Coronavirus: فلوریدا مقامات منتظر 24 ساعت به اطلاع عمومی از موارد

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در دفاع از این دولت در پاسخ به ترساندن بهداشت عمومی در یک کنفرانس مطبوعاتی در تمپا دوشنبه

تمپا رو سوال در مورد اینکه چرا دولت او منتظر 24 ساعت به اطلاع فلوریدا مورد مثبت coronavirus آزمون رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در دفاع از این دولت در پاسخ به ترساندن بهداشت عمومی در یک کنفرانس مطبوعاتی در تمپا دوشنبه.

“من فکر می کنم از ابتدا وزارت بهداشت در فلوریدا شده است بسیار فعال” DeSantis گفت: مداخله به عنوان اعضای رسانه ها کبابی خود را جراح عمومی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان در مورد کوروناویروس

اما راه اول فلوریدا موارد coronavirus ریخته به نمایش عمومی ممکن است الهام بخش اعتماد به نفس است که دولت در بهداشت و درمان ترساندن با مقامات دولتی یادگیری شنبه حداقل یک تست مثبت اما انتظار تا اواخر روز شنبه به اطلاع عموم. شده اند وجود دارد دو تست مثبت برای coronavirus شامل یک گاو دریایی شهرستان ساکن و دیگر Hillsborough County ساکن ،

کلمه شروع به نشت کردن در مورد یکی از coronavirus موارد بعد از ظهر یکشنبه پس از نامه پزشکان بیمارستان از ساراسوتا ثابت با جزئیات در مورد یک بیمار که “presumptively آزمایش مثبت” برای coronavirus شروع به گردش به طور گسترده ای.

مرتبط با: مادر و پسر در ساراسوتا آکادمی نظامی تحت قرنطینه

پزشکان بیمارستان نیست به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات عمومی با اشاره سوالات به ساراسوتا کانتی در بخش بهداشت و درمان. یک فرد با وزارت بهداشت و درمان را بعد از ساعت سرویس پاسخگویی گفت: هرالد تریبون که گروه بود که در حال حاضر “نه پاسخ دادن به هر گونه سوال در این است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

یکی دیگر خبرنگار گفت: در کنفرانس خبری روز شنبه که در بخش بهداشت و درمان نماینده در این گزارش به نام مثبت coronavirus تست یک “جعل.”

تمپا شهردار Jane کرچک گفت که او یاد گرفته در مورد Hillsborough County مورد روز شنبه حدود ظهر.

اما آن را تا اواخر یکشنبه شب دولت قرار داده و آزادی مطبوعات است که تنها پس از خبرنگاران قانونگذاران مقامات بهداشت و اعضای عمومی را صرف یکشنبه دیوانه وار در تلاش برای تایید اگر گزارش مثبت coronavirus مورد در فلوریدا واقعی بودند.

مرتبط با: Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا-گاو دریایی آماده سازی مدارس

خواسته دوشنبه همین دلیل آن را در زمان بسیار طولانی به اطلاع رسانی عمومی در فلوریدا جراح عمومی اسکات Rivkees گفت: دولت بود (و است) هنوز هم در حال انتظار برای فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به تایید تست مثبت.

این واقعیت است که دولت منتظر 24 ساعت به اطلاع عموم مثبت coronavirus موارد نازل شد پس از هرالد تریبون خواسته Rivkees در مورد اطلاعاتی که گردش بود به طور گسترده ای در روز شنبه قبل از هر گونه بیانیه رسمی از فلوریدا وزارت بهداشت.

“همانطور که ما آگاه شد که این فرد تا به حال COVID-19 (coronavirus) که در واقع بود شنبه شب ما راه اندازی یک پاسخ فوری” Rivkees گفت:, و اضافه کرد که دولت شاغل مهار اقدامات برای شناسایی افرادی که “ممکن است در معرض.”

مرتبط با: آنچه که در مورد کوروناویروس (COVID-19), از علائم تا درمان

“دکتر شما می دانستم که در مورد این 24 ساعت قبل از آن اعلام کرد?” خبرنگار پرسید:.

“ما آگاه شد از این شنبه شب” Rivkees پاسخ داد.

“و آن را اعلام عمومی تا یکشنبه شب” خبرنگار فشرده.

“در شرایط از آنچه روند در زمان حاضر این است که این افراد شناسایی می شوند به عنوان presumptive مثبت (توسط دولت آزمایشگاهی)… و سپس با توجه به CDC ما قرار است به ارسال نمونه ها به آنها جایی که آنها انجام تاييدی تست” Rivkees پاسخ داد. “ما هنوز در انتظار است که اما به دلیل وضعیت – و ما در حال حاضر راه اندازی کامل اقدامات از نظر مهار و بررسی – ما تصمیم گرفتیم که حتی اگر در حالی که ما در حال انتظار برای CDC به انجام تاييدی تست است که این مهم به جلو بروید و اطلاع رسانی عمومی است.”

به عنوان رسانه در ادامه به سوال Rivkees فرماندار پا به دفاع از دولت را پاسخ و سپس به طور ناگهانی به پایان رسید و 25 دقیقه کنفرانس خبری به عنوان اعضای رسانه ها بودند که فشار برای کسب اطلاعات بیشتر.

وجود دارد چند جزئیات جدید منتشر شد دوشنبه در مورد دو مثبت coronavirus موارد در فلوریدا با فرماندار و مقامات بهداشت به جای صرف مقدار زیادی از کنفرانس خبری ارائه راهنمایی کلی در مورد ویروس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

Rivkees تکرار بیانیه ای از روز یکشنبه مطبوعاتی که خطر ابتلا به مردم است “پایین” و گفت: مردم باید “رفتن در مورد کسب و کار عادی خود.”

این گاو دریایی شهرستان مورد یک مرد در 60s بود که بستری برای پنومونی Rivkees گفت. این Hillsborough County مورد یک زن در 20s خود را که به تازگی از سفر به شمال ایتالیا که در حال تجربه تعداد زیادی از coronavirus موارد است.

این گاو دریایی شهرستان مرد هیچ سفر تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>