پسر عمو قهوه ای انتخاب شد در سال 1994 و در خدمت منطقه 2 تا سال 2010.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

پسر عمو قهوه ای, Manatee County, اولین آمریکایی آفریقایی کمیسر درگذشت اوایل روز شنبه به علت عوارض ناشی از کوروناویروس.

مرگ او اعلام شد به توسط کمیساریای کارول Whitmore جمعه در یک جلسه اضطراری کمیسیون شهرستان برگزار شد به بحث در مورد COVID-19 و موقت منع رفت و آمد.

“من به برخی از اخبار بد به بحث در مورد. کمیسر گوئن قهوه ای درگذشت 2:49 از این بیماری وحشتناک. او در خانه بود. او در یک خانه سالمندان است. او قادر به رانندگی تا کسی آن را به او. خانواده او از من خواست به عموم اعلام این برای همه شما و لطفا دعا کنید برای او. بنابراین برای کسانی از شما که می گویند که شما نمی دانید و کسی نمی تواند قرار دادن یک نام به این کمیسیون گوئن قهوه ای, rest in peace” گفت: Whitmore.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

قهوه ای انتخاب شد در سال 1994 و در خدمت منطقه 2 که دهانه گاو دریایی رودخانه شامل برادنتون نخل باد بزنی Ellijay و Samoset محله تا سال 2010.

در علاوه بر این به گاو دریایی شهرستان اولین آمریکایی آفریقایی کمیسر او همچنین به عنوان اولین آفریقایی-آمریکایی از صندلی های گاو دریایی شهرستان هیئت کمیسیون. به عنوان یک کمیسر او همچنین خدمت در گاو دریایی شهرستان بندر اقتدار و گاو دریایی شهرستان مدنی مرکز قدرت.

“من شناخته شده گوئن قهوه ای برای یک زمان بسیار طولانی است و من می دانم که قلب او تا به حال برای جامعه خود, بنابراین من گسترش تسلیت به خانواده اش گفت:” کمیسیون صندلی بتسی Benac.

کمیسر رخی Bellamy که در حال حاضر نشان دهنده منطقه 2 صحبت از تاثیر بر گاو دریایی شهرستان در روز جمعه نشست.

“فقط به من اجازه می دهد به گسترش تسلیت به خانواده براون گفت:” Bellamy. “او تا به حال یک میراث در جامعه ما و در قلب من می رود به او و خانواده اش. و من می دانم که خانواده اش و من بسیار نزدیک به برخی از افراد در خانواده و ما بدیهی است که از کمیسیون شهرستان به خانواده براون ما گسترش ما عمیق ترین تسلیت. و چه می کند این است که به ارمغان می آورد این واقعیت برای آنچه که ما در حال برخورد با.”

قهوه ای موفق به دریافت دیپلم در رشته هنر در هنرهای لیبرال از گاو دریایی کالج مدرک لیسانس خود را در آموزش و پرورش از دانشگاه فلوریدا آتلانتیک و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه Nova در اداره نظارت و اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش با توجه به نامزد وب سایت. او شور و شوق برای آموزش و تدریس به عنوان استاد کمکی در کالج ایالتی فلوریدا و همچنین آموزش در اوایل دوران کودکی و مدیریت کلاس در Headstart که در آن او همچنین به عنوان مدیر اجرایی از سال 1991 تا 2002. او همچنین تدریس دخالت والدین و همچنین چند فرهنگی و در حال ظهور در کلاس های سواد آموزی در نوا جنوب شرقی دانشگاه برادنتون سایت.

او همچنین درگیر در سازمان های مختلف در جامعه در طول سال مانند دموکراتیک زنان گاو دریایی شهرستان که در آن او به عنوان متولی گاما رو فصل زتا فی بتا خواهری, مدیر عامل شرکت میزگرد و یک alumna رهبری گاو دریایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im