Coronavirus فلوریدا: هیچ پایان سال تست برای K-12 مدرسه

فلوریدا coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 216

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

کسب و کار و خاموش شدن و ناهمواری در سراسر کشور وارد فلوریدا شنبه, مارک اصلی تشدید تنش در دولت را تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بسته میله در سراسر فلوریدا به پایان رسید آموزش در دانشگاه ها و کالج ها برای ترم دستور داد حد 10 نفر در تجمعات و محدود رستوران اشغال 50% ترین اقدامات تهاجمی توسط دولت تا کنون در مبارزه با کروناویروس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

DeSantis همچنین گفت K-12 مدرسه نمی خواهد انجام پایان سال آزمون و والدین می توانند فرزندان خود را در همان کلاس در سال آینده در صورتی که مایل. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای تمدید تعطیلی مدارس فراتر از پایان ماه است که انتظار می رود در این هفته DeSantis گفت.

این حرکت گرفته شد در یک روز زمانی که تعدادی از فلوریدا coronavirus موارد افزایش یافته و به 216 و مشخص شد که این ویروس تا به حال در بر داشت راه خود را به یک Broward County تسهیلات زندگی کمک و کشته شدن 77 ساله شوم توسعه در دولت با بسیاری از ضعیف سالمندان در امکانات است که به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 بیماری ناشی از این کوروناویروس.

در ابتدا مردد به تحمیل اجباری در کسب و کار و یا افراد DeSantis معکوس البته روز سه شنبه در مد دراماتیک نشانه دیگری که تهدید سلامت COVID-19 شمار به فلوریدا ممکن است نیاز باشد که قبلا غیر قابل تصور اعمال.

عمیق اختلال در زندگی روزمره در فلوریدا در حال حاضر خاصی برای سال آمده است, اگر نه دیگر به عنوان مدارس و کسب و کار, از, بزرگ, حوادث لغو شد و حتی تجمع در ساحل محدود شده است.

در عین حال فرماندار هنوز متوقف کوتاه از گسترده تر کسب و کار بسته شدن دیده می شود در کشورهای دیگر که برخی از آنها توقیف تمام رستوران ها و سالنهای سینما و دیگر کسب و کار تلقی غیر ضروری. میامی-Dade County, Fort Lauderdale, ساحل میامی, شهرستان میامی و فلوریدا شهرداری بسته کشت کسب و کار فراتر از کافه ها و باشگاه شب سه شنبه. میامی-Dade این تعطیلی شامل رستوران ها و سالن های ضیافت ماشین منگنه, فیلم تئاتر, سالن های ورزشی, سالن و بولینگ alleys.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

ایالت نوار و باشگاه شب تعطیلی موثر بودند روز سه شنبه در 5 p. m. و برای حداقل 30 روز.

رستوران ها در سراسر بسیاری از دولت می تواند باز بماند اما DeSantis گفت: تشویق مردم به منظور گرفتن به جای ناهار خوری ،

علاوه بر محدود کردن رستوران ها به نصف ظرفیت DeSantis گفت: صندلی باید گسترش به حفظ شش پا فاصله بین مشتریان. و فرماندار گفت: کارکنان رستوران باید به نمایش و ورود آنها منع شده و اگر آنها را به “پاسخ مثبت به هر یک از ماشه سوالات از نظر سلامت است.”

“این طبقه برای فلوریدا برای آینده قابل پیش بینی” DeSantis گفت: از کسب و کار جدید محدودیت و اضافه کرد که او از تلاش های دولت های محلی به رفتن بیشتر است.

دانشگاه ها و کالج ها در حال حاضر شده بود, انتقال به آموزش آنلاین اما DeSantis روشن ساخته است جمعه که نمی شود موقتی. او گفت که او در حال همکاری با هیئت دولت از فرمانداران که نظارت بر دانشگاه سیستم برای اطمینان از کلاس های آنلاین انجام خواهد شد برای بقیه ترم.

“ما فکر می کنیم که دانشگاه های مجهز قادر به رسیدگی از راه دور, یادگیری” DeSantis گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

محدود کردن ساحل تجمعات می تواند به خصوص روی حیله و تزویر در یک وضعیت که در آن lounging در ساحل گرامی فعالیت و یکی از چند که هنوز هم به نظر می رسید ممکن است در یک زمان اجتماعی فاصله.

اما بسیاری از مردم نمی نگه داشتن فاصله خود را در ساحل با تصاویر بزرگ رخصتی بهار, جمعیت رفتن ویروسی در طول چند روز گذشته.

DeSantis گفت: به منظور محدود کردن جمعیت در سواحل مستقر در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای اجتماعات بزرگ صادر شنبه که به نام برای گروه های بیش از 10.

