Coronavirus فلوریدا: هیچ مورد جدید در ساراسوتا جدید تست در دسترس

ساراسوتا بیمارستان یادبود آزمایشات نشان می دهد هیچ مثبت coronavirus موارد در حالی که تجاری labs در حال آماده سازی برای تست دهها هزار نفر از مردم است.

ساراسوتا — ساراسوتا یادبود بیمارستان فرستاده شده بیش از 50 تست های کروناویروس و همه باید دوباره منفی به گفته سخنگوی بیمارستان کیم وحشی اشاره کرد تست در حال انجام است.

“ما همچنان به آزمایش و درمان سایر بیماری های تنفسی از آنفلوانزا به 18 دیگر تنفسی و عفونت های باکتریایی. اگر تمام کسانی که دوباره منفی کار ما با فلوریدا وزارت بهداشت برای دیدن اگر آنها واجد شرایط برای (coronavirus) تست در سطح دولت است.”

این FDOH است که حرف نهایی اینکه آیا فرد مطابق با معیارهای تست در غیر این صورت بیماران می توانند درخواست خود را ارائه دهنده برای ارجاع تجاری آزمایشگاه تست. بیمارستان کار می کند با LabCorp و تا به حال دیرین با همکاری Quest Diagnostics.

هرالد تریبون تماس حاصل تلاش و تحقیق به صورت یک بیانیه و یک آزمایشگاه سخنگوی گفت: در یک ایمیل آزمایشگاه آماده است برای انجام هزاران آزمایش یک هفته در ظرف شش هفته آینده.

تلاش معرفی یک آزمون جدید برای COVID-19 آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون در تاریخ 9 مارس.

“ارائه دهندگان خدمات در هر نقطه در ایالات متحده در حال حاضر قادر به نظم جدید تست سرویس” گفت: Rachel Carr یک سخنگوی در تلاش است. “ما همچنین پوسته پوسته شدن ظرفیت در حال حاضر با این هدف به اعتبار و انجام تست در دیگر تلاش تشخیص بالا و پیچیدگی آزمایشگاه در خدمت ایالات متحده است.”

تلاش SARS-CoV-2 RNA کیفی Real-Time RT-PCR در تشخیص اسید نوکلئیک تنفسی نمونه از بیماران ملاقات با معیارهای بالینی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای تست.

وحشی گفت: بیمارستان دریافت نتایج بیشتر از یک بار در روز.

ساراسوتا Memeorial 30 بيمار مبتلا شدید تنفسی مسائل در انزوای اتاق به حکومت COVID-19. این تسهیلات تنها گزارش در صورتی که نتایج مثبت هستند.

وحشی می گوید: بیماران مبتلا به آنفولانزا یا سایر تشخیص بیماری تنفسی نیست و معیار برای coronavirus تست در این زمان.

بیمارستان راه اندازی بیرونی اورژانس در نزدیکی اتاق اورژانس در ورودی.

در حالی که تلاش و LabCorp در حال حاضر تنها تجاری آزمایشگاه قادر به تست برای coronavirus دیگران در انتظار تایید سازمان غذا و داروی Savage گفت.

“این تصور غلط در جامعه ما این است که مردم می توانند به پزشک و گرفتن آزمایش” وحشی می گوید. “این اتفاق می افتد نه در جامعه ما نشده است. آن را راه اندازی به منظور تسهیل است که هنوز رتبهدهی نشده است.

“دولت در حال تغییر است هدایت که ما می توانید تست.”

در حال حاضر CDC و دولت labs شارژ نیست برای COVID-19 آزمون که از طریق دولت labs. دولت فدرال است که نیاز به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیمه برای پوشش COVID-19 تست که شامل تجاری labs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>