Coronavirus فلوریدا: بیش از 1000 مورد از COVID-19 در فلوریدا در یکشنبه

کل شروع به پریدن کرد از 830 اوایل امروز. ساراسوتا کانتی در حال حاضر دارای 17 مورد در حالی که گاو دریایی شهرستان همچنان در 13.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا COVID-19 موارد آمار 1,007 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت 6 بعد از ظهر پنج شنبه به روز رسانی. 937 از کسانی که در حال ساکنان فلوریدا در حالی که 70 غیر-ساکنان فلوریدا تست شده و جدا شده در فلوریدا.

مرگ و میر ناشی از COVID-19 باقی ماند 15 در فلوریدا, اما شروع به پریدن کرد به 402 در ایالات متحده گاو دریایی شهرستان را مورد همان باقی مانده در 13 در حالی که ساراسوتا کانتی افزایش یافته و به 17 کل موارد.

ایالات متحده پیشی گرفته است اسپانیا برای تبدیل شدن به کشور سوم بیشترین تعداد موارد تایید شده — 32,644 — پشت ایتالیا و چین است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

به عنوان تعدادی از موارد گسترش یافته در یک کلیپ سریع فلوریدا مقامات افزايش را تعطیل مکان های که در آن مردم ممکن است جمع و گسترش این بیماری است.

اولین مدارس. پس از آن بارها و کاباره ها. سپس رستوران ها و سالن های ورزشی. تجهیزات پزشکی دستور داده شد برای پایان دادن به “غیر ضروری و انتخابی های پزشکی است.” حتی سواحل عمومی در حال حاضر از حد در بسیاری از بخش دولتی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در فلوریدا رسید و در میان آنها یک ساراسوتا و جدید بیماران در ساراسوتا بیمارستان یادبود.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در مجموع 13 نفر در سراسر فلوریدا اند و به عنوان یک نتیجه از بیماری های دستگاه تنفسی.

به عنوان آزمایشگاه های خصوصی پیوستن به این امکانات برای انجام سواب آزمون 1,099 نفر در حال نظارت در سراسر کشور. وجود دارد هنوز هم نزدیک به 1000 تست در انتظار نتایج با تعداد موارد تایید شده انتظار می رود به افزایش است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفته بود او به دنبال منزوی کردن COVID-19 بيمار در داخل هتل ها و مراکز کنوانسیون های خالی و امکانات پزشکی برای جلوگیری از آنها را از آلوده کردن دیگران است.

فرماندار زنجان به یکی دیگر از جلسه ظهر یکشنبه در میامی راک ورزشگاه محل دیگری درایو-از طریق تست سایت.

Broward و میامی-Dade شهرستان هولناک شده است با بسیاری از دولت COVID-19 بيمار به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با بیش از 350 موارد در مجموع. دولت نورد از یک درایو-از طریق تست سایت در Broward در روز جمعه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

طی هفته گذشته فرماندار صادر کرده است چند دستور اجرایی — از منع داخل سالن ناهار خوری و غیر فوری پزشکی به طور موقت سازندگان: میله playhouses و سینما برای به اجرا درآوردن فدرال اجتماعی فاصله اقدامات ایمنی.

بیش از 9000 نفر در فلوریدا تست شده برای رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>