Coronavirus فلوریدا: سازمان هنوز هم به کمک بی خانمان در طول اقامت در خانه سفارش

“من یک استاد راهنما با پول برای سوزاندن. در حال حاضر من در خیابان گرفتن جزوه’

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — سه هفته پیش لایحه انگلیسی بود سوار سرپرست در دختر خوشگل شهر سرگرمی و هیجان زده به پایان فصل زمستان و بازگشت به خانه به کانزاس است. داشتن فقط سمت چپ جشنواره توت فرنگی در کارخانه شهر زبان انگلیسی آماده بود برای تعویض سواری در Robarts عرصه هنگامی که او تلفن کردم.

پس از یک سیل انتقاد ساراسوتا کانتی نمایشگاه لغو شد — کمتر از یک ساعت قبل از آن برنامه ریزی شده بود برای باز کردن. زبان انگلیسی و 80 نفر دیگر اجازه رفتن برخی از اولین های اقتصادی قربانیان سیستماتیک تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

“من یک استاد راهنما با پول برای سوزاندن” گفت: زبان انگلیسی. “در حال حاضر من در خیابان گرفتن جزوه.”

زبان انگلیسی, ایستاده در پیاده رو باریک خارج از ارتش رستگاری در 10 خیابان در ساراسوتا. او یکی از صدها انتظار برای صرف شام در یک خط است که پیچیده در اطراف بلوک.

کتی برایانت مدیر عملیات بود در پایان مقابل از خط توزیع ورق پنیر, همبرگر مرغ, پاهای, ماکارونی و پنیر و سالاد.

“این فقط مردم در خیابان هستند که آینده از آن افرادی که در حال حاضر تغذیه چهار فرزند با وعده های غذایی است که می شده اند ارائه شده توسط مدرسه” گفت: برایانت. “این افرادی که به تازگی قرار دارد و یا از دست دادن شغل خود — شماره نگه داشتن در حال رشد است.”

در صورت داوطلب و مواد غذایی اهدای کمبود در منطقه دیگر سازمان های غیر انتفاعی کلیساها و انسان-خدمات سازمان های کوچک پشت و یا متوقف شده خدمات در طول بیماری همه گیر. که مجبور خیابان بهشت و دیگران هنوز هم قادر به کار به سطح شیب دار بالا خدمات.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

روز غیر انتفاعی است که عجله برای تزیین آپارتمان ها و خانه های بی سقف بزرگسالان در ساراسوتا کانتی به آنها خیابان. شب آنها در خیابان نهم و خیابان مرکزی تغذیه کسانی که هنوز نمی تواند بود قرار دارد. آنها استفاده می شود به انجام آن یک شب در هفته. در حال حاضر آن را در هر شب.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز چهارشنبه اعلام کرد یک مادر اقامت در خانه جهت فلوریدا. منظور به طور خاص معاف از کارگران که حمایت غذایی, سرپناه و خدمات اجتماعی. خیابان بهشت و دیگر بی خانمان طرفداران ادامه خواهد داد به کار گیرند.

“آن را مانند گفتن پزشکان برای کمک به مردم” برایانت گفت. “این چیزی است که ما انجام می دهیم. ما نیاز اخلاق به نشان می دهد و در اینجا خواهد بود.”

شده اند وجود دارد چند زینت های صرفه جویی در در هفته های اخیر برای سازمان است که با هدف جلوگیری از بی خانمانی مانند St. Vincent de Paul جامعه در ونیز.

به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد است که انتظار می رود برای شروع 9 آوریل کمک خواهد کرد که برخی از ساراسوتا کانتی ساکنان اقامت در خانه های خود گفت: Gerry والش معاون رئیس جمهور از ظهور و تجلی عیسی کلیسای جامع بانوی ما از اعیان کنفرانس.

فرماندار تعلیق از فروش اموال به رهن و اخراج برای 45 روز نیز کمک کند همه چیز را. بنابراین خواهد فلوریدا قدرت و نور برنامه نه به قطع برق برای اسکناس های گذشته در طول coronavirus بحران است.

“این فقط یک رفع موقت و رفتن به ماه های تابستان که نیاز به طور معمول سه برابر یا چهار برابر,” والش گفت. “با بسیاری از مشاغل ما انتظار داریم بیشتر, تماس, اما ما فقط نمی دانم.”

والش بزرگترین نگرانی این است که زمانی که همه چیز متوقف بسیاری نمی خواهد به بازگشت به کار حق دور و انسانی-سازمان های خدمات غرق خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>