Coronavirus فلوریدا: Out-of-کار فلوریدا می خواهید بیشتر از DeSantis

این آبشار از مشکلات متقاضیان برای جبران بیکاری را ترک کرده است بسیاری از فلوریدا سوال اولویت های رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی — رابرت Wehner جهان تبدیل شده بود وارونه دو هفته پیش زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ممنوع ناهار خوری در رستوران مانند پونتا گوردا جای او مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت چهار سال گذشته.

Wehner 53 ساله در حال حاضر چه مقدار به یک شغل تمام وقت. او خرج می کند و هر روز در تلاش برای دسترسی به مزایای بیکاری استفاده دولت خطاب آنلاین نرم افزار سیستم.

“این است که خسته کننده ترین چیزی که من همیشه در زندگی من” Wehner گفت. “آن را فقط به من می گوید ایالت فلوریدا نمی مراقبت در مورد وضعیت من.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این آبشار از مشکلات متقاضیان برای جبران بیکاری را ترک کرده است بسیاری از فلوریدا بازجویی رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ اولویت است.

فرماندار در نهایت وعده داده شده مراحل اواخر روز پنجشنبه با هدف بهبود مزایای سیستم اما تنها پس از دادن به آن توجه کمی طول دو هفته از تقاضای بی سابقه ای که در سمت چپ هزاران نفر بسته.

“این بسیار بسیار اولویت” DeSantis گفت:, و اضافه کرد که او با اضافه کردن پرسنل در زمینه تماس و خواستار بهبود به بخش اشتغال فرصت آنلاین اتصال سیستم.

فرماندار برگزار شد اغلب دو بار روزانه در جلسات دولت مبارزه با COVID-19 coronavirus با تمرکز بر دولت را تست قابلیت های وضعیت ایمنی تجهیزات و چهار ایالت اقامت در خانه سفارش صادر شده و او پس از رد تماس به صورت چنین اقدامی از رهبران سیاسی و کارشناسان بهداشت عمومی برای تقریبا دو هفته است.

اما به ندرت دوم-سال فرماندار ذکر است تلاش ها با هدف کمک به تعداد زیادی از چک چک فلوریدا که زندگی شده اند به طور ناگهانی درهم شکست.

“به نظر می رسد مانند اطمینان از افرادی که مشاغل از دست رفته و یا ممکن است به زودی از دست دادن کار است که آنها قادر خواهد بود به ماندن در خانه های خود. شما می خواهم فکر می کنم که خواهد بود یک اولویت بالا برای دولت گفت:” سیندی Huddleston, یک تحلیلگر ارشد فلوریدا موسسه سیاست.

آشکار ترین سوراخ در چه می گذرد برای یک دولت خالص ایمنی است DEO اتصال سیستم احاطه مشکلات پس از آن راه اندازی شد در سال 2013 تحت سابق فرماندار تگزاس ریک اسکات در حال حاضر یک سناتور ایالات متحده.

این گیاه را, مدیر اجرایی, کن لاوسون در روز پنج شنبه عذرخواهی برای این آبشار از مسائل فنی مواجه شده و هزاران نفر از فلوریدا مانند Wehner ناگهان قرار داده و از کار و به شدت به دنبال منافع است.

“من خود این” لاوسون گفت: در یک ویدئو کنفرانس که در آن او گفت که جدید کاغذ برنامه در حال حاضر خواهد بود پذیرفته شده توسط بخش خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

Wehner سابق شیمیدان دارویی و فروشنده است که کار به عنوان یک پیشخدمت و پس از حرکت به فلوریدا از شمال ایالت نیویورک در سال 2016. زمانی که DeSantis صادر شده خود را به منظور منع در رستوران غذاخوری در 20 مارس Wehner بود اجازه رفتن که بعد از ظهر.

“که در آن بود. وجود دارد هیچ کار بیشتر” گفت: Wehner که پس از نقل مکان کرد و در با مادر خود در ونیز.

یکی از همکاران او استیسی کلاین موفق به دریافت در دولت وصل بیکاری سیستم آن روز. اما بیش از دو هفته بعد کلاین نرم افزار است که هنوز هم به عنوان ذکر شده “انتظار” و او شده است قادر به دریافت از طریق به هر کسی در DEO به توصیه او.

“من سعی کردم گرفتن آنلاین پنج بار دوباره این صبح و یا قطع کردم و یا یک پیغام خطا” کلاین در روز جمعه گفت.

او همچنین تکرار آنچه که به احتمال زیاد احساس بسیاری از فلوریدا به طور ناگهانی تنظیم شناور.

“مشغول به کار در یک رستوران همیشه به نظر می رسید مانند یک کار است که همیشه وجود دارد. تا به حال” کلاین گفت.

فلوریدا موسسه سیاست است که در میان 45 سازمان های حمایتی که به تازگی نوشت DeSantis با گسترده سری از مراحل فرماندار باید برای کمک به کاهش درآمد فلوریدا مقابله با مالی سلامت اجتماعی و هرج و مرج ایجاد شده توسط جارو coronavirus.

در میان آنها DeSantis گفت: برای سهولت دسترسی مردم به دنبال مواد غذایی از طریق فدرال طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP).

اما دیگر طرح های پیشنهادی فرماندار دریافتی از طرفداران از جمله افزایش موقت پرداخت نقدی به کسانی که در نیاز با استفاده از مصاحبه های تلفنی برای تعیین بسیاری از منافع دولت و حتی گسترش کم درآمد پزشکی سلامت پوشش شده اند تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط DeSantis دولت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

اقدامات دیگر بارها و بارها نام در دو هفته گذشته از جمله یک مهلت قانونی برای وام مسکن سلب حق مالکیت و اخراج شد و تنها تایید شده توسط DeSantis اواخر پنج شنبه. حداقل 34 متحده در حال حاضر در دستور اخراج ban اگر چه فلوریدا, آیا محدودیت در محل از طریق اواسط ماه مارس بود که کارگردانی با فرماندار, اما توسط دادگاه عالی ایالت.

DeSantis همچنین نشده اظهار نظر در تماس برای بالا بردن سطح فلوریدا هفتگی مزایای بیکاری در حال حاضر اشباع شده-در $275 در میان پایین ترین در کشور است.

“ما در حال تلاش نیست که به پرتاب سنگ در یک وضعیت که در آن همه تقلا” گفت کرال سپرینگس شهر کمیسر جاشوا سیمونز. “اما آن را بسیار خسته کننده به نگه داشتن به درخواست فرماندار فلوریدا به فکر حفاظت از تمام فلوریدا.”

راه متحده آلیس گزارش صادر شده در سال 2018 نشان داد که 46 درصد از فلوریدا خانوار — بیش از 3.4 میلیون — کسب بیش از سطح فقر فدرال اما نه به اندازه کافی برای دیدار با هزینه های اولیه زندگی در شهرستان.

برای یک خانواده چهار سطح فقر است $24,300 یک سال, اما در بسیاری از فلوریدا, شهرستان, هزینه های اساسی زندگی است حداقل دو برابر آن است.

آلیس مخفف دارایی محدود درآمد محدود شاغل که شرح بسیاری از افرادی که در زمینه گردشگری و خدمات-صنعت و اقتصاد فلج coronavirus.

در حالی که فلوریدا اتصال سیستم ثابت شده است یک فاجعه برای بسیاری از کار 348,511 ادعا بودند با موفقیت ارسال بیش از دو هفته گذشته بیش از واصل شد برای همه 2019.

اما همراه با پایین هفتگی پرداخت 12 هفته بیکار فلوریدا می تواند جمع آوری مزایای مسابقات کارولینای شمالی برای کوتاه ترین در کشور است.

تغییرات ایجاد شده توسط اسکات و جمهوری خواه کنترل فلوریدا مقننه در سال 2011 کاهش پرداخت ها و کاهش تعداد هفته افراد واجد شرایط می تواند. تخمین زده می شد برای صرفه جویی در کسب و کار 2.3 میلیارد دلار بین سال های 2011 و 2020 تا حد زیادی با کاهش تعداد افرادی که با موفقیت های کاربردی برای مزایای بیکاری.

دولت حسابرسان برای سال داشت مشکلات با اتصال سیستم.

هنوز قانونگذاران ایالتی و هر دو DeSantis و اسکات دولت چیزی را به تلاش برای اصلاح این مسائل است. بیشتر شامل مشکلات فنی کامپیوتر تصادفات نیاز به بازنشانی رمز عبور و بی کمک تلفن-خطوط است که به طور موثر نگه داشتن مردم از تکمیل برنامه های کاربردی.

اما گرفتن تایید دولت برای جبران بیکاری به خصوص حیاتی در حال حاضر.

به 2 تریلیون دلار فدرال بسته امداد به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت اضافی را فراهم می کند 600 $در هر هفته به مدت چهار ماه — در بالا از مزایای دولت به کسانی که از کار و گسترش فلوریدا 12 هفته از مزایای دیگر 13 هفته.

فدرال بسته نیز فراهم می کند $600 هفتگی پرداخت به افرادی که معمولا نمی واجد شرایط برای بیکاری از جمله پاره وقت کارکنان مترجمان آزاد و مستقل پیمانکاران فرفره کارگران و خود اشتغالی.

Sherri کوهن, 64, خود اشتغالی عکاس از طلوع آفتاب گفت: او شده است تلاش برای روز به فایل ادعا در دولت اتصال سیستم.

هنگامی که او در نهایت موفق به صحبت با یک DEO نماینده کوهن گفت: او گفته بود که برنامه خود را قابل قبول نمی باشد — چرا که او فاقد شرایط لازم برای منافع دولت.

زمانی که کوهن توضیح داد: در مورد قانون فدرال DEO نماینده تکرار شده است که برنامه خود را نمی خواهد بود تایید شده است.

“در حالی که آنها سعی می کنید به کشف همه این را چگونه من قرار است برای قرار دادن غذا بر روی میز و پرداخت صورتحساب؟” کوهن گفت.

DeSantis تا حد زیادی از بازیگران فلوریدا مشکلات به عنوان شبیه به بسیاری از کشورها در برخورد با یک افزایش در نرخ بیکاری برنامه های کاربردی. او آن را به نام یک “شوک به سیستم.”

اما پس از دو هفته از انفعال DeSantis تکرار آنچه بسیاری از فلوریدا در تلاش برای دسترسی به مزایای گفته اند.

“فقط برای اینکه قادر به صحبت کردن با کسی در گوشی و یا به می دانم که شما چیزی ارسال و آن را در واقع می رود از طریق … من فکر می کنم که مردم را خیلی بیشتر از صلح از ذهن” DeSantis گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>