“آنچه که ما در حال رفتن به انجام این کار است که به سادگی برای ایالت طبقه سواحل — استفاده از CDC ارشاد از هیچ گروهی در ساحل بیش از 10 و شما باید به فاصله از هم جدا اگر میخوای در خارج وجود دارد به طوری که اعمال خواهد شد در سطح ایالت” DeSantis گفت.

کارشناسان بهداشت عمومی شده اند و اصرار مردم برای محدود کردن ارتباطات اجتماعی به سعی کنید به شکستن زنجیره ای از عفونت منجر به بسیاری از مقامات در نگاه به محدودیت های جدید در چگونه و از کجا جمع آوری مردم از جمله کسب و کار.

وجود یک فشار به تلاش برای کاهش میزان عفونت به اندازه کافی برای جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق COVID-19 موارد است.

اما به عنوان محدودیت در کسب و کار افزایش خواهد شد تا اثرات منفی اقتصادی. فلوریدا اقتصاد به شدت وابسته به بخش خدمات است. بسیاری از مردم در حال کار در کافه ها و رستوران ها و سایر خدمات مرتبط با کسب و کار است.

است که به ویژه در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان که در آن بسیاری از کسب و کار تهیه کردن به گردشگران و بازنشستگان.

با کسب و کار خاموش کردن و یا دیدن شدت کاهش درآمد دولت در حال حاضر به نظر می رسد رهبری برای عمده رکود اقتصادی.

“این است که یک عامل خارجی است که به علت مشکلات” در اقتصاد DeSantis گفت.

و محدودیت های در حال انتظار نمی رود که برای جلوگیری از یک چشم انداز مثبت در تعدادی از coronavirus موارد در کوتاه مدت.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 56 جدید کروناویروس موارد جمعه از جمله دیگر مورد جدید در گاو دریایی شهرستان.

گاو دریایی شهرستان در حال حاضر دارای شش مورد و ساراسوتا کانتی دارای سه. ساراسوتا بیمارستان یادبود در حال حاضر در حال درمان چهار بیمارانی که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مرگ اعلام کرد روز سه شنبه در Broward شهرستان تسهیلات زندگی کمک است به خصوص در مورد.

خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک بسیار آسیب پذیر به COVID-19 که به طور نامتناسبی را تهدید می کند, افراد مسن. بیش از دو دوجین مرگ و میر مرتبط شده اند به یک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن.

DeSantis گفت: مردی که در Broward شهرستان تا به حال “قابل توجهی اساسی” مشکلات پزشکی است.

“وجود دارد که در بررسی جریان” DeSantis گفت. “وزارت بهداشت ارسال یک اعتصاب تیم شب گذشته پس از آگاه شدن از فرد نتیجه تست مثبت و سپس از طریق کار شب برای بررسی در هر عضو دیگر از امکانات است.”

فرماندار گفت: هر کس در زندگی کمک مرکز جدا شده و در حال ارزیابی است. دیگر مرگ در تاسیسات در حال بررسي است اما coronavirus نتایج آزمون نمی آمده اند و در عین حال در این مورد DeSantis گفت.

شده اند وجود دارد پنج مرگ و میر در فلوریدا ناشی از COVID-19 و ساکن فلوریدا در کالیفرنیا درگذشت.

قبل از بسته شدن میله های دوشنبه, مهم ترین محدودیت DeSantis قرار داده و در کسب و کار بود ممنوعیت بازدید کننده در خانه های سالمندان زندگی کمک مراکز و امکانات مشابه.

فرماندار گفت: او نورد محدودیت های جدید در کسب و کار و تجمعات پس از گوش دادن به راهنمایی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و CDC.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه اعلام کرد که آمریکایی ها باید جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 و نباید خوردن در رستوران ها خرید و یا درگیر شدن در اوقات فراغت سفر. هدایت سقوط کوتاه از یک مقام رسمی حکم ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معوق به شهرها و ایالات متحده وقتی که می آید به حکم جدید با هدف حاوی ویروس است.

فلوریدا رفته است و نه به عنوان دور به عنوان بسیاری از دیگر دولت های ایالتی و محلی. تهاجمی ترین اقدام تا کنون عنوان شده است در شش شهرستان اطراف سان فرانسیسکو که نقل مکان کرد و دوشنبه نسبت به نوع نزدیکی مجموع مستند دیده در ایتالیا و چین است.

مقامات در شش شهرستان دستور داد ساکنان تا حد زیادی به ماندن در خانه های خود و ممنوع غیرضروری تجمعات و سفر, اگر چه مردم هنوز هم مجاز خواهد بود برای رفتن به خارج برای تامین مراقبت های پزشکی و پیاده روی و یا ورزش.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>