Coronavirus فلوریدا: جدید ساراسوتا-گاو دریایی موارد; FL ساکن می میرد در CA

دولت اعلام کرد 25 موارد جدید شب جمعه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

ساراسوتا — فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 25 جدید کروناویروس موارد جمعه شب از جمله یک مورد دوم در ساراسوتا بیمارستان یادبود و یک مورد در گاو دریایی شهرستان. یکی دیگر ساکن فلوریدا بود که در حال درمان در کالیفرنیا درگذشت از بیماری های دولت در بخش بهداشت و درمان ،

SMH اعلام کرد خپله پس از 10 p. m. روز جمعه آن است که درمان 67 ساله گاو دریایی شهرستان که نشان داد شدید علائم تنفسی و “presumptively مثبت” برای رمان coronavirus.

بیمار قرار داده شد و تحت مراقبت کارکنان آموزش دیده در پیشگیری از عفونت و اقدامات کنترل.

62 ساله گاو دریایی شهرستان ساکن نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 و قرار داده شد در انزوا. این سفر مورد مربوط به دولت مقامات بهداشتی می گویند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها که برخی از آنها به علت بیماری در افراد و حیوانات به نام crownlike خوشه در سطوح آسوشیتد پرس ، ویروس ها می توانند باعث سرماخوردگی یا بیشتر از بیماری های جدی مانند سارس (سندرم حاد تنفسی), ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) و COVID-19 دومی که به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال 2019 در ووهان چین.

در مورد SMH می آید ساعت بعد از بیمارستان در یک کنفرانس مطبوعاتی ارائه وضعیت یک زن 50 ساله در نیویورک ساکن است که در حال حاضر تحت درمان COVID-19 در بیمارستان است. آن را منجر به از 16 کارمند بودن خود جدا شده تا زمانی که آنها را می توان مورد مطالعه قرار گرفتن در معرض خطر است.

DOH در حال بررسی است چگونه فرد آلوده شده است; uncleared اگر این سفر مربوط به مورد است.

وجود دارد در حال حاضر 62 موارد ایالت دولت در بخش بهداشت و درمان می گوید.

در روز پنج شنبه و علل شروع به پریدن کرد از 27 تا 42 — بیش از دو برابر شدن تعداد ایالت موارد پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام حالت اضطراری برای بهداشت عمومی در مارس 1 — از جمله 70 ساله فصلی ساراسوتا مرد که او نیز ساکن در ماساچوست است. این فرد در حال درمان در Broward شهرستان و سفر کرده بود در آمریکا

چاک هنری یک مقام بهداشتی در فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی می گوید مرد است به تازگی از سفر خارج از ایالات متحده او گذشته بود در ساراسوتا در ماه دسامبر مقامات بهداشتی دولت می گویند.

SMH در انتشار اخبار گفت: اعلام حالت دوم که مراقبت از بیمار کنترل عفونت و بهداشت و درمان کارکنان تیم در حال همکاری نزدیک با دولت در امور بهداشت و درمان سازمان برای شناسایی کارکنان و دیگران در بیمارستان که ممکن است در تماس با 67 سال سن بیمار است.

کارکنان که در تماس با بیمار جدید را از خود جدا تا بیمارستان تیم می تواند ارزیابی خود را از ریسک و تعیین زمانی که آنها با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار بر اساس آخرین مرکز کنترل بیماری راهنمایی. وزارت بهداشت می گوید که آنها در حال کار برای شناسایی دیگران در جامعه که ممکن است در معرض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>