Coronavirus فلوریدا: گاو دریایی معلمان به گزارش هفته آینده

این گاو دریایی انجمن آموزش و پرورش است هل دادن در برابر تماس برای معلمان به گزارش مدارس روز دوشنبه به منظور توسعه آموزش آنلاین برنامه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

با مدارس توقیف ایالت حداقل تا 15 آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و معلمان و مدیران و کارکنان پشتیبانی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در حال تلاش برای نگه دارید تا با مسائل در حال ظهور از همیشه در حال تغییر بحران بهداشتی.

معلمان در گاو دریایی در حال برنامه ریزی برای بازگشت به مدارس در هفته آینده برای شروع برنامه ریزی انتقال به آموزش از راه دور در حالی که ساراسوتا مقامات مدرسه اعلام کرد که مدارس بسته باقی خواهد ماند در هفته آینده و تنها کارکنان تلقی می شود “عملیاتی ضروری” نامیده خواهد شد در به کار با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان منطقه در مارس 16.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

گاو دریایی را برای معلمان به بازگشت به میان می آید افزایش حکم از مقامات دولتی برای مردم به لحاظ اجتماعی منزوی کردن خود و نه در جمع گروه های بزرگتر از 10 برای جلوگیری از گسترش ویروس. در همان زمان, مناطق تحت فشار هستند برای پیاده سازی آموزش مجازی برنامه ای برای دیدار با الزامات دولت برای دانلود آموزش ساعت در حالی که مدارس تعطیل هستند و نه خطر امکان داشتن به گسترش مدرسه اگر دانش آموزان دریافت نمی کنید حداقل.

گاو دریایی انجمن آموزش و پرورش رئیس جمهور پت آرایشگر گفت که او خواسته است برای ملاقات با سرپرست سینتیا ساندرز به نگرانی در مورد معلمان ایمنی آنها به عنوان بازگشت به کار.

“بزرگترین نگرانی مردم این است که چرا از آن است که ما باید برای رفتن به محل کار هفته آینده و اساسا چگونه می خواهیم به امن است؟” آرایشگر گفت. “من نگران ما مردمی که سقوط به دسته پر خطر.”

گاو دریایی معاون سرپرست برای عملیات داگ واگنر گفت: تمیز کردن کارکنان در حال صرف چند روز گذشته ضد عفونی مدارس و معلمان خواهد عمل “اجتماعی فاصله” اقدامات زمانی که آنها بازگشت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

معلمان در گاو دریایی که در سفر به یک منطقه در معرض خطر و ساحلی هستند که نیاز به استفاده از مرخصی استعلاجی به خود منزوی برای 14 روز. آرایشگر گفت: این اتحادیه با ارسال تقاضا نامه خواستار تاثیر چانه زنی بیش از این منطقه نیاز به معلمان به استفاده از خود را روز بیمار یا شخصی در این مثال.

“طرف ما این است که اگر منطقه سفارشات کسی به ماندن در خانه و سپس انتخاب کردن آنها به پرداخت برای تاثیر برای آن شخص” او گفت:.

گاو دریایی مسئولین مدرسه شده بود روز شنبه و در دسترس نیست به نظر. دولت با در نظر گرفتن کوتاه spring break قبل از بازگشت به کار پنج شنبه به توسعه برنامه برای انطباق با آشکار بهداشت بحران است.

ساراسوتا طبقه بندی شده/انجمن معلمان مدیر اجرایی بری Dubin گفت که او خوشحال نبود یک مبارزه او تا به حال با توجه به ساراسوتا منطقه تصمیم به تنها را ضروری پرسنل و اجازه می دهد تا معلمان برای کار از خانه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در ساراسوتا همه مدرسه کارمندان پرداخت خواهد شد خود را از نرخ طبیعی هفته آینده به مدارس بسته باقی می ماند. کارمندان به نام در به عنوان ضروری پرسنل را دریافت دو زمان پرداخت Dubin گفت: در یک ایمیل به کارکنان در روز سه شنبه. Dubin گفت: معلمان نیست “خاموش” هر چند به عنوان منطقه توسعه برای اجرای طرح های آموزش آنلاین آنها باید آماده به کار از خانه.

“اگر آنها به شما پرداخت برای روز آنها حق دارند انتظار کار از شما” Dubin گفت.

ساراسوتا مقامات هنوز در حال توسعه برنامه های خود را از راه دور و یادگیری است. مدرسه سخنگوی Kelsey Whealy گفت: به روز رسانی خواهد بود که بعد از چهارشنبه.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>