Coronavirus فلوریدا: گاو دریایی شهرستان رمپ با دوم درایو از طریق تست سایت

از شنبه فقط 2,744 آزمایشات انجام شده در این منطقه که به مقدار حدود نیم درصد از گاو دریایی شهرستان ساکنان.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

گاو دریایی شهرستان با وجود داشتن چهارمین ترین COVID-19 مرگ و میر در کشور در 40 تا عقب مانده دیگر شهرستان فلوریدا وقتی که می آید به تست.

اما اگر همه می رود با توجه به برنامه ریزی های تست شده برای coronavirus در گاو دریایی شهرستان است که در مورد به دریافت یک کمی آسان تر است.

دو روز پس از شهرستان کمیسیون مجاز کشیدن تا 100.000 دلار از $6.5 میلیون اضطراری فاجعه صندوق اضافی برای خرید تست کیت و تجهیزات حفاظت فردی در این شهرستان اعلام کرده است که از آنجا به دست آمده 740 نمونه مجموعه کیت اجازه می دهد برای افزایش تلاش های تست.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

بسیاری از کسانی که تست کیت آمد و به عنوان یک نتیجه مستقیم از بودجه مصوب شنبه با حدود 500 از کیت خریداری شده توسط این شهرستان از MCR سلامت در یک همکاری مقامات امیدوارم که کمک خواهد کرد که به گسترش محلی COVID-19 تست با افزایش در دسترس بودن و قابلیت دسترسی از آزمایشات است.

به عنوان یک نتیجه بیماران در گاو دریایی شهرستان به زودی باید توانایی به آزمایش می شود در یکی از شش مکان در سراسر شهرستان از جمله دیگر درایو از طریق تست سایت که مجموعه ای است برای شروع روز.

“ما بسیار سپاسگزار از این فرصت را به کار با MCR بهداشت برای ارائه یک چرخش سریع در بحرانی COVID-19 آزمون برای ساکنان گاو دریایی شهرستان گفت: شهرستان مدیر Cheri Coryea در انتشار اخبار. “همراه با آزمون های اضافی ارائه شده توسط وزارت بهداشت صدها نفر از ساکنان محلی در حال حاضر می توانید پیدا کردن یک تست بدون بدون هیچ زحمتی. و من می خواهم از ساکنان ما می دانیم که خیلی بیشتر در حال انجام است به امن تست اضافی برای هفته آینده. ما ادامه خواهد داد برای انجام تمام آن طول می کشد برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم تست شده و در صورت لزوم به دیدن یک کاهش در COVID-19 موارد در جامعه ما است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

وزارت بهداشت در گاو دریایی شهرستان میزبان دومین درایو از طریق نمونه مجموعه سایت در برادنتون منطقه مرکز کنوانسیون. سایت باز باقی خواهد ماند و هر روز از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر و اجرا خواهد شد و با شروع روز چهار شنبه, آوریل 29 طریق چهار شنبه, آوریل 1.

بازدید کنندگان به مجموعه سایت باید یک نسخه معتبر به آزمایش می شود برای COVID-19 و باید یک وقت ملاقات در پیشبرد با گاو دریایی شهرستان در بخش بهداشت و درمان. به یک وقت ملاقات تماس 941-748-0747.

در طول سه روز برگزاری 240 نمونه مجموعه کیت استفاده می شود, با وزارت بهداشت, برنامه ریزی تا 80 قرار ملاقات در هر یک از سه روز. شصت اضافی تست کیت برگزار خواهد شد به صورت “قرارداد ردیابی” و یا تست کسانی که در معرض خطر بالاتر از دیگران با توجه به قرار گرفتن در معرض بالقوه با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط این شهرستان است.

کسانی که وارد درایو از طریق تست سایت نیز باید باقی می ماند در وسیله نقلیه خود را در تمام زمانها. هیچ پیاده روی تا بیماران دیده می شود. رانندگان نیز باید قادر به ارائه یک ID عکس و یک نسخه برای نمونه مجموعه, نوشته شده توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را. نام در شناسه یا اثبات آدرس باید مطابقت نام در این نسخه.

