Coronavirus فلوریدا: قیمت شیر به شیرجه رفتن در زیر COVID-19 قطعیت

چون رستوران های محلی شده اند قادر به باز Dakin لبنی مجبور به تخلیه 48,000 گالن شیر در اولین هفته از خاموش کردن.

جری Dakin و همسرش کارن در میان گذشته باقی مانده دامداران در گاو دریایی شهرستان. آنها همچنین در میان گروه را انتخاب کنید از کارگران تلقی “ضروری” توسط مقامات دولتی به دلیل کمک به آنها عرضه جهانی مواد غذایی و زنجیره ای با شیر است.

اما با COVID-19 همه گیر رانندگی لبنی و قیمت محصول پایین Dakins’ کار ضروری است از دست دادن ارزش ترک آنها به دنبال به سمت تاریک و نامشخص آینده.

چون رستوران های محلی شده اند قادر به باز Dakin بود مجبور به تخلیه 48,000 گالن شیر در اولین هفته از خاموش کردن. که او هزینه در حدود $87,000. این مزرعه در حال حاضر آزادسازی نیمی از این مبلغ است اما هنوز هم لطمه می زند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

حدود 92 درصد از کسب و کار رستوران خود را از دست داده است. هر چند هیچ یک از فراورده های لبنی 80 کارکنان اجازه رفتن مزرعه به فروش می رسد 150 از آن 2,400 گاو و کاهش در خوراک. همچنین این کاهش به $2.50 یک گالن بنزین و فروش آن در سایت. بسیاری از مردم در جامعه آمده اند و خریداری شیر برای حمایت از کسب و کار. Dakin سپاسگزار است اما او نیز نگران است.

“آن را واقعا دشوار است برای ما” Dakin گفت. “ما فقط تلاش برای زنده ماندن.”

اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله حکم را به شدت محدود کسب و کار در سراسر کشور, بسته شدن رستوران ها و مدارس و فروشگاه های خروج از کشاورزان در سراسر کشور با هیچ بازار.

مرتبط: رستوران, تعطیلی تحمیل خسارت های ناخواسته در فلوریدا تولید مزارع

آن را در مورد به دست آوردن حتی بدتر است.

قیمت شیر در روز جمعه انتظار می رود به سقوط توسط متناوب 30 درصد ایالات متحده وزارت کشاورزی هفته گذشته اعلام کرد.

قیمت شیر کوچک خواهد شد از $16.64 برای 11 گالن شیر برای تنها $12.95 و زیر هزینه پردازنده و دامداران نیاز به نگه داشتن به پرداخت صورتحساب. که به طور بالقوه فلج در حال حاضر شکننده صنایع لبنی.

در حالی که دامداران در اینجا باید درخواست دولت فدرال برای تعیین کف قیمت برای شیر مقامات عمدتا انکار کرد که در صورت درخواست. بدون کمک از وزارت کشاورزی ایالات متحده بسیاری از چند نسل کشاورزان در فلوریدا بزرگترین لبنی وزارت امور خارجه در غرب خواهد شاتر برای خوب است.

زمان وحشتناک

این Dakins’ اپیدمی ناشی از مشکلات مالی ساخت در یک و نیم دهه از مشکلات اقتصادی برای کشاورزان و آمد در یک نقطه زمانی که همه چیز شروع به نگاه کردن گفت: Colleen لارسون منطقه لبنی عامل برای دانشگاه فلوریدا/IFAS فرمت در جنوب فلوریدا.

لارسون گفت: “یک حس خوش بینی” در صنعت کشاورزی در آغاز سال 2020 است. صنایع لبنی قیمت دنبال شد بهتر از آنها تا به حال در سال های اخیر است.

دامداران انتظار می رود قیمت شیر به نوسان است اما به طور معمول آنها را در یک سه چرخه. آخرین رکود طولانی دیگر با مردم کمتر نوشیدن شیر در بخشی به دلیل افزایش محبوبیت غیر لبنی جایگزین مانند بادام و جو و سویا و شیر.

Dairy farms رو به کاهش هستند. وزارت کشاورزی ایالات متحده نیز گزارش داد که مجوز گاوداری اعداد در کشور کاهش یافته 2,731 در مجموع 6.8%. وجود دارد استفاده می شود 38 گاوداری های شیری گاو دریایی شهرستان. تنها سه نفر باقی می ماند و آنها در Dakin خانواده است. فلوریدا تا به حال 152 دو سال پیش. نیم باقی می ماند.

مرتبط با: Publix وعده برای کمک به کشاورزان با خرید مازاد تولید اهدای آن به بانک های مواد غذایی

اما رکود اقتصادی می تواند بدترین صنعت دیده می شود پس از رکود بزرگ گفت: Joe Wright, جمهور, جنوب, شیر, Inc., یکی از بزرگترین قطب های تعاونی در فلوریدا.

“آن را بدتر از آنچه که ما دیده ایم در هر یک از ما در طول عمر” گفت: رایت, که همچنین با همکاری صاحب V&W مزارع در Hardee شهرستان با همسر خود. “ما باید هرج و مرج و ما نیاز به کمک از دولت فدرال است اما آنها در حال گرفتن یک دست کردن رویکرد است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

چشم در واشنگتن

در حال حاضر به عنوان اپیدمی ناشی از ملی اضطراری امتداد آن به ماه سوم رایت گفت: خوش بینی از اوایل سال 2020 از بین رفته است و کشاورزان که مجبور به نوبه خود به همان محل آنها همیشه برای کمک به در طول زمان به چالش کشیدن: دولت فدرال است.

جنوب شرقی Milk Inc. و سایر ذینفعان خواسته اند USDA برای مواقع اضطراری شنوایی به طور موقت تعیین قیمت شیر است. مایع قیمت شیر تنظیم می شوند تا حد زیادی در قیمت پنیر و کره و پودر شیر و اقلام با عمر مفید طولانی تر.

رستوران ها, کافی شاپ ها, دانشگاه ها و تامین کنندگان برای مدرسه و سالن های غذاخوری هنوز خرید مقداری شیر در ماه مارس است. قیمت در حدود $17.46 بر اساس کمی بیش از 11 گالن. قیمت در ماه آوریل کاهش یافته است به $16.64 و مارس کاهش یافت و به تنها 12.95. تابستان است و هوا به شیب به عنوان کم به عنوان $11.19.

فلوریدا صنایع لبنی خواسته است وزارت کشاورزی برای تنظیم قیمت شیر در $15.68. که اجازه می دهد کشاورزان مانند تامی واتکینز نسل سوم کشاورز در Hardee County, فقط خراش است.

اما وزارت کشاورزی ایالات متحده را رد کرده است این درخواست. در نامه ای به فلوریدا سهامداران در روز چهارشنبه, بروس, Summers, سرپرست وزارت کشاورزی کشاورزی خدمات بازاریابی و گفت: دامداران به دنبال بالقوه دیگر جایگزین.

اما وجود دارد چند گزینه دیگر.

گاو را تعطیل نمی کردن و مایع شیر که عمدتا برداشت در فلوریدا بسیار فاسد شدنی. آن را سخت به قطع گوشه و کنار به عنوان یک کشاورز لبنی و تلاش برای جلوگیری از تولید یک فرایند آهسته است گفت: واتکینز که صاحب C. R. Melear لبنی یک 7,600 هکتار مزرعه خانواده در Zolfo چشمه.

“بسیار وجود دارد شما می توانید بدون به خطر انداختن سلامت گاو” واتکینز گفت. “گزینه های دیگر به فروش گاو خود را اما که در حال رفتن به آنها را خرید در حال حاضر که گوشت بسته بندی امکانات بسته است؟”

گزینه های محدود

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داد $15.5 میلیارد اولیه بیماری همه گیر امداد بسته به کشاورزان در اوایل این ماه. این برنامه ارائه خواهد پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دولت فدرال خواهد خرید شیر و گوشت و حرکت آنها را به بانک های مواد غذایی.

با این حال این وزارتخانه قرار داده است یک کلاه $125,000 در کمک های اولیه. به عنوان جمعی, جنوب, شیر, Inc. است خونریزی در حدود 70 میلیون رایت گفت.

کشاورزان نیز واجد شرایط برای کمک به تحت 2.2 تریلیون دلار مراقبت در عمل از طریق چک Protection Program, a $350 میلیارد برنامه با هدف حمایت از کسب و کارهای کوچک در طول بیماری همه گیر.

دیل McClellan, صاحب M&B لبنی و M&B Products Inc., فراهم می کند 50 درصد از شیر به مدارس در فلوریدا. او در مورد استخدام 150 نفر در تقسیم بین خود کارخانه فرآوری در هیلزوو و لبنیات مزرعه مرکبات در شهرستان است. McClellan واجد شرایط.

“تا زمانی که نقطه ما تا به حال به مردم گذاشته” گفت: McClellan. “اما ما در آستانه بودند و PPP آمد در زمان مناسب است.”

در حالی که پول را پوشش نمی همه McClellan هزینه آن را به او را از طریق بعد از چند ماه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در حالی که پرداخت به کشاورزان کمک کند نگه داشتن چراغ در آنها انجام نمی بسیار برای جبران درآمد از دست رفته ترک هر دو نمایندگان مجلس و کشاورزان خواستار کنگره شامل پشتیبانی اضافی برای صنعت کشاورزی در پتانسیل یک چهارم coronavirus امداد بسته است.

با این حال مجلس نمایندگان تنظیم نشده برای بازگشت به واشنگتن تا اوایل مارس و با شدید مذاکرات بیش از محتویات یک چهارم امداد لایحه رود برای ادامه اضافی برای کمک به کشاورزان بعید است که برای رسیدن به سرعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>