Coronavirus فلوریدا: گاو دریایی آماده سازی مدارس مجازی آموزش و پرورش

آموزش مجازی برنامه ها در جای خود در مورد منطقه نیاز به بستن مدارس با توجه به شیوع کروناویروس

تعداد موارد گزارش شده از coronavirus همچنان به افزایش در فلوریدا, با تایید موارد در گاو دریایی شهرستان های گاو دریایی شهرستان County School District حال آماده سازی در خانه آموزش سیستم در مورد پتانسیل شیوع در مدارس.

در حالی که وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک شیوع در مدارس است که این منطقه آگاه است و مقامات در حال ایجاد برنامه برای دانش آموزان به ادامه تحصیل اگر مدارس بودند ،

“ما در حال طراحی و ایجاد شده برای پیش-K از طریق کلاس 12 آنچه که ما در حال تماس های آموزشی تداوم یادگیری الکترونیکی در برنامه” گفت: Genelle Yost معاون سرپرست خدمات آموزشی. “این است و نه فقط برای این پتانسیل شیوع کروناویروس اما برای هر اضطراری; ما باید توانایی به جای آموزش در دست ما دانش آموزان به صورت الکترونیکی.”

این منطقه را با استفاده از آموزش مجازی سیستم به نام Schoology و گفت: این دستگاه ها و اینترنت در نقاط است که می تواند توزیع شده به دانش آموزان در خانه.

“سرویس های شبکه های اجتماعی برای K-12 مدرسه و موسسات آموزش عالی دوباره اجازه می دهد تا کاربران برای دسترسی به, ایجاد, به, دسترسی, مدیریت و به اشتراک گذاری علمی, مطالب” Yost گفت. “ما برنامه درسی و آموزش کارکنان مشغول به کار پشتکار به مطمئن است که همه چیز را تا به امروز است.”

این منطقه خواهد شد تنها مدارس در صورت وجود شیوع است که به طور مستقیم تاثیر می گذارد یک مدرسه در این رابطه گفت: Mike باربر. محلی مقامات بهداشتی توصیه برای دامنه و مدت تعطیلی مدارس خواهد بود ساخته شده مورد به مورد.

همانطور که از شنبه شب فلوریدا مدارس در حال تعطیل و فقط تعداد انگشت شماری از مدارس خصوصی بود لغو کلاس ها در هر نقطه با توجه به شیوع.

رخصتی بهار, سفر

پیش از رخصتی بهار, مارس 16-20 منطقه خود توصیه کارکنان و دانش آموزان و خانواده های آنها به دنبال CDC توصیه های برای سفر به کشورهای در معرض خطر بیش از رخصتی بهار, و اگر آنها در حال برنامه ریزی برای, برای تماس با مدرسه خود و یا سرپرست بلافاصله.

“مدرسه-حمایت و منطقه-حمایت مسافرت به مناطق با خطر بالا قطعا همه در حال لغو” Yost گفت.

جدید خارج از کشور و خارج از کشور سفر نیاز به حمل و نقل هوایی تایید نخواهد شد تا اطلاع ثانوی (به جز مواقع اضطراری و یا بسیار حساس و بحرانی کارمند سفر).

“اگر شما سفر به آن (high-risk) کشور (ساحلی) وجود دارد انتظار است که شما کامل اجباری 14-روز خود انزوا” Yost گفت. “ما در حال پرسیدن نه تنها خانواده ها بلکه خود ما کارکنان لطفا مطمئن است که ما می توانیم نگه داشتن همه امن پس از رخصتی بهار.”

بهار تمیز کردن

در حال حاضر و در طول رخصتی بهار, این منطقه خواهد شد “تمیز کردن عمیق” خود را از مدارس و ضد عفونی کردن تمام دستشویی و اتاق استراحت روزانه ضد عفونی روزانه در همه مشترک مناطق مانند دستگاه های کپی درب و دستگیره و سوئیچ نوری لوله ها و آب چشمه ها و زمین های بازی و سطوح تماس.

گاو دریایی شهرستان مدارس به تازگی موفق به دریافت بیش از 1000 واحد 1 لیتری پر کردن مجدد از الکل بر اساس دست عفونی و دریافت خواهد شد یکی دیگر از 300 هفته آینده گفت: Doug واگنر معاون سرپرست خدمات کسب و کار و عملیات.

“هنگامی که coronavirus آمد به نور ما بلافاصله دستور داد بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست و اسپری شده اند که طبقه بندی شده اند به واحد تقسیم شده و بر اساس جمعیت و مدرسه تحویل به مدارس با توجه به اصول” واگنر گفت.

به عنوان منطقه در حال تلاش برای سرکوب و وحشت در میان دانش آموزان ، والدین و معلمان آن است که هماهنگی با فلوریدا وزارت بهداشت و گاو دریایی شهرستان مدیریت اضطراری برای تعیین یک دوره عمل آن در مدارس.

در پاسخ به رشد شیوع کروناویروس در ایالت فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه.

“با اعلام وضعیت اضطراری رژیم صهیونیستی است. DeSantis اطمینان است که دولت و دولت های محلی باید منابع و انعطاف پذیری آنها نیاز به آماده سازی و پاسخ گفت:” جنیفر Bencie شهرستان افسر بهداشت فلوریدا وزارت بهداشت در گاو دریایی شهرستان. “بالاترین اولویت از هر دو فرماندار و فلوریدا وزارت بهداشت در این زمان است که به سرعت گسترش COVID-19 و اطمینان حاصل شود هر کس که به طور بالقوه آلوده است مناسب شناسایی برای مراقبت و جدا شده است.”

این منطقه در مشاوره دانش آموزان به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار و تماس با گاو دریایی در بخش بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>