برای کسانی که نمی توانند درایو را از طریق تست سایت نیز وجود خواهد داشت فرصت های اضافی برای تست در پنج گاو دریایی شهرستان محل از طریق همکاری با MCR سلامت. بیمار هزینه برای تست و هر گونه هزینه های مربوط تعیین خواهد شد در زمان مراجعه به این سایت اما امنیت عمومی مدیر یعقوب ثور گفت که هیچ کس می تواند تبدیل به دور قادر به پرداخت.

این MCR بهداشت مکان او گفت: در حال ایده آل برای افرادی که به طور معمول بیمار است و ممکن است یک پزشک مراقبت های اولیه. آنها همچنین یک فرصت خوب برای کسانی که یا بیمه و یا underinsured و ممکن است مشکل در به دنبال یک پزشک است که می تواند به آنها توصیه می شود برای تست با یک نسخه به عنوان مورد نیاز است در این درایو از طریق محل.

“بسیاری از گاو دریایی شهرستان ساکنان در حال حاضر گزینه برای بازدید از MCR و سلامت آنها می تواند کمک به کسانی که نیاز دارد” ثور گفت: در انتشار اخبار. “MCR سلامت ارائه می دهد پزشکان که می تواند ارزیابی بیماران دچار علائم مربوط به COVID-19 اگر آنها در حال حاضر نیست که یک پزشک مراقبت های اولیه و آنها را در سایت داروخانه خدمات است.”

پنج گاو دریایی مکان از طریق MCR سلامت عبارتند از:

شرق گاو دریایی بهداشت و سلامتی مرکز 1312 گاو دریایی Ave. E. برادنتون (941-708-8700).
جنوب شرقی خانواده مرکز بهداشت و درمان 919 53 Ave. E. برادنتون (941-751-8100).
جنوب غربی مرکز بهداشت 5325 26 سنت W. برادنتون (941-752-7173).
لاتون چیلس اطفال 1515 26th, Ave E, برادنتون (941-708-8600).
ادگار H. قیمت خانواده و کودکان مرکز بهداشت و درمان 12271 آمریکا Hwy. 301 N. Parrish (941-776-4050).

از شنبه فقط 2,744 آزمایشات انجام شده در این منطقه که به مقدار حدود نیم درصد از گاو دریایی شهرستان ساکنان. در حالی که آزمایش کمبود شده اند به خوبی اطلاع عموم در سراسر کشور در این شهرستان ارقام را عقب مانده و زیر سایر استان ها که در حال تلاش برای امن تست خود را. بیش از 280,000 فلوریدا و یا در حدود 1% از جمعیت شده بود را آزمایش کردند که از روز شنبه با توجه به بخش سلامت است. این می آید با وجود این واقعیت است که گاو دریایی شهرستان تا به حال چهارم بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور در حالی که رتبه بندی تنها 15 در جمعیت.

شهرستان تصویب کمیسیون $100,000 در بودجه اضافی برای کیت که آنها تخمین می زنند ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به خرید حدود 1200 کیت در مجموع به همراه تجهیزات حفاظت فردی پس از تلاش برای امن تست از دولت است.

دولت فرستاده گاو دریایی شهرستان 150 کیت در مارس 5, اما این دستورالعمل به نظر می رسد در چینی ماندارین است. دو هفته بعد و کیت تلقی می شد unusuable توسط دولت که خواسته این شهرستان به ارسال آنها را به عقب.

آزمون های اضافی فرستاده شدند و از دولت زیر در روز سه شنبه شهرستان جلسه کمیسیون.

هر کسی در گاو دریایی شهرستان که معتقد است آنها ممکن است COVID-19 باید تماس بگیرید گاو دریایی سلامت در خط 941-242-6649 قبل از تماس با 911 یا بازدید از یک اتاق اورژانس بیمارستان.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید DOH COVID-19 تدریس خصوصی در 866-779-6121 و یا بازدید www.floridahealth.gov/covid-19 .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im