Coronavirus فلوریدا: نورث پورت دکتر به میدان سوالات در صورت هفتگی پخش

دکتر لی ناخالص از تجلی بهداشت مستقیم مراقبت های اولیه و لایحه Gunnin, مدیر اجرایی, از شمال به بندر منطقه اتاق بازرگانی را به شرکت میزبان جریان برنامه Facebook.

شمال بندر — دکتر لی ناخالص از تجلی بهداشت مستقیم مراقبت های اولیه در نورث پورت خواهد شد سوال در مورد کوروناویروس در هفتگی زنده پخش “قهوه با Doc” شروع در ساعت 8 صبح جمعه در رابطه با شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی است.

این برنامه در دسترس خواهد بود زنده باد Facebook صفحات هر دو اتاق و تجلی سلامت.

تا این هفته ناخالص تا به حال میزبانی این برنامه همراه با همکار پزشک, دکتر ویلیام دولا اما به صورت مداوم coronavirus مربوط به سری ناخالص خواهد پیوست لایحه Gunnin, مدیر اجرایی, از شمال به بندر منطقه اتاق بازرگانی است که پذیرش هر دو پیشبرد سوالات از طریق ایمیل خواهد شد و زمینه زندگی سوالات از طریق شمال بندر مجلسی Facebook صفحه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

ناخالص ملی به رسمیت شناخته شده متخصص در مستقیم مراقبت های اولیه بوده و در تماس با مقامات فدرال و دریافت به روز رسانی های مداوم در COVID-19, Gunnin اشاره کرد.

قادر به مشاهده پخش, مردم باید مانند و به دنبال هر دو تجلی بهداشت Facebook صفحه و یا شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی Facebook صفحه: اما سوال باید مطرح شده از طریق شمال بندر صفحه.

“تا این که حل و فصل ما قصد داریم برای انجام به روز رسانی و پاسخ به سوالات در مورد coronavirus” Gunnin گفت. “این فقط یک راه برای نگه داشتن افراد مطلع از دکتر خود.”

در علاوه بر این به نما سوالات از طریق زندگی Facebook, خوراک, مردم می توانند با ایمیل Gunnin سوالات پیش در [email protected] و او را در برخواهد داشت آنها را به ناخالص.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

علاوه بر این توسعه بندر شمالی منطقه اتاق بازرگانی قصد دارد به ارائه اعضای آن زنده Facebook سمینار در بازاریابی ابزارهای موجود در این اتاق ،

کسانی که رسانه را اجرا خواهد کرد از دوشنبه تا جمعه در 1 p. m.

در همین حال دکتر را انتخاب خانه مراقبت فعال 24 ساعته تریاژ مرکز تماس است که کارکنان با یک تیم از متخصصان بالینی که می تواند به ارائه اطلاعات مربوط و معتبر پاسخ در مورد ویروس.

این تریاژ مرکز تماس در دسترس است 24 ساعت در روز و هفت روز هفته و ارائه شده است به کل جامعه است. تماس 833–283-6286 و انتخاب گزینه یک.

“ما باید به گرد هم می آیند و حمایت از یکدیگر به عنوان یک جامعه در حال حاضر بیشتر از همیشه” سندی بل مدیر عامل و رئیس جمهور, دکتر, انتخاب, مراقبت در منزل, Inc. گفت: در یک بیانیه آماده.

اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 همچنین می توانید به صورت آنلاین قابل دسترسی با مراجعه به https://www.doctorschoicefl.com/covid-19-triage-call-center/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>