رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نشده نگذاشته ارسال دانش آموزان به مدرسه است. این گاو دریایی شهرستان مدیره مدرسه گفت که می خواهد به نگه داشتن مدارس بسته به کاهش گسترش COVID-19.

هفته گذشته رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: مدارس باید بازگشایی در مه “اگر آن را بی خطر است.”

“حتی اگر آن را برای یک زن و شوهر از هفته ما فکر می کنم وجود خواهد داشت مقدار که او گفت:” در آموزش و پرورش میزگرد پنجشنبه گذشته.

اما گاو دریایی شهرستان مدیره مدرسه است نه در همان صفحه. برخی از اعضای آن را می گویند نیست فرماندار تصمیم گیری است.

“ما به هیئت مدیره مدرسه — نه فرماندار یا رئیس جمهور ایالات متحده — دارای کنترل بر مدارس ما” گفت: عضو هیئت مدیره دیو خیش. “ما در حال رفتن به سازش ایمنی دانش آموزان و کارکنان با شتاب تجمع دانش آموزان و کارکنان.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

عضو هیئت مدیره اسکات امیدوار متخصص اپیدمیولوژی که مشغول به کار با سازمان جهانی بهداشت و مقامات دولتی در طول شیوع سارس در سال 2003 گفت که او نمی خواهد در نظر بگیرید باز شدن مدارس, با توجه به این واقعیت است که وجود دارد در ادامه به موارد جدید COVID-19 در گاو دریایی شهرستان.

“هیئت مدیره مدرسه است که دولت خود را نهاد و ما نمی گزارش به فرماندار — ما گزارش را به رای دهندگان که انتخاب ما” امید گفت. “آن را زودرس به تامل بازگشایی مدارس زیرا ما یک فعال بیماری در گاو دریایی شهرستان و ما نمی دانیم که ما اینجا نشسته امروز چگونه بسیاری از مردم در واقع آلوده.”

از صبح روز جمعه 314 نفر در گاو دریایی شهرستان آزمایش مثبت برای COVID-19 و 20 فوت کرده اند با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

رئیس هیئت مدیره Gina رسول گفت که به عنوان یک پدر و مادر و مربی سابق او می بیند مزایای افتتاح مدارس — او می خواهد به دیدن دوستان خود و او می خواهم برای دیدن دانش آموزان خود را. اما به عنوان یک عضو هیئت مدیره هدف او این است که به نگه داشتن دانش آموزان امن است.

“اگر (DeSantis) بودند به این تصمیم پس از آن ما خواهد مشورت وکلای ما و نگاه هر گزینه قانونی ما به عنوان یک هیئت مدیره را به مطمئن شوید که ما دانش آموزان, معلمان و کارکنان امن” رسول گفت. “مگر اینکه چیزی را به طور چشمگیری تغییر, من نمی خواهد اجازه دادن به هر کسی است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

معاون رئیس هیئت مدیره چارلی کندی که موضع شرکت در نگه داشتن مدارس بسته باقی مانده از سال نیز اشاره کرد که مدرسه منطقه در حال حاضر قرار دادن مقدار زیادی از کار را به انتقال به آموزش آنلاین.

“معلمان و دانش آموزان هستند و در نهایت شروع به آن را دریافت کند و ما تنها یک ماه و نیم از مدرسه,” او گفت:. “مزایای بیشتر از هزینه های بالقوه.”

حداقل 96 درصد از دانش آموزان در حال درگیر شدن در کلاس های آنلاین در Schoology پلت فرم با توجه به منطقه سخنگوی مایک باربر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

عضو هیئت مدیره جیمز طلایی در توافق با همکاران خود گفت: او تعجب خواهد بود اگر DeSantis اعلام کرد مدارس امن این سال تحصیلی.

“من فکر نمی کنم ما باید حتی فکر بازگشت به مدرسه تا ما مطمئن هستیم که این ویروس فتح شده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im