا حد زیادی توجه کسانی که محدودیت های گروه اجتماعات در اماکن خصوصی مانند تعطیلات اجاره خانه مراکز تفریحی و رویداد, سالن همچنان در برخواهد داشت خطر بهداشت عمومی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

اما مکمل های اضطراری محلی قطعنامه را به گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر و دیگر اداره پلیس شهری افسران توانایی صدور استناد به هر کسی که در انطباق با فرماندار دستور اجرایی از جمله گروه تجمعات در مالکیت خصوصی. تحت فلوریدا اساسنامه 252.50 کسانی که نقض مقررات منع رفت و آمد خواهد بود گناه از درجه دوم بزه و می تواند در خدمت توجه به نظر می رسد منظور.

چند County کمیسیون از جمله کارول Whittmore و ونسا Baugh گفت که بسیاری از ساکنان نوشت ابراز نگرانی خود را از آزادی که به طور بالقوه محدود منع رفت و آمد بودند و آب گرفتگی با ایمیل ابراز احساسات مشابه در طول جلسه.

منطقه چهار کمیسر مبهم Servia, گفت که هر زمان که شما صحبت کردن در مورد در نظر گرفتن آزادی های مدنی را به او می دهد قابل تامل است. اما او همچنین گفت که بحران بهداشت عمومی از جمله این پیچیده است که موضوع وقتی که می آید به حفاظت از ساکنان.

“من می خواهم به مطمئن شوید که همه ما از آزادی های مدنی در حال محافظت و من درک می کنم قانون اساسی ما بسیار خوب است و من نگه دارید که در بالاترین توجه, اما من فکر می کنم ما می تواند استدلال می کنند که COVID-19 در حال حاضر منجر به برخی از محدودیت در آزادیهای ما. من فکر می کنم که آزادی بستگی به داشتن مقدار مناسب از امنیت و همچنین در طول یک بحران” گفت: Servia,.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

گاو دریایی شهرستان ساکن کن پیپر گفت: در نظر عمومی در این نشست که او می بیند مقررات به عنوان قانون اساسی و تخطی از مردم متمم چهارم حقوق. منطقه سه کمیسر استیو Jonsson گفت که او نمی تواند حمایت از چنین قطعنامه ای آن را به عنوان محدود از حقوق ساکنان. این شهرستان همه چیز به آن نیاز دارد برای امن نگه داشتن مردم با فرماندار اجرایی نظم و فقط می توان با در نظر گرفتن دور مقیم حقوق, او گفت:.

“من قصد ندارم به پلیس در زندگی شخصی مردم. من فقط فکر می کنم این یک ایده بد است” گفت: Jonsson.

اما کلانتر ریک ولز گفت که او نمی تلاش برای از بین بردن هر کسی حقوق, اما به جای تمرکز بر کاهش گسترش یک ویروس است که او احساس می کند مانند بسیاری از مردم گرفته اند به طور جدی به عنوان آنها باید.

“ما در حال تلاش برای محدود کردن آزادی خود را, ما می گویید به ماندن در خانه” ولز گفت. “ما در حال تلاش برای دستگیری هر کسی که ما در حال تلاش برای ناراحتی کسی اما واقعا وجود دارد هیچ دلیلی به خارج از خانه خود را تحت دستورالعمل مندرج توسط فرماندار منظور پس از 11 ساعت است.”

ولز گفت: به تنظیم ساعت که در آن مردم باید در خارج از خانه خود را خواهد آن را آسان تر برای شناسایی کسانی که شکستن فرماندار اجرایی به منظور ماندن در خانه علاوه بر ساخت آن را آسان تر برای به اجرا درآوردن.

ثور گفت که آن را نیز می تواند به اورژانس اولین پاسخ دهندگان یک دوره استراحت با کاهش فعالیت در آن ساعت. او معتقد است که حکومت نظامی است و یک جزء مهم در کاهش این ویروس در طی چه به نظر او مهم است با افزایش انتظار می رود در هفته های آینده و برخی پیش بینی ها نشان می دهد که توسط مارس 8 فلوریدا می تواند بیش از 21,000 موارد با بیش از 300 در گاو دریایی شهرستان به تنهایی.

یک حکومت نظامی خواهد ارسال یک پیام واضح و روشن است.

“مردم باید بدانند که نباید در جاده. حتی امروز در حال حاضر که من سوار اینجا به این جلسه به نظر می رسد مثل یک روز عادی. من می خواهم برای دریافت یک پیام در سراسر به مخاطبان و کسانی که گوش دادن: ما در یک نقطه بحرانی برای پهن کردن منحنی برای قرار گرفتن در معرض COVID-19 و یک حکومت نظامی را تنها کمک به ما در انجام این کار گفت:” ثور.

حکومت نظامی اعمال می شود به عابر پیاده و فضایی جنبش و همچنین ایستاده و پارکینگ اما باید استثنا برای سفر ضروری است. این استثنا شامل کسانی رفت و آمد و از کار آتش نشانی اورژانس و بیمارستان خدمات حمل و نقل پزشکی بیماران, ابزار, تعمیرات, دولت و دولت های محلی و کارکنان و مقامات ارائه خدمات اورژانس تماس, توسط پزشکان, خدمات تحویل غذا و راه رفتن حیوانات خانگی.

حکومت نظامی ساعت خواهد شد که به اثر چهار شنبه, محدود خواهد شد تمام جنبش دیگر در گاو دریایی شهرستان بین ساعت 10 شب تا 5 صبح هر روز. حکومت نظامی است به مدت هفت روز تمدید خواهد شد در هفت روز افزایش در صورت لزوم.

اورژانس قطعنامه شد توصیه می شود به شهرستان کمیسیون یک روز پس از این ایالت اقامت در خانه سفارش توسط شهرستان و سیاست که متشکل از مدیر ایمنی, شهرستان, مدیر, شهرداران روسای پلیس و کلانتر. ثور گفت که county سیاست گروه ملاقات دو بار در چند روز گذشته به توصیه این قطعنامه به هیئت شهرستان کمیسیون.

آن را تصویب 5-2 با Jonsson و Baugh به عنوان تنها مخالفان.

برخی دیگر از تغییرات به گاو دریایی شهرستان نیز نهاد از جمله تنظیمات به MCAT روزانه که ادامه خواهد داد اما با مسیرهای توقف در 7 p. m.

آنا ماریا جزیره برقی و مسیر 3 در خدمت گاو دریایی خیابان/جاده دولت 64 راهرو را هم کاهش می یابد به 60 دقیقه ای خدمات فراوانی از دوشنبه تا شنبه. وجود خواهد داشت هیچ AMI برقی خدمات در یکشنبه تا اطلاع ثانوی.

این قایق داخل کشتی بازرگانی کلید شاتل را نیز متوقف سازد تا اطلاع ثانوی.

این پل هوایی اتصال سرویس که متصل گاو دریایی شهرستان و شهرستان Pinellas روزانه را در حال حاضر در پنج شنبه, چهار شنبه و جمعه فقط.

سواران با سوال یا نگرانی می توانید تماس MCAT در (941) 749-7116.

بخش عمومی در دادگاه های بسکتبال نیز در حال حاضر بسته شده است. در حال حاضر شهرستان پارک سگ باز باقی خواهد ماند اما مقامات پارک هستند و در فرایند از بین بردن مناطق صندلی در سگ غرفه به dicsourage گردهمایی های اجتماعی.

این شهرستان نیز به تازگی تمدید محلی وضعیت اضطراری اعلام تا 7 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>