Coronavirus فلوریدا: گاو دریایی ضد عفونی کردن مدارس و برنامه ریزی برای باز بماند

این منطقه در حال آماده سازی برای دانش آموزان به بازگشت مارس 23 بعد از رخصتی بهار. بیش از 10 ، 000 مدارس در سراسر کشور در حال بسته شدن هستند.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

در حالی که حداقل نیم دوجین متحده و مناطق در جای دیگر در فلوریدا اعلام کرده اند که آنها در حال بسته شدن تمام مدارس به منظور محدود کردن گسترش coronavirus گاو دریایی شهرستان مدارس عمیق خود را تمیز مدارس صبح روز جمعه در آماده سازی برای بازگشت دانش آموزان از شکستن بهار در مارس 23.

“ما احساس خوب و یا به عنوان خوب به عنوان ما می توانیم به در آمده و تکمیل سه ماهه گذشته از سال تحصیلی گفت:” سرپرست سینتیا ساندرز. “من نمی خواهم پدر و مادر بدانند که دانش آموزان خود را امن هستند که ما در حال ارائه همه لازم پاکیزگی و بهداشت روش.”

متولیان در تمام مدارس دولتی در گاو دریایی شهرستان استفاده از مواد ضد عفونی کننده به نام Avistat-D به تمیز مشترک مناطق مانند دستگیره های درب های نرده میز و زمین های بازی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“این محصول می کشد coronavirus در دو دقیقه” گفت: Rober بلس سر نگهبان استوارت در مدرسه ابتدایی در برادنتون. “ما در حال انتظار برای شکستن بهار به شروع به تمیز کردن. ما از امروز آغاز شده چرا که ما احساس می کنیم که این چیزی است که بسیار مهم است.”

محصولات مورد استفاده توسط متولیان مدرسه همه تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: Todd Henson, منطقه مدیر تعمیر و نگهداری و عملیات.

“این لیست طولانی از محصولات چیزی است که ما باید در موجودی ما است که ما با استفاده از به طور منظم” هنسون گفت. “این نه به ما.”

با وجود گسترش نگرانی ها در مورد coronavirus ساندرز گفت: نبود یک شیب در حضور این هفته است. به عنوان منطقه خواستار دانش آموزان احساس ناخوشی به ماندن در خانه هر گونه مربوط به غیبت شمارش به عنوان عذر در این زمان.

اگر دولت و یا منطقه تصمیم به بستن مدارس گاو دریایی شهرستان دارای آموزش های مجازی سیستم در محل و می گوید آماده است به دانش آموزان آموزش از راه دور.

“البته نه همان که در مدرسه” ساندرز گفت. “من می خواهم تصور کنید که دانش آموزان بزرگتر در حال رفتن به یک کمی بیشتر سهولت در یادگیری آنلاین از دانش آموزان جوان خواهد اما ما در حال حاضر راه اندازی یک سیستم و مقررات در محل به مراقبت از این است که اگر ما به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>