Coronavirus فلوریدا: وزرا انجمن نفع مجازی خدمات در طول همه گیر

منطقه کلیساها دبستان به صورت مجازی خدمات عید پاک.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — به عنوان بخشی از فعالیت های خود را برای هفته دفاع مقدس — که شامل مجازی ایستگاه از صلیب و خدمات عید پاک — ساراسوتا وزرا انجمن خواسته خود رئیس جمهور برگرد. دکتر تام Pfaff, برای ارسال دولتی ران DeSantis نامه معرفی علیه کلیساها اجازه می دهد به جمع در گروه های بیشتر از 10 است.

Pfaff گفت که اعضای انجمن نیست و پشتیبانی نمی جماعت نشست و نشسته 6 فوت از هم جدا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“ما احساس می کنیم که این زمان برای انجام آنچه که مطلق نهایت شیوه مراقبت از” Pfaff گفت و سپس در ادامه به توضیح این که چرا این انجمن تصمیم گرفتند به قبل از ضبط یک ویدیو برای ایستگاه از صلیب جمعه به جای انجام آن زندگی می کنند.

در سال گذشته حدود 1000 نفر به دنبال ایستگاه از صلیب در سراسر مرکز شهر ساراسوتا.

این تصویری است که هنوز هم در دسترس برای مشاهده اینجا هستید:: bit.ly/2QSieVx.

“آن را به عنوان حرکت به عنوان راه رفتن” Pfaff گفت: از این ویدئو.

Pfaff اضافه شده است که این کانون قدردانی از واقعیت های اجتماعی که فاصله پروتکل های اجازه می دهد برای منطقه کلیساهای خود را برای حفظ کار توسعه مانند مواد غذایی pantries.

“همه که من به صحبت هستند قاطعانه در مورد ماسک صورت 10 نفر یا کمتر از 6 فوت, فاصله, مراقبت از یکدیگر ارائه وعده های غذایی برای کسانی که در حال تعطیل در, همه در یک فاصله” Pfaff گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در ضمن کلیساها اقتباس کرده اند به استفاده از زوم Facebook یا YouTube را برای پخش مقدس مطالعات جلسات و خدمات است.

“این یک تحول شگفت انگیز,” Pfaff گفت.

کلیساها را با استفاده از وب سایت خود را برای رسیدن به محله های کشیش نشین باقی مانده از هفته دفاع مقدس از جمله پنج شنبه شب زنده داری عید پاک و جمعه خدمات.

توجه داشته باشید اسقف نشین از ونیز پخش خواهد شد آن شب زنده داری عید پاک در 8:30 p. m. روز شنبه در وب سایت خود را در dioceseofvenice.org و یکی مسیح برنده شهر اتحاد کلیساها در ونیز بندر شمالی و جنوبی ساراسوتا کانتی در حال برنامه ریزی یک مجازی طلوع سرویس “ونیز افزایش” در 7:14 صبح جمعه که می شود در onechristwoncity.